Zamknij
REKLAMA

Główny świadek oskarżenia Stokłosy miał kontakty z... Bogiem

07.41, 14.03.2014 . Aktualizacja: 16.54, 03.08.2022
Skomentuj
REKLAMA


Po roku od ogłoszenia wyroku skazującego byłego senatora na 8 lat więzienia, sprawa trafiła na wokandę sądu apelacyjnego. Kilkugodzinne mowy obrońców Henryka Stokłosy dosłownie zmiażdżyły argumentami ?dowody? zbierane przez kilka lat przez prokuratora Roberta Kiełka, który do października 2012 roku w sprawie Stokłosy występował w roli oskarżyciela publicznego.

Sąd apelacyjny podzielił argumenty obrony i uchylił wyrok z 28 lutego 2013 roku. Orzeczenie Sądu Okręgowego sprzed roku zostało podtrzymane tylko w jednym wątku: uniewinnienia Henryka Stokłosy od zarzutów dotyczących nielegalnego składowania padliny. Prokurator zaskarżył ten punkt, ale jego apelację sąd uznał za bezzasadną.

*
- Oskarżyciel publiczny zupełnie zatracił dystans do sprawy, co było niesmaczne i wręcz kompromitowało urząd prokuratora ? tak sąd apelacyjny ocenił pracę warszawskiego prokuratora Roberta Kiełka, który w trakcie postępowania sądowego kontaktował się ze świadkami.

Kontakty te sprowadzały się m.in. do przekazywania swoistego ?instruktażu? dla Mariana J., głównego świadka oskarżenia, jak ma wybrnąć z nieścisłości i sprzeczności w swoich zeznaniach. Prokuratorowi pomagali w tym pilscy działacze Stowarzyszenia Ekologicznego Ziemi Nadnoteckiej, Krystyna i Janusz L. W tych dalekich od zawodowej etyki konszachtach Robert Kiełek ukrywał się pod pseudonimem ?Robert Kiepski? (?Pani Krysiu, broń Boże nikomu nie mówić o kontaktach ze mną!? ? przestrzegał w jednej z rozmów).

Prawda o relacjach warszawskiego prokuratora z małżeństwem ?ekologów? z Piły wyszła na jaw we wrześniu 2012 roku po opublikowaniu nagrań dokonanych w mieszkaniu Krystyny i Janusza L. Szczególnie kompromitująca dla prokuratura Kiełka okazała się rozmowa Krystyny L. z Marianem J., byłym doradcą podatkowym Farmutilu, na którego zeznaniach prokurator Robert Kiełek zbudował akt oskarżenia przeciwko Henrykowi Stokłosie. Warto tu przypomnieć, że ?wiarygodny? świadek Marian J. to ten sam człowiek, który kilka miesięcy temu został prawomocnie skazany w procesie karnym za fałszywe oskarżenie Anny i Henryka Stokłosów.

- Akt oskarżenia był w zasadzie oparty na pomówieniach jednej osoby ? ocenił sąd apelacyjny. Zeznania Mariana J. określił jako niekonsekwentne, jego samego zaś jako osobę o wątpliwej ?krystaliczności?, która ma interes procesowy w składaniu takiej, a nie innej treści wyjaśnień ? sądowi niższej instancji zabrakło zaś należytego dystansu do tych zeznań. Sąd apelacyjny wskazał też, że pewne wypowiedzi Mariana J. (opowiadał Krystynie L., że jego córka, jako jedyna w Polsce, ma możliwość rozmawiania z Bogiem i że nad jego domem w Wągrowcu ?założony jest parasol ochronny 10 na 10 kilometrów? oraz że ?Bóg ma trzech zastępców: od kosmosu, od spraw specjalnych i od zdrowia. Ten od spraw specjalnych mnie pilotuje. Więc spokojna głowa, sprawiedliwość będzie!?) wskazywały na to, że należałoby go przesłuchać w obecności biegłego psychologa i psychiatry, czego sąd okręgowy nie uczynił.

Obrońca mec. Edward Turczynowicz: Prokurator Kiełek jakby ponad miarę utożsamił się ze sprawą, a to nie jest dobrze. Jego chęć ?zwycięstwa? przybrała formy niedopuszczalne, wręcz nacisku na świadków - bezpośredniego, czy ?długą ręką? poprzez panią Lemanowicz na świadka Janowiaka. To były sytuacje niedopuszczalne!Pełna relacja z rozprawy w Sądzie Apelacyjnym w Poznaniu już za kilka dni w nowym numerze miesięcznika FAKTYPILSKIE.PL.


http://www.youtube.com/watch?v=Wko-G7ssz1Q
To film zarejestrowany z ukrycia przez Krystynę i Janusza L. w ich mieszkaniu. Marian J., wtedy główny świadek w sprawie Stokłosy, nie wie, że jest nagrywany. Od 14 min. 20 sek. opowiada Krystynie L. o swoich kontaktach z Bogiem.

http://www.youtube.com/watch?v=0T-UQcqxZ7Q
A na początku tego filmu obejrzeć można, jak małżeństwo pilskich ekologów przygotowuje się do wizyty Mariana J. - m.in. ukrywają w skoroszycie kamerę ustawioną w kierunku, gdzie niebawem zasiądzie ich gość.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (189)

rr

0 2

Teraz widać co potrafią ekolodzy. Świństwo! Świństwo! Świństwo! 08:10, 14.03.2014

Odpowiedzi:10
Odpowiedz

...to tylko świadek....to tylko świadek.

2 0

Każdy sędzia sądu apelacyjnego ma możliwość wypracowania wiadra góvna, żeby w razie potrzeby obrzucić nim świadka w sprawie karnej Henryka S. Henryk S. Ma wielkie możliwości zaopatrzeniowe w góvno, mierzwę i inne produkty przemiant materii. 21:31, 08.07.2022


dogrywkadogrywka

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


vócovóco

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


poezjapoezja

3 0

Refleksja poetycka z 5 sierpnia 2005 roku po wizycie grupy Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej na drodze gminnej przy działce 85 w Śmiłowie, gdzie sączył się smród rozkładającej się padliny, emisja gazów rozkładowych spowodowała spulchnienia i rozpadliny w miejscu grzebowiska: Ziemia popękała/ Bo była za mała... 09:30, 20.07.2022


Kobra JL 2004Kobra JL 2004

3 0

Nie wychylaj nosa z bryki,
Bo tu mąci Heniek dziki.
Pracodawca, skarb narodu,
Wytwórca ścieków i smrodu.
Sława jego nie przeminie.
Znają go aż w Margoninie!
Budował tam hotel nowy,
Kiedy przyszło mu do głowy,
Że trzy piętra wymuruje,
A za cztery szmal skasuje.
Stare to, komusze dzieje.
Górą szuje i złodzieje!
Nawet partia marksistowska
Zawołała: Matko Boska,
Heniek, toż to syf i kiła
I go z członka wywaliła.
A ten zaśmiał się ponuro:
Skasowałem, jestem górą.
Dam prostaczkom żarcia worek
Wnet zostanę senatorem.
Jak powiedział, tak się stało,
Jest parlamentarne ciało.
Za łyk piwa i kiełbasę
Skołował roboczą klasę.

Płaczą starce, krzyczą młodzi,
A senator smrodzi, smrodzi!
Gdy zawieje wiatr ze wschodu,
Można zrzygać się od smrodu.
Płynie strumień zafajdany:
Siarkowodór, merkaptany,
Skatol, szczyny i amoniak.
Ten dla Heńka jest, jak koniak.
I trójmetyloamina,
Co woń śledzi przypomina.
Tak już od dwudziestu lat
Zasmrodzony mamy świat.
Nie wystarczy mu, że Piła
Zapleśniała i przegniła
Za darmo, w czynie społecznym,
By być bardziej użytecznym
Podjął tytaniczny trud:
Uszczęśliwić Wałcza lud!
Zapaskudził całe miasto
Mączką kostno – śmierdzielastą.
Więdną trawy, liście białe,
Skurczone, chore i małe,
Co wielkie kiedyś, jak dłonie,
Smutno chwieją się na klonie.
A przecież zielone były,
Zanim przybył Henio miły.
Pandemonium ty, czy raj?
Biedny naród, chory kraj.
09:36, 20.07.2022


jljl

3 0

Przez lata ludzie mieszkajacy w Pile i okolicach byli doprowadzani do szaleństwa, chorób somatycznych jako skutku stresu wynikającego z dyskomfortu życia w środowisku skażonym fetorami, odorami. Nie było gdzie się schować od wszechobecnego smrodu ze Śmiłowa. Dlatego grupa obywateli powołała Stowarzyszenie Ekologiczne Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej, żeby się przeciwstawić twórczości Wielkiego Smrodatora i zmusić go do wprowadzenia takich rozwiązań technicznych, które zapewniłyby likwidację emisji fetorów i odorów rozkładowych do atmosfery. 09:50, 20.07.2022


o wiadrzeo wiadrze

1 0

Nie ma to, jak posiadanie wiadra w robocie. Wtedy można je w razie potrzeby wystawić w kiblu sądowym, żeby uczynni pracownicy gotowi na wszystko, ponasrywali i obrzucić góvnem świadka. 11:43, 22.07.2022


o pierduśnictwieo pierduśnictwie

1 0

"Sąd apelacyjny podzielił argumenty obrony i uchylił wyrok z 28 lutego 2013 roku. Orzeczenie Sądu Okręgowego sprzed roku zostało podtrzymane tylko w jednym wątku: uniewinnienia Henryka Stokłosy od zarzutów dotyczących nielegalnego składowania padliny. Prokurator zaskarżył ten punkt, ale jego apelację sąd uznał za bezzasadną."
Mimo uchylenia wyroku i uniewinnienia Stokłosy, nielegalne składowisko 5643 ton odpadów biologicznych rozkładało się w gruncie działki 86 w Śmiłowie. A poeci-amatorzy pisali: ziemia popękała, bo była za mała. Sąd może sobie uznawać, co zachce, a miazmaty rozkładu i trucizny typu kadaweryna, putrescyna już 17-ty rok migrują coraz głębiej, dotrą któregoś dnia do wielkiego, podziemnego, naturalnego zbiornika słodkiej wody i go zatrują na wiele lat. Sprawcy oczyszczeni sądowo od swoich zbrodni zostawią przyszłym pokoleniom chaos, środowisko apokaliptyczne. Sami zaś w kompanii z sędziami, współsprawcami bezkarności, umrą w chwale i sławie antycywilizacyjnych szkodników z pieniędzmi. 12:54, 17.08.2022


kastakasta

2 0

Teraz widać co potrafią nagrzani sędziowie. "To film zarejestrowany z ukrycia przez Krystynę i Janusza L. w ich mieszkaniu. Marian J., wtedy główny świadek w sprawie Stokłosy, nie wie, że jest nagrywany. Od 14 min. 20 sek. opowiada Krystynie L. o swoich kontaktach z Bogiem".
Sędzia Janusz Sz. Nie wie, kto i w jakim celu nagrywał rozmowę Mariana Janowiaka z Krystyną Lemanowicz. Uczynił to edaktor naczelny Media Vectra express TV Kamil Ceranowski. Ale na *%#)!& sędziemu wiedzeć, kto ustawił kamerę i w jakim celu? On się fascynuje dialogiem Janowiak - Bóg! Jakim prawem ren kaścior wtrynia tu Janusza Leanowicza? Bo kasty nikt nie ruszy.
16:45, 23.09.2022


o dziaderstwieo dziaderstwie

0 0

http://www.youtube.com/watch?v=0T-UQcqxZ7Q ten link kieruje do filmu, który w pierwszych 45 sekundach pokazuje jak Kamil Ceranowski - ówczesny redaktor naczelny kablówki pilskiej expressTV, a jednocześnie członek grupy redakcyjno-realizacyjnej (GR-R) spółki Ceranwod ustawia na półce kamerę żony w ciąży, umieszczoną w segregatorze. GR-R powołano do opracowania i publikacji wielkiego programu multimedialnego o życiu i dziele Henryka Stokłosy. Okazało się, że Kamil Ceranowski był faktycznie kapusiem zadaniowanym przez układ trzymający władzę w Pile na obalenie procesu karnego III K 445/08 w sądzie okręgowym w Poznaniu. Kamil Ceranowski nie był ekologiem a człowiekiem nieszczęśliwym z powodu zagrożonej ciąży i konieczności spłacania rat lizingu toyoty. Musiał się gdzieś, jakoś doposażyć żeby sprostać. Wiadomo od starożytności, że kapusie, jak choćby Sanderus w Krzyżaków nie pracowali za darmo a jednocześnie byli kryci przed fiskusem. 15:08, 25.12.2022


hehehehehehe

0 2

Co na to skazaniec? 09:38, 14.03.2014

Odpowiedzi:6
Odpowiedz

Lena Lena

1 0

Skazany Henryk S. doprowadził do upadku całego procesu i ponownego rozpoznania sprawy 21 zbrodni i występków. Proces zakończył się skazaniem 6 października 2021. Czy jest prawomocny, kto wie? Bo skazaniec może znowu apelować i tak do usranej śmierci przestępcy lub sądownictwa. 11:07, 05.07.2022


tik-toktik-tok

1 0

Podobno odwołała się prokuratura. 21:32, 08.07.2022


tok-tiktok-tik

1 0

Przez lata ludzie mieszkajacy w Pile i okolicach byli doprowadzani do szaleństwa, chorób somatycznych jako skutku stresu wynikającego z dyskomfortu życia w środowisku skażonym fetorami, odorami. Nie było gdzie się schować od wszechobecnego smrodu ze Śmiłowa. Dlatego grupa obywateli powołała Stowarzyszenie Ekologiczne Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej, żeby się przeciwstawić twórczości Wielkiego Smrodatora i zmusić go do wprowadzenia takich rozwiązań technicznych, które zapewniłyby likwidację emisji fetorów i odorów rozkładowych do atmosfery. 09:59, 20.07.2022


na tona to

1 0

Rok 1989 - poniosę wasz głos do Warszawy! Ale smród, fetor, odór i zakopane szczątki zwierzęce zostawił w Pile i okolicach. 23:36, 20.07.2022


szrama na tożsamościszrama na tożsamości

1 0

Skazaniec nie chce się odlać na te elukubracje. Kiedy sędzia Szrama raz występuje jako Janusz a innym razem w tej samej sprawie jako Jarosław, to co się dziwić, że Janowiak miał kontakty z Bogiem? Wprawdzie Szrama jest w rozdwojeniu, nie jest to trójca, ale już coś. 13:48, 01.01.2023


Twój nickTwój nick

1 0

Co tu w tym temacie robi Janusz Szrama były patron trybunału? To nie jest hejter, tylko sędzia sądu apelacyjnego, który mógł obrzucić wiadrem gówna świadka w sprawie karnej Stokłosy! A obrzucenie wiadrem góvna nie jest hejtem. 18:22, 16.01.2023


Wojciech SkowrońskiWojciech Skowroński

2 0

Padlinę na działce Stokłosy pewnie podrzucili kosmici. Bo z taką apelacją to na pewno nie była ani działka Stokłosy, ani jego padlina! Jak to wszystko można ładnie zamieść pod dywan! Wielomiesięczna i żmudna praca instytucji ochrony środowiska, inwentaryzacja padliny, szacowanie skutków i ustalanie winnych jednoznacznie wskazujących na Stokłosę to też efekt współczesnego woo-doo? Rozumiem, że prokurator sam się zdyskredytował, ale pewnych faktów zmienić nie można. No chyba, że w majestacie tzw. prawa, które w Polsce samo bezprawiem stoi! 10:32, 14.03.2014

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

i klopsi klops

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


prawda - kłamstwoprawda - kłamstwo

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


obserwatorobserwator

0 1

Tej padliny, jak sie okazało po wykopaniu, była jedna setna w porównaniu do "fachowych" szacunków - to też w sądzie bezspornie wykazano 12:52, 14.03.2014

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

pecunia non oletpecunia non olet

1 0

Zakopano według raportu ochrony środowiska i opinii prof. Sołtysiaka - biegłego 5643 tony. To według ówczesnych stawek dotacji państwowej 400 zł za tonę jest 2250000 zł. 21:37, 08.07.2022


licznik bijelicznik bije

2 0

Według wiedzy specjalistów ochrony środowiska zakopanie zwłok jednej krowy jest zagrożeniem dla środowiska. jedna setna z 5643 ton, 56,43 tony. Jeżeli jedna krowa ma masę 550 kg, to jest sto krów zdechłych, zakopanych w ziemi. 21:41, 08.07.2022


smrodowość odorowasmrodowość odorowa

1 0

Wielki wójt Brunek, we współpracy z Heńkiem, po odkryciu na działce 85 w Śmiłowie grzebowiska 5643 ton padliny i resztek poubojowych, zrobili numer dwudziestolecia istnienia Farmutilu. Mimo nakazanego obowiązku wykopania z działki zdechlizny pod nadzorem służb ochrony środowiska, Brunek zobowiązał Heńka, żeby on usunął coś tam, coś tam, ale miejsce wyznaczył całkiem inne. Tam ekipa wykopała coś mniej niż 4 tony, wywiozła do utylizacji a wójt Brunek uznał, że Heniek zrobił jak należy i te 3,7 tony, to jest wszystko, co zakopał. Brunek zapodawał w swoich wystąpieniach, że nasz Henryk kochany tyle dobrego zrobił dla gminy, że ho ho! A Heniek do Brodali na zebraniu wiejskim: pańskie gówna, które pan wykicha w swoim domu ja biorę na swoją oczyszczalnię i muszę je wąchać. 17:13, 05.10.2022


dobrze mieć żonędobrze mieć żonę

0 0

Wąchanie czyichś gówien nie jest zakazane. Raz w sądzie w Chodzieży widziano pewnego biznesmena, który z zapałem obwąchiwał swoje buty. Lubił powąchać. Aż żona tw Aleksandra ofuknęła go: Henryk opanuj się, co ty robisz!? 17:21, 05.10.2022


antyekologantyekolog

0 2

Ekolodzy, a idz pan w chu... 12:54, 14.03.2014

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

a idz pan w chu...a idz pan w chu...

1 0

"A na początku tego filmu obejrzeć można, jak małżeństwo pilskich ekologów przygotowuje się do wizyty Mariana J. - m.in. ukrywają w skoroszycie kamerę ustawioną w kierunku, gdzie niebawem zasiądzie ich gość".

To jest kłamstwo, jeśli nie fałszerstwo, które też jest kłamstwem. To inicjator akcji nagrania rozmowy, Kamil Ceranowski, zainstalował kamerę swojej żony, będącej wówczas w ciąży, w segregatorze (nie skoroszycie), ustawił ją na półce i uruchomił a po zakończeniu nagrania zabrał nagranie. Miało być wysłane do prokuratora sprawozdawcy w sprawie karnej SO Poznań III K 445/08. Ceranowski natychmiast wykonał kilka kopii i jedną wręczył Barabaszowi - redaktorowi naczelnemu Tygodnika Nowego będącego tubą propagandową właściciela Henryka S. akurat pod presją oskarżenia o 21 przestępstw kryminalnych.
W tym czasie była to siedziba "Grupy Redakcyjno - Realizacyjnej" Media Vectra expressTV, której przewodził Kamil Ceranowski - właściciel kablówki expressTV. 12:56, 19.09.2022


ww

0 3

Pan prokurator śledztwo,zamiast prowadzić,kreował je.Typowa szkoła,,ziobrystów".Że też takie kanalie,pracują jeszcze,w wymiarze,jakby nie było,SPRAWIEDLIWOŚCI ! 17:14, 14.03.2014

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kitkit

2 0

Proces karny III K 445/08 Henryka Tadeusza S. rozpoczął się 1 kwietnia 2009 roku a zakończył się w apelacji 28 lutego 2013. Nieuczciwe jest wciskanie kitu ziobrystycznego do kitu tuskowego. 16:43, 21.07.2022


o!o!

2 0

Ziobro doszet do wadzy 25.10.2015. 22:03, 07.08.2022


koskos

0 0

Komando kurka! 19:11, 14.03.2014

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MietasMietas

0 0

no co polowanko zrobili sobie na Stokłosę no i nie doszacowali przeciwnika. Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za Łeb TRZYMA!

I teraz siedzą i pluja sobie w twarz. Jedni stracili twarz infamie na siebie wrecz sprowadzili (do tej pory przychylni dziennikarze teraz sie ich boją jak sie dowiedzieli, ze ich nagrywają) wyszły przy okazji ich "smaczki"rodzinne...Ten teraz ma dyscyplinarke grozi mu wydalenie z prokuratury... 19:20, 14.03.2014

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

Baszbara RamekBaszbara Ramek

1 0

6 października 2021 Wielki Smrodator został skazany. 00:12, 05.07.2022


Pierre DouttPierre Doutt

1 0

Co tu szacować? Wielki Smrodator powinien siedzieć już w 1982/1983 roku za malwersacje będąc dyrektorem przedsiębiorstwa państwowego. 676560 zł w roku 1980 to była suma ogromna. Sprawę karną umorzono, bo co to jest 676560 zł? A Śliwińskiego odwołano z funkcji wojewody pilskiego. Tu maczały krwawe paluchy tajnych służb bezpieczniackich PRL. Niedarmo opublikowany film z posiadłości Króla Flaków pokazał Jerzego Milewskiego - szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego u Wałęsy, generałów, oficerów służb na balandze alkoholowej i z kaszanką na gorąco w tle, a na drugim planie kamera filmująca na wszelki wypadek. 08:55, 20.07.2022


pytanienakolacjępytanienakolację

1 0

Czy Jerzy Milewski był stukaczem - kapusiem peerelowskiej bezpieki? 23:52, 20.07.2022


jl.jl.

1 0

Niech Mietas wymieni jednego choćby dziennikarza, który został nagrany. Zakładam, że Mietas odnosi się do roku 2012, bo tylko ten czas może być brany pod uwagę. Okazało się wkrótce, że ci odważni dziennikarze są odważni do pewnej sumy. Ani Gadzinowski, który przesiadywał po kila godzin prawie codziennie przez co najmniej pół roku, ani Pinkowska, ani Kledzik, ani Świderska, ani Kunicka nie byli nagrywani. Ale ludzie się starzeją, z buntowników przeistaczają się w oportunistycznych wyżeraczy. Z wypowiedzi "wyszły przy okazji ich 'smaczki' rodzinne..." można wnioskować, że to ci wielcy dziennikarze jak Ceranowski, Szalbierz, Utkin, Barabasz, Noska szwendali się po ludzkich życiorysach zostawiając w ich prywatnej przestrzeni swój syf i pornografię, swoje *%#)!& i słomę z butów jako dobro najwyższe. 21:47, 07.08.2022


.,..,.

0 0

*%#)!&
wypo
cino -
wypi
erd
ziny 22:01, 07.08.2022


OloOlo

0 1

no jakies kosci stare znaleziono co na polach kazdych praktycznie sa widoczne..
banda larum z tego zrobila


19:23, 14.03.2014

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ja wójt wam to mówięja wójt wam to mówię

1 0

Znaleziono kości z padliny i odpadów poubojowych zakopanych na działce 85 w ilości 5643 tony. Takie były ustalenia ochrony środowiska. Według biegłego z akademii rolniczej we Wrocławiu już zakopanie jednej zdechłej krowy jest zagrożeniem. 00:10, 05.07.2022


5.8.2005.5.8.2005.

0 0

Ktoś o wrażliwości i zdolnościach poetyckich, po wizycie na drodze gminnej sąsiadującej z działką ubogaconą potężną ilością padliny i resztek poubojowych, napisał:
Ziemia popękała
Bo była za mała.
Rzeczywiście nadkładziemi wybrzuszył się pod wpływem zwiększenia objętości wskutek aktywności drobnoustrojów. Ze spękań wydobywał się obezwładniajacy fetor rozkładającej się zdechlizny. 13:10, 19.09.2022


TO logiczneTO logiczne

0 2

Coś mi tu nie pasuje. Przeciez ta kobieta byla świadoma co robi i wiedziała wg mnie,ze gdy to ujawni to pomoże Stokłosie. 19:33, 14.03.2014

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

MnemozynaMnemozyna

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


 kurestvie kurestvie

1 0

Jaką trzeba być kurvą medialną, żeby wywalić wpis bezpośrednio się odnoszący do komentarza "TO logiczne". 13:22, 20.07.2022


Logika Logika

0 0

TO logiczne19:33, 14.03.2014 0 2 Coś mi tu nie pasuje. Przeciez ta kobieta byla świadoma co robi i wiedziała wg mnie,ze gdy to ujawni to pomoże Stokłosie.
MnemozynaMnemozyna18:26, 14.07.2022 Ta akcja była zainspirowana przez Kamila Ceranowskiego w ramach działania "Grupy Redakcyjno-Realizacyjnej" powołanej do wyprodukowania wielkiej pracy multimedialnej o życiu i działalności Stokłosy. Tak to wyglądało w czasie rzeczywistym. Rozmowa z Marianem J. odbyła się już po zakończeniu jego zeznań w sądzie. Podobnie rozmówczyni była już zwolniona przez sąd po złożeniu zeznań. Obywatel nie jest ubezwłasnowolnionym przedmiotem działań sądownictwa. Ceranowski zeznając na policji jako świadek przyznał, że on był inicjatotrem nagrania i wysłania go do Prokuratury Warszawa Praga oraz użycia uzyskanych materiałów do opracowania programu telewizji kablowej expressTV Media Vectra. Faktycznie zaś Ceranowski natychmiast przekazał nagranie Markowi Barabaszowi redaktorowi naczelnemu Tygodnika Nowego, tuby gebelsowskiej Stokłosy. A więc w rezultacie okazało się, że Ceranowski był od początku roku 2012 podstawionym stukaczem - kapusiem Stokłosy dla obalenia procesu sądu okręgowego III K 445/08. To on "zapomniał" wyłączyć kamerę zostawioną na sali rozpraw na czas przerwy i narady sędziów i to "przypadkowe" nagranie z lutego 2012 roku przekazał Barabaszowi. TO logicznne.
https://faktypilskie.pl/pl/11_wiadomosci/1628_glowny-swiadek-oskarzenia-stoklosy-mial-kontakty-z-b.html#dodaj-komentarz
12:59, 05.11.2022


korekta korekta

0 0

Janowiak nie był głównym świadkiem. W ogóle prawo karne nie rozróżnia ważności i główności świadków. Był świadkiem w wątku korupcji. 11:26, 20.01.2023


REKLAMA

Długa ręka L.Długa ręka L.

0 2

Pan tak ładnie wygląda Panie Marianie:)) ... "w oku mojej kamery" 19:36, 14.03.2014

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

to tylko świadekto tylko świadek

1 0

Każdy sędzia sądu jakiegokolwiek sortu może wypracować sobie wiadro góvna, żeby w razie czego obrzucić nim świadka. 17:34, 15.07.2022


KopertowiczKopertowicz

0 0

Czy sędzia sprawozdawca nie pomylił długiej ręki ze swoją jeszcze dłuższą 00:37, 19.11.2022


smiechu wartesmiechu warte

0 0

Stoklosa,widac chwilowo ma kontakt z Bogiem,jak widac Bog nawet komunistom pomaga.Ta sprawa jakos dziwnie wyglada,ale powoli,sprawiedliwosci stanie sie zadosc. 07:36, 15.03.2014

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MeluzynaMeluzyna

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


To ja, Januszek To ja, Januszek

0 1

To ja, Januszek. Strasznie mnie przykro, ja żem naprawdę tego nie chciał, panie Robercie. Taka taśmoteka poszła się jebać! 08:11, 15.03.2014

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Kon - Art.Kon - Art.

2 0

Taśmotekę sprzedał Ceranowski Barabaszowi. 23:49, 04.07.2022


.--- . -... .- -.-..--- . -... .- -.-.

1 0

*%#)!& 14:28, 03.08.2022


oloolo

0 0

Heniu na Staroste!!!! 23:14, 15.03.2014

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

suszi z szczupakasuszi z szczupaka

1 0

Heniu na starostę (Bugajskiego) czaił się w zajeździe - barze "U Dąbka" w Skępem. Tu stawał na popas starosta Bugajski żeby posilić się smażoną rybką. Jaki wielki musiał mieć interes (nie mylić z *%#)!& aby jechać 200 kilometrów, czaić się nie wiadomo jak długo. I nic! Bo kierowca starosty zauważył auto Heńka i zrobił szybką nawrotkę do Piły. 11:21, 05.07.2022


wyborcawyborca

0 0

tak,Wronek! 02:47, 16.03.2014

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MARCINMARCIN

0 0

A TY POPRACUJ NAD KONTAKTAMI
Z PSYCHIATRĄ 17:43, 18.03.2014

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KaczoryKaczory

0 0

dobre:) 22:47, 01.09.2014

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kon - ArtKon - Art

2 0

Sędzia sprawozdawca w sądzie apelacyjnym obrzucił wiadrem góvna świadka, który stawiał się i zeznał, co wie.
W tej relacji są woluntarystyczne, niewybaczalne przeróbki wypowiedzi Szramy zaciemniające istotę rzeczy. Ale co może zrobić osoba, która "jest tylko świadkiem" w sprawie, jak to orzekł prezes sądu apelacyjnego po krytycznym wystąpieniu świadka o naruszenie jego honoru? Sprawozdawca może do spółki z Turczynowiczem obrzucić wiadrem góvna świadka.
Kamerę żony w ciąży zainstalował w segregatorze i okleił styropianem malowanym na czarno Kamil Ceranowski - redaktor naczelny i właściciel Cyranwod expressTV Media Vectra Piła ul. Dąbrowskiego 8. Tak przygotowany sprzęt umieścił na półce. Następnie wyszedł do zaparkowanego w pobliżu samochodu toyota w lizingu i włączył urządzenia audio przygotowane na wszelki wypadek. Nagranie miało być w związku z przygotowywaną audycją o Stokłosie, jego życiu i twórczości. J. Lemanowicz nie brał udziału w przygotowaniach i samej rozmowie. Było wcześniejsze oświadczenie Janowiaka, że różni ludzie przychodzą do niego z propozycjami właściwego zeznawania za właściwe wyrazy wdzięczności wyrażane w formie pieniężnej. Nagranie miało trafić do Prokuratury Warszawa Praga. To upadło, bo okazało się, że Ceranowski był stukaczem podstawionym już w roku 2011 przez Heńka, bo żona Kamila w zagrożonej ciąży i toyota w lizingu, a jeść trzeba. 23:47, 04.07.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Kon - Art*Kon - Art*

2 0

"A na początku tego filmu obejrzeć można, jak małżeństwo pilskich ekologów przygotowuje się do wizyty Mariana J. - m.in. ukrywają w skoroszycie kamerę ustawioną w kierunku, gdzie niebawem zasiądzie ich gość". Jest to indiligentia, czyli zamierzone, świadome niedbalstwo dziennikarza, który się nie ujawnia a siedzi w ciepłym jak robak w duupie. Robi to dla pieniędzy, dla wygodnego życia. Kamerę zainstalował Kamil Ceranowski - stukacz oskarżonego w procesie Wielkiego Smrodatora. To widać na filmie.
* - Konfident - Artysta
00:01, 05.07.2022


Kon - ArtKon - Art

1 0

J. Lemanowicz pierwszy raz rozmawiał z prokuratorem warszawskim w roku 2013. To jest w materiałach śledztwa Prokuratury Okręgowej w Koninie. 00:03, 05.07.2022


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


o śmieciacho śmieciach

2 0

Śmieć wywalił wpis kompetentny, na temat. 11:01, 05.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ręce opadają!ręce opadają!

0 0

Więc jednak ucisk na bruździe nie zelżał, a raczej się nasila i hejter Janusz L. kasztani się tutaj dalej 🤣🤣🤣. Najwyraźniej ucisk na jedną bruzdę mózgową odpowiedzialną wymiennie za sr💩nie i hejtowanie jest już nie do wytrzymania. My tę nerwowość rozumiemy, bo o.b.s.r.a.n.i.e na własne życzenie swego podłego VC w wieku 77 lat, czyli w końcówie, musi być ogromnym obciążeniem dla zmurszałej mózgownicy z jedną bruzdą. 11:39, 05.07.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

prawda o GPS100prawda o GPS100

1 0

" My tę nerwowość rozumiemy..."
Jest to manifest informujący o pracy zbiorowej 'my...rozumiemy...'. Kto zaś może rozumieć w zespole? To Grupa Pościgowo-Szpiegująca 100Kłosy powołana 14 kwietnia 2006 przez Stokłosę z jednoczesnym ustanowieniem na funkcji herszta tej grupy przestępczej redaktora naczelnego Tygodnika Nowego - Mariusza Szalbierza. Tę funkcję dowódcy kamaryli stukaczy ma pełnić do dzisiaj, jak donoszą ozety od Krupy. Jest ciekawostka, że oni nie nerwowi są. Mają bowiem kontenerki wódki, sześciopaki piwa, kurczaki ze spadów, kiełbasy z gnilnym ślizgiem powierzchniowym. Czego chcieć więcej? Nawet nie trzeba musztardówki, bo wali się z gwinta. 16:43, 06.07.2022


UraniaUrania

1 0

ręce opadają, bo jak flet wisi to i onanista biełośliwski nic nie poradzi. Musi się posiłkować terrarium z gametami. 19:51, 14.07.2022


o stosunkacho stosunkach

1 0

Adwokat może *%#)!& co chce i *%#)!& Z punktu widzenia cywilizacji łacińskiej takie *%#)!& jest nie do przyjęcia, ale adwokat ma to na końcu kopulatora i *%#)!& 16:47, 06.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

erratorerrator

1 0

*%#)!&
pie
rdo
lić
*%#)!&
pie
rd
oli
*%#)!&
pie
rdo
le
nie
*%#)!&
pie
rdo
li 16:50, 06.07.2022


Checkpoint CharlieCheckpoint Charlie

0 1

"A na początku tego filmu obejrzeć można, jak małżeństwo pilskich ekologów przygotowuje się do wizyty Mariana J" - to jest kryminalne fałszerstwo. 16:52, 06.07.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TerpsychoraTerpsychora

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


LOCLOC

1 0

Wywalenie tego wpisu to skurvysyństwo kwalifikowane, choć podobno mamusia cnotką była. 14:22, 03.08.2022


thruthru

0 1

leman, tobie już rozum całkiem odjęło. Szkoda następnych spraw w sądzie, bo i tak wcześniej wyciągniesz kopyta 18:16, 06.07.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

MelpomenaMelpomena

1 0

Wypowiedź "thru" daje do myślenia. Jest zbieżna z manifestem zabicia skierowanym 5 marca 2013 roku do Krystyny Lemanowicz. Ponieważ Krystyna i Janusz zawsze są razem, oferta z natury rzeczy jest skierowana do obojga. A więc: nożem w plecy, śmiertelne pobicie, katastrofa na drodze, śmierć w płonącym domu. 18:02, 14.07.2022


TłoTło

1 0

A w tle Wielki Smrodator, Król Flaków. 20:01, 14.07.2022


glockglock

0 0

Można się domyślać, że oferta z 5 marca została sformułowana w wyniku nostalgicznych rozważań w rocznicę śmierci Józefa Stalina, wielkiego językoznawcy.
Co do wyciągania kopyt, leman ma gnata i w razie potrzeby go wyciągnie bez wahania. 14:19, 03.08.2022


przypprzyp

1 0

lemanowicz, to nikogo nie obchodzi! 07:59, 12.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

przypprzyp

0 1

leman, twoje wypocino-wypierdziny tutaj nikogo nie interesują. gotuj się na ubarwienie CV💩👎 19:05, 14.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

strumieńświadomościstrumieńświadomości

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


przypprzyp

0 1

leman, umysłowy konusie, twoje wypocino-wypierdziny tutaj nikogo nie interesują. gotuj się na ubarwienie CV💩👎, hejterze 21:04, 14.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

czołgistaczołgista

0 0

Kto nie ma ciągu do wiedzy od lemana, niech się przeczołga na Pudelek. 13:08, 20.07.2022


o pierduśnictwieo pierduśnictwie

1 0

Marian Janowiak nie był głównym świadkiem oskarżenia a jednym ze świadków. Dzisiaj dowiadujemy się, że następne przestępstwa uległy przedawnieniu i nie można ich rozpoznawać przez sąd. Nikt nie zastanawia się nad lekceważonym faktem, że te przestępstwa miały miejsce, że obciążają człowieka z pieniędzmi, który nie jest - jak powiada - *%#)!& z politycznego targowiska. 18:20, 15.07.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

doprecyzerdoprecyzer

0 0

*%#)!&
pie
rdu
śni
18:21, 15.07.2022


ΠΠ

1 0

Πerduśnica, to osoba z rozwiązanym językiem, gadatliwa. Nasz bohater nieΠerduśnik raczej mieści się w klasie Milczka z Zemsty Fredry. 18:29, 15.07.2022


wyjaśnieniewyjaśnienie

1 0

Π czytaj - Pi lub pi. 18:33, 15.07.2022


goń stąd!goń stąd!

0 2

A kogo to, leman, obchodzi? 20:06, 15.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

O!O!

