Zamknij
REKLAMA

Przeżyli z sobą 50 lat. A nawet więcej!

10:40, 26.11.2019 | Kierownik USC Jadwiga Wojnicka
REKLAMA
Skomentuj
fot. UG Kaczory

W Urzędzie Gminy w Kaczorach odbyła się wzruszająca uroczystość związana z jubileuszami długoletniego pożycia małżeńskiego. Wójt Gminy Kaczory zaprosił dostojnych Jubilatów, którzy obchodzili 50- i 60-lecie pożycia małżeńskiego.

Państwo Leokadia i Bronisław Mulowie zam. w Dziembówku obchodzili jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. Związek małżeński zawarli 26 listopada 1959 roku w Ciszkowie. Państwo Mulowie wychowali 4 dzieci, mają 7 wnuków i 7 prawnuków. Jubilaci z tak dużym stażem małżeńskim powiedzieli, że w życiu najważniejszy jest szacunek i wzajemne zrozumienie. We wspomnieniach podkreślali, że praca uszlachetnia i dlatego cały czas pracowali żeby w życiu coś osiągnąć. Dzisiaj są szczęśliwi i cieszą się swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami.

Jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili:

- Państwo Halina i Bogdan Krygerowie zam. w Kaczorach, związek małżeński zawarli 11 pażdziernika1969 r. w Kaczorach. Państwo Krygerowie wychowali 4 dzieci i mają 5 wnuków.
- Państwo Adela i Wojciech Gapińscy zam. w Kaczorach, związek małżeński zawarli 15 listopada 1969 r. w Kaczorach. Państwo Gapińscy wychowali 2 dzieci i mają 1 wnuka.
- Państwo Krystyna i Jerzy Grzecowie zam. w Dziembowie, związek małżeński zawarli 22 listopada  1969 r. w Kaczorach. Państwo Grzecowie wychowali 2 dzieci i mają 2 wnuków.

Jubilaci obchodzący Złote Gody otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji medalami dokonał Wójt Gminy Kaczory wraz z wiceprzewodniczącymi Rady Gminy Kaczory, gratulując doczekania w zdrowiu tak pięknego jubileuszu i jednocześnie życząc doczekania kolejnych rocznic małżeńskich. Wszystkim jubilatom wręczono  piękne kwiaty oraz listy gratulacyjne.

Uroczystość uświetnił gminny zespół Sonata, który zaintonował „Sto lat” oraz swoim pięknym śpiewem zachwycił jubilatów i gości. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze.

 

(Kierownik USC Jadwiga Wojnicka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone