Zamknij
REKLAMA

Poszukiwana rodzina zastępcza dla licznego rodzeństwa

07:55, 31.05.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile pilnie poszukuje kandydatów na rodzinę zastępczą dla czworga rodzeństwa: chłopców w wieku 8, 6 i 5 lat oraz 4-letniej dziewczynki.

Dzieci przebywały w rodzinach zastępczych zawodowych, które niestety nie poradziły sobie  z wychowaniem całej czwórki. Następnie dzieci trafiły do rodziny zastępczej spokrewnionej, która niestety nie jest w stanie się nimi odpowiednio zaopiekować. Dlatego niezwłocznie potrzebna jest im nowa rodzina, bo ich dobro jest teraz najważniejsze.   

Osoby, które podejmą się trudu wychowania i opieki powinny wiedzieć, że jedno z dzieci posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, jest niepełnosprawne w stopniu lekkim. Troje dzieci wymaga opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Wszystkie są jednak samodzielne i radzą sobie w codziennych czynnościach.

- Poszukujemy rodziny, która stworzyłaby dzieciom stabilne środowisko pełne ciepła i zrozumienia. Nasze Centrum ze swojej strony oferuje pełne wsparcie i pomoc - zapewnia Tomasz Olszewski, pełniący obowiązki dyrektora PCPR w Pile. 

Osoby zainteresowane stworzeniem rodziny zastępczej dla rodzeństwa zapraszamy do kontaktu z  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pile, al. Niepodległości 37, budynek C. Pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat warunków, jakie należy spełnić, by zostać rodziną zastępczą.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Monika989Monika989

0 0

Hejka Panowie :), chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu :

http://randkierodate.pl/monika898 09:06, 31.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA