Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile pilnie poszukuje kandydatów na rodzinę zastępczą dla czworga rodzeństwa: chłopców w wieku 8, 6 i 5 lat oraz 4-letniej dziewczynki.
Dzieci przebywały w rodzinach zastępczych zawodowych, które niestety nie poradziły sobie z wychowaniem całej czwórki. Następnie dzieci trafiły do rodziny zastępczej spokrewnionej, która niestety nie jest w stanie się nimi odpowiednio zaopiekować. Dlatego niezwłocznie potrzebna jest im nowa rodzina, bo ich dobro jest teraz najważniejsze.
Osoby, które podejmą się trudu wychowania i opieki powinny wiedzieć, że jedno z dzieci posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, jest niepełnosprawne w stopniu lekkim. Troje dzieci wymaga opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Wszystkie są jednak samodzielne i radzą sobie w codziennych czynnościach.
- Poszukujemy rodziny, która stworzyłaby dzieciom stabilne środowisko pełne ciepła i zrozumienia. Nasze Centrum ze swojej strony oferuje pełne wsparcie i pomoc - zapewnia Tomasz Olszewski, pełniący obowiązki dyrektora PCPR w Pile.
Osoby zainteresowane stworzeniem rodziny zastępczej dla rodzeństwa zapraszamy do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pile, al. Niepodległości 37, budynek C. Pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat warunków, jakie należy spełnić, by zostać rodziną zastępczą.
Monika98909:06, 31.05.2019
Hejka Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu :
http://randkierodate.pl/monika898
Nowa umowa na czołgi K2 coraz bliżej. "Wzmocnić polski
z zawodu lekarz,obrońca życia od poczęcia wziął sobie resort d.s.zabijania 🤣
Kosiniak Kamasz
13:25, 2025-07-05
Witajcie w świecie "dziadersów"
Antoni z Łobżenicy ma w dupie poprawność polityczną a jego kumpel Mariusz z Białośliwia ma w dupie owsiki.
o zawartości dup
11:52, 2025-07-05
Przeciętny Polak zużywa 23 torby foliowe rocznie
Co z technologią przerobu plastików na paliwo, opracowaną w naukowym środowisku Małopolski?
pytanko
11:35, 2025-07-05
Samorządowcy, nie tylko z PSL, popierają zniesienie...
z peezelu najbardziej zainteresowani zabetonowaniem sceny politycznej,za stołki kolaborowaliby z samym Hitlerem 😡😠
pieczeniarze
11:03, 2025-07-05