2 0

Śpiewała Maryla Rodowicz piosenkę Agnieszki Osieckiej: Póki świecą światła rampy i choć został jeden widz, to do szczęścia nie potrzeba nic.
To wy gonicie w piętkę, dupki z Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100Kłosy. 20:51, 15.07.2022


REKLAMA

leman na senatoraleman na senatora

1 0

Wydaje mi się i wielu osobom odwiedzającym ten portal, że w treści topiku są bezpośrednie odniesienia do pana Lemanowicza, dlatego posty w stylu: "goń stąd! A kogo to, leman, obchodzi?" 20:06, 15.07.2022 są nie na miejscu, niezgodne z podstawowymi zasadami forumowymi. "leman" musi mieć swobodę do wypowiedzi w sprawach, które go dotykają bezpośrednio. Jest to konieczne tym bardziej, że w treści tekstu wprowadzającego jest niemało niedokładności zatrącających o fałszerstwa.21:02, 15.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CzereśniakCzereśniak

0 1

ale jest to stary dziad, dzban dziaders. Kto jest staruchem powinien mieć zabrany dowód żeby nie głosował i młodzi powinni jemu nakaszleć covidem, żeby zdech. To proponowała Joanna Bąkowska -szojring - wielgus. 13:06, 20.07.2022


odpodp

2 0

A przez lata ludzie mieszkajacy w Pile i okolicach byli doprowadzani do szaleństwa, chorób somatycznych jako skutku stresu wynikającego z dyskomfortu życia w środowisku skażonym fetorami, odorami. Nie było gdzie się schować od wszechobecnego smrodu ze Śmiłowa. Dlatego grupa obywateli powołała Stowarzyszenie Ekologiczne Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej, żeby się przeciwstawić twórczości Wielkiego Smrodatora i zmusić go do wprowadzenia takich rozwiązań technicznych, które zapewniłyby likwidację emisji fetorów i odorów rozkładowych do atmosfery. 10:00, 20.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zatruty owoczatruty owoc

2 0

A na czele antystokłośnych był Leman i on do teraz ma problemy z bandą przestępczych podejbywaczy, amatorów śledzenia nawet w kiblu - jak Farmazon - herszt hunwejbinów zgromadzonych w GP-S100. Apaszka-Wziątkiewicz dostał zadanie nękania Lemana pod najbłahszymi pozorami. I ten Fakjufejk to robi dla wódki, dla kiełbasy i kurczaka ze spadów. Posuwa się do jawnych fałszerstw swoich robótek medialnych, co daje mu miejsce w zbiorze hien dziennikarskich jak Gembarowski, Morozowski, Sekielski, Lis. 18:00, 21.07.2022


lexlex

0 2

starca znów pocisnęło - ale nie dziwota, niebawem kropka nad zostanie postawiona 👎 14:07, 20.07.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jljl

0 0

lex będzie wzywany do sądu. 23:37, 20.07.2022


lexlex

0 2

No i znów gniecie hejtera lat 77💩👎. Rozumiemy nerwowość - niedługo kicha totalna!!!🤣 19:42, 21.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PyciorekPyciorek

2 0

Tytuł artykułu jest dowodem śmieciowości, braku profesjonalizmu dziennikarza - autora. Ale jak sędzia sprawozdawca może obrzucić wiadrem góvna świadka, to czemu nie może dziennikarz opróżnić swojego kontenera ze śmieciami mentalnymi? 19:30, 25.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jljl

2 0

Czy sędzia może dopuszczać się komentarzy, kto ma jakie kontakty z kimś, kto nie jest stroną postępowania? Czy sędzia może się godzić na publikację swoich rozważań z komentarzami na poziomie trzepaka przy śmietniku?
Sędzia Smyczyński poważył się zapytać oskarżonego, czy leczył się psychiatrycznie. Oskarżony zażyczył sobie, aby wszystkie osoby ze strony oskarżyciela prywatnego opuściły salę rozpraw, wtedy w warunkach poufności odpowie. Sędzia wyprosił oskarżyciela, świadków, kauzyperdę. Wtedy oskarżony odpowiedział, że jest zdrowy pod względem psychiatrycznym. Sędzia, mimo zgody na poufność tego wyjaśnienia, zapisał w protokole, że oskarżony nie leczył się psychiatrycznie. Ten zapis jest fałszywy, bo sugeruje, jakoby należało przyjrzeć się oskarżonemu w kierunku rozpoznania schorzeń w segmencie psychiatrycznym. Patrząc z perspektywy profesjonalizmu roboty sędziowskiej należy wziąć pod uwagę wyznania samego sędziego, który dobrowolnie oświadcza w uzasadnieniu wyroku, że on dywaguje, czyli mówiąc po polsku *%#)!& bzdury nie na temat. 14:11, 03.08.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

MariuszMariusz

1 0

A co miał niby wpisać do protokułu sędzia w sądzie? 15:14, 03.08.2022


kancelistka kancelistka

1 0

Jest kancelaria tajna i tam mogło być zdeponowane wyjaśnienie i wpis do protokołu rozprawy, że odpowiedź oskarżonego jest objęta klauzulą poufności, czy tajności. 15:16, 03.08.2022


porządek rzeczyporządek rzeczy

0 0

Filipika kauzy16:46, 03.08.2022 "masz zryty łeb od nienawiści, leman💩" jest nie na temat wpisu użytkownika jl. Ale jak się myśli duupą, na koniec musi wypaść góvno. 20:58, 03.08.2022


kauzykauzy

0 1

masz zryty łeb od nienawiści, leman💩 16:46, 03.08.2022

Odpowiedzi:6
Odpowiedz

luz blues 3 x luesluz blues 3 x lues

1 0

Nie ma obowiązku kochania. Kto jako nienawistnik instytucjonalny, karany w grudniu 2007 z artykułu 212 kodeksu karnego za przestępstwo umyślne pomocnictwa do plugawego pomówienia, domaga się hymnów uwielbienia, jak w przypadku tabliczki w Białymstoku, jest walnięty w miejsce na mózg. 20:48, 03.08.2022


nieznanynieznany

1 0

Dobre.... 20:49, 03.08.2022


wódko, pozwól żyćwódko, pozwól żyć

1 0

nie wszyscy mają miejsce na mózg ale za to mają więcej miejsca na flaszki. 20:50, 03.08.2022


ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

1 0

Jaką karę poniósł trybun złego słowa? 20:53, 03.08.2022


księgowość świataksięgowość świata

1 0

To było dawno, kiedy córkę przestrzegał przed zoofilią, rok 2006. Wydaje się, że 4000 + 400 [zł] kosztów. Sprawa trwała ponad rok. 21:44, 03.08.2022


YaeButtYaeButt

1 0

A tu właśnie leży człowiek...
Środa, 26 Wrzesień 2012 15:38
Zaraz po ujawnieniu pierwszych produkcji z wytwórni filmowej przy ulicy Wawelskiej w Pile, szefowa Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej wydała oświadczenie, że stowarzyszenie nie inicjowało i nie brało udziału w realizacji tych nagrań. Niestety, to zapewnienie nijak ma się do rzeczywistości.
Dwie główne „kinooperatorki”, Jolanta Koper i Krystyna Lemanowicz, to przecież osoby ze ścisłego gremium rządzącego stowarzyszeniem, a ich niecodzienne zamiłowanie do rejestracji wszystkich i wszystkiego bynajmniej nie narodziło się dzisiaj. Wystarczy przypomnieć, jak już z dobrych sześć lat temu pierwsza z pań – w towarzystwie sprzętu rejestrującego obraz – uprawiała polny jogging po farmutilowskich gruntach jako przewodniczka Telewizji Trwam. Albo jak mniej więcej w tym samym czasie obie foto-ekolożki wyprawiły się do mojej rodzinnej miejscowości, by wyskoczywszy z auta z szybkością górskich kozic po klimakterium sfotografować (albo nagrać) dom, w którym mieszkam.

