Jarosław Kaczyński był gościem konwencji okręgowej PiS w Pile. - To najważniejsze wybory od 1989 roku - przekonywał prezes Prawa i Sprawiedliwości w kontekście październikowych wyborów parlamentarnych.
W swoim wystąpieniu Jarosław Kaczyński mówił m.in. aferze VAT-owskiej (- Coś takiego wstrząsnęłoby Stanami Zjednoczonymi, czyli największą gospodarką świata, a nie tylko Polską), rodzinie opartej na związku jednej kobiety i jednego mężczyzny jako fundamencie chrześcijańskiej cywilizacji, niebezpieczeństwie seksualizacji dzieci, krytykował dążenia do wprowadzenia małżeństw homoseksualnych i adopcji przez nich dzieci.
- Zrealizowaliśmy wyborcze obietnice i uzyskaliśmy wiarygodność. Chcemy, żeby ten plan był realizowany dalej. Mamy do tego środki i ludzi – zapewnił Kaczyński.
Mundurowi z Mechanika złożyli ślubowanie
kto będzie wykonywał jakieś produktywne zawody,jak wszyscy idą w służby pasożytnicze ?
ciekawe
12:33, 2025-11-06
Piękny Plecemin. A obok taki bajzel!
Skoro śmieciarze nie chcą odbierać odpadów za które się płaci, to mamy taki efekt.
👍
09:59, 2025-11-06
WZDW zlikwiduje 12 parkingów w Białośliwiu
mam rzułte papjery i rente na łeb. koham PIS i pana prezesa👍❤️
Super
08:16, 2025-11-06
Nowe linie połączą powiaty pilski i złotowski
Dzięki PiS ♥️
Super
15:23, 2025-11-05
27 16
Precz z kaczyzmem! ! !
5 2
precz z RH i z jego matką - też fajnie brzmi
24 15
Kot z prezesem, to jest rodzina.
15 34
Co by nie mówić, najważniejsze postulaty zostały zrealizowane. 500+, obniżenie wieku emerytalnego, likwidacja gimnazjów... To są fakty. Żenujące są takie komentarze jak powyżej. To tylko pokazuje całkowitą bezradność politycznych oponentów PiS.
23 11
człowieku co Ty pleciesz ,rozdają kasę za nic nie robienie ,te 500+ to nic innego jak kupowanie wyborców , do roboty ludzi powinni zagonić a nie rozdają kasę na lewo i prawo z nic nie robienie
8 5
Najważniejszy postulat PiS, który jest realizowany w 100% to Polska w ruinie. I tutaj zgadzam się z Prezesem.
21 5
Zdjęcia czarno-białe ? Czy redakcja jest w żałobie ?
11 9
Wyszczupla Jarka
21 5
tak będzie wyglądać życie jak ponownie wygrają, szare... jak ta miska ryżu za którą trzeb będzie zapie....ać, albo 10 bombelków i wtedy jak król
4 12
ja póki co rzem zadowolona
1 3
a co dają ci kasę za nic za to że siedzisz w domu i chlasz tanie wino?
19 8
A ja z całego serca życzę wyborcom PiS, by ich partia wygrała wybory i rządziła wiecznie. Taka kara za waszą głupotę będzie najodpowiedniejsza.
14 8
Byliśmy najbardziej wolnościowym i buntowniczym narodem w grupie,,demo-ludów"Wywalczyliśmy tę wolność i dla nich.Teraz ponad 50% szczurów chce z powrotem do klatki,wystawia d..y stęsknione za batem i tęskni za rządami,,silnej reki" :(
7 2
W innych czasach ,za taki wolnościowy i buntowniczy wpis,co by cie spotkało?
2 5
aż wam łapy kaprawe świerzbią,by tak było i teraz,co ? :(
0 13
Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/elwira25
.
4 0
teraz jesteś po drugiej stronie i strach cię obleciał
9 4
Nie wierzę komunistą, nie wierzę towarzyszowi Kaczyńskiemu! Precz z komuną! Precz z PiS!
4 3
Bezrobotne madki Brajanków, Analków i Dżesik zbierające słodziaki murem za prezesem!!! Nieh nam rzyje sto latuf!!!
2 2
idiodka
9 4
manipulacja, kłamstwo, zdrada, plugawy kaczor
7 3
Precz z komuną i towarzyszem Kaczyńskim!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz