Sześcioro ozdrowieńców z Covid-19/Sars-CoV-2 skorzystało dzisiaj z transportu zorganizowanego przez Miasto Piła i Regionalne Centrum Kultury w Pile w ramach akcji "Wspieramy pobieranie osocza od ozdrowieńców".
Dwie kobiety i czterech mężczyzn pojechało do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, żeby oddać osocze, które zostanie wykorzystane w leczeniu chorych na koronowirusa w najcięższym stanie.
Do tej pory z miejskiego transportu skorzystało siedemnaścioro pilan. Akcja to wspólna inicjatywa Ars Medicalu, Regionalnego Centrum Kultury w Pile, Aquaparku i Miasta Piła. Osoby biorące udział w akcji otrzymują zaproszenie do Aquaparku dla całej rodziny.
Czwórka minus dla koalicji
ci wszystko da ? PiS da ! 🤣
bo tylko kto
14:16, 2025-10-15
Czy w Starej Łubiance staną turbiny wiatrowe?
Tylko nie dajcie sobie wcisnąć starego szmelcu z Niemiec, który tam jest demontowany ze względu na przestarzałą technologię i nieopłacalność. Potem te właśnie stare wiatraki z demobilu Niemcy próbują różnymi kanałami wciskać Polsce. Nie wiem czy to jest ten przypadek, ale bądźcie czujni.
Tryfus
11:19, 2025-10-15
Tyle wzrosną ceny alkoholu. Rząd ogłosił nowe stawki
To dzięki PO
Super
10:09, 2025-10-15
Po rozboju cieszył się tylko godzinę
Ale wstyd sąsiedzie... Szok.
somsiad
21:43, 2025-10-14
1 0
po południu hejter lemnowicz znów się wyhejtował 3 razy po kolei - i znów na chwilę ma ulgę pod starym czerepem