Te wydarzenia sprzed lat bardziej wtedy bawiły, niż irytowały. Jednak to, czego dowiadujemy się o „filmowcach” ze SEPZN teraz, już do śmiechu nie skłania.

Na kolejnych nagraniach z filmoteki Lemanowicz & Co, które opublikowano na stronie internetowej Tygodnika Nowego, jawią się coraz jaskrawiej niecne metody stosowane przez działaczy stowarzyszenia. A przy okazji poznajemy prawdziwe charaktery ludzi, którzy mienią się obrońcami osób uciśnionych, prześladowanych i społecznie bezradnych. Na przykład poznajemy obłudę Krystyny Lemanowicz, która bezczelnie kłamie w oczy swoim rozmówcom zapewniając, że ich nie nagrywa. Albo jej troskę o bliźniego, kiedy „na żywo” w taki oto sposób komentuje namierzonego kamerą człowieka, który leży na ziemi: „Tu jest pana Stokłosy bar. Siedzą jego pracownicy, piją, oczywiście za pół darmo, piwko. A tu właśnie leży człowiek, który nie wiadomo z jakiego powodu leży, trzeba to po prostu sprawdzić, ale może jest tak po prostu schlany”.
Oczywiście, wrażliwa na ludzką niedolę Krystyna Lemanowicz przyczyn, które sprowadziły mężczyznę z pionu do poziomu, nie sprawdziła. Ważna była insynuacja, że nieszczęśnik zaprawił się „stokłosowym” piwem. Bo, oczywiście, piwem z zaprzyjaźnionego z ekologami baru schlać się nie mógł.
Dlatego oświadczenie przewodniczącej Ireny Sienkiewicz, że taśmy z Wawelskiej nie mają z działalnością Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej nic wspólnego są tak samo zgodne z prawdą, jak zapewnienia Krystyny Lemanowicz, że ma wyłączoną kamerę.
I od jednej takiej "prawdy" i od drugiej człowiekowi robi się niedobrze. Od tej drugiej szczególnie.
Mariusz Szalbierz faktypilskie.pl/felietony/11295-a-tu-wanie-ley-czowiek 21:41, 24.08.2022


leman gazu!leman gazu!

1 1

a teraz zobaczymy, ile razy będzie sam z sobą polemizował 77-letni hejterski śmieć💩. Tzn. policzymy. Leman - do hejtu start!!! 21:02, 03.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

multiplikacjagłupotymultiplikacjagłupoty

0 1

Podobno ten wielki łeb z blaszką w Białymstoku nie umie liczyć. To co ty chcesz liczyć, na co liczysz, że się doliczysz do ośmiu i zaraz zapomnieć? 21:48, 03.08.2022


gazu!gazu!

0 0

hejtuj, hejtuj - noc długa, przychlaście💩💩💩🤣 - niebawem wiesz co będzie👎👎👎👎👎👎 więc nerwowość 🤣🤣🤣🔥😡 22:00, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

,.,,.,

1 0

Obrońca mec. Edward Turczynowicz: Prokurator Kiełek jakby ponad miarę utożsamił się ze sprawą, a to nie jest dobrze. Jego chęć "zwycięstwa" przybrała formy niedopuszczalne, wręcz nacisku na świadków - bezpośredniego, czy "długą ręką" poprzez panią Lemanowicz na świadka Janowiaka. To były sytuacje niedopuszczalne!

Co ten Turczynowicz piredoli? To są sytuacje niedopuszczalne, kiedy kauzyperda pozwala sobie na dywagacje. Świadek Janowiak nie był już wtedy świadkiem, a Turczynowicz nie ma władzy takiej, żeby ubezwłasnowolnić obywateli, którzy chcą sobie pogadać. Siwy łeb Turczynowicza (1946) nie upoważnia go do plecenia bzdur. Miejmy nadzieję, że on już jest kaput.
22:35, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

profesorprofesor

0 0

"Obrońca mec. Edward Turczynowicz: Prokurator Kiełek jakby ponad miarę utożsamił się ze sprawą, a to nie jest dobrze. Jego chęć "zwycięstwa" przybrała formy niedopuszczalne, wręcz nacisku na świadków - bezpośredniego, czy "długą ręką" poprzez panią Lemanowicz na świadka Janowiaka. To były sytuacje niedopuszczalne!"
Turczynowicz *%#)!& głupoty. Spotkanie z Janowiakiem miało miejsce, kiedy został on zwolniony przez sąd ze świadkowania. Ale adwokat może *%#)!& głupoty, za to mu płacą bandyci i zbrodniarze. Turczynowicz, Gutowski świadomi mataczyli mieszając dwie sprawy z udziałem Janowiaka, raz jako świadka, który nie jest stroną, drugi raz jako strony w innej sprawie, w innym sądzie. To są rzeczy niedopuszczalne, a jednak ci adwokaci mają w dupie zasady. 16:27, 14.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

precyzerprecyzer

0 0

*%#)!& - 3,14erdoli
*%#)!& - 3,14erdolić 16:29, 14.08.2022


GrażynaGrażyna

0 0

Ten gość na zdjęciu z okularami, wygląda jak diabeł, który się rozgląda, gdzie zgubił rogi. 20:52, 24.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Grażyna N.Grażyna N.

1 0

Wszystkie Janusze, to dupki, oprócz Lemana. 11:57, 25.08.2022


Twój nickTwój nick

1 0

- Akt oskarżenia był w zasadzie oparty na pomówieniach jednej osoby - ocenił sąd apelacyjny.
I tylko te 5643 tony ścierwa zakopane w ziemi. Ale co to jest, wiercenia w gruncie i stanowisko biegłego profesora z Akademii Rolniczej we Wrocławiu, co tam, że ziema popękała, bo była za mała, co tam zawiesisty smród sączący się z działki 86 w Śmiłowie. Sąd może sobie oceniać według swoich pokręconych norm. Czteroletnia praca sądu okręgowego, to jest nic według apelacyjnