Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy i pełen niespodzianek Dzień Dziecka z VIVO! Piła

09:27, 27.05.2020 | VIVO! Piła
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku czeka nas inne niż dotychczas świętowanie Dnia Dziecka, dlatego przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji i konkursów dla maluchów! Mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów postanowiliśmy, że w dniu 30 maja, za pośrednictwem profilu na Facebooku, zorganizujemy niezapomnianą zabawę online. Live rozpoczniemy o godzinie 15:00. Nie może Was zabraknąć!

W sobotę 30 maja na naszym fanpage’u równo o godzinie 15:00 rozpocznie się live ze specjalnie przygotowanego z okazji Dnia Dziecka, Studia Telewizyjnego VIVO! Piła - Kids Channel. Świat pełen bajek odkryją przed wszystkimi widzami dwie kolorowe postacie, które na żywo będą nadawać z naszego studia TV. Prowadzący przygotowali trzy odrębne bloki tematyczne, podczas których dzieci będą mogły aktywnie włączyć się w zabawę. Zaczniemy od przywitania się i poznania za pomocą komentarzy. O godzinie 16:00 poznamy tajemnice kolorowych balonów i przeprowadzimy test, jakie zabawki jest wstanie unieść balon z helem. Następnie o godzinie 17:00 przeniesiemy się do świata gier oraz zajmiemy się bajkowymi zagadkami i rymowankami - każdy maluch będzie mógł w komentarzu podzielić się swoim pomysłem na rymy z takimi słowami, jak np. szkoła czy dzieci oraz odgadywać bajki z kolorowych obrazków. O godzinie 18:00 do wspólnej zabawy dołączy Klaun, który zapyta dzieci kim chcą być w przyszłości i jakie mają marzenia. Przy okazji zdradzi również kilka sekretów ze swojej pracy i powie, jak długo wytrzymuje w powietrzu balon z helem. Wydarzenie będzie podzielone na 4 wejścia co godzinę począwszy od godziny 15:00, a przy każdym wejściu live zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami. Na zwycięzców czekają trzy karty podarunkowe VIVO! o wartości 300 zł, pięć kart podarunkowych VIVO! o wartości 50zł i nagrody dodatkowe.

Szczegółowy harmonogram:

Pierwszy live, godz. 15:00 - przywitanie z dziećmi i interakcja.
Drugi live, godz. 16:00 - kolorowy świat balonów i ich tajemnice, pokaz modelowania balonów oraz wyzwanie które zabawki uniesie balon z helem, konkurs z nagrodami.
Trzeci live, godz. 17:00 - świat gier, bajkowe zagadki i rymowanki, wspólne układanie rymów, odkrywanie bajek z obrazków, konkursy z nagrodami.
Czwarty live, godz. 18:00 - świat uśmiechu, spotkanie z Klaunem, rozmowa o marzeniach, ciekawostki z pracy Klauna dotyczące balonów, wyzwanie na dmuchanie balonów ustami, konkurs na odgadnięcie hasła ze słów ukrytych w balonach.

(VIVO! Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA