Zamknij
REKLAMA

Ruszył punkt szczepień przy Rydygiera

19:34, 11.05.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

11 maja Powiat Pilski uruchomił drugi Punkt Szczepień Powszechnych w Pile. Mieści się on przy ul. Rydygiera 23, blisko Szpitala Specjalistycznego.

W nowym punkcie, podobnie jak na Stadionie Powiatowym przy ulicy Okrzei, szczepienia odbywają się po wcześniejszej rejestracji poprzez infolinię 989 lub na serwisie pacjent.gov.pl (aby się zarejestrować, nie trzeba posiadać profilu zaufanego).

Punkt Szczepień Powszechnych przy Rydygiera 23 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00.

Na szczepienia w nowo otwartym Punkcie jak dotąd zarejestrowało się około 1600 osób.

- Cały czas można się rejestrować, ze wskazaniem tego Punktu, do czego zachęcam. Przede wszystkim nie ma kolejek, a czas oczekiwania na szczepienie jest krótki. Nad zdrowiem pacjentów czuwają lekarze i pielęgniarki ze Szpitala Specjalistycznego w Pile, co dla wielu mieszkańców obawiających się o swoje zdrowie może stanowić dodatkową wartość - mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Można przyjechać tu samochodem autobusem (w pobliżu jest przystanek), rowerem, czy też przyjść pieszo. Kto wybierze się autem, jedzie tą samą drogą jak do szpitala, ale na skrzyżowaniu na ulicy Rydygiera zamiast skręcić w lewo, kieruje się prosto i po kilkudziesięciu metrach w lewo na parking albo dojeżdża pod sam budynek.

W Punkcie przy Rydygiera 23 zorganizowano 3 stanowiska szczepień. Przypominamy, aby przybywać na wyznaczoną godzinę.

Zachęcamy mieszkańców gmin powiatu pilskiego oraz osoby przebywające na terenie powiatu do szczepień i rejestracji w punkcie przy Rydygiera 23 w Pile. Dojazd jest łatwy i oznakowany. A wielu mieszkańców również spoza Piły zna dojazd do szpitala. Pierwszego dnia pacjenci chwalili organizację szczepień w nowo otwartym Punkcie, które przebiegały sprawnie oraz krótki okres oczekiwania na termin szczepienia.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SARS-CoV-2SARS-CoV-2

1 1

Nic to nie da zmutuje tak, że się pos..cie 21:31, 12.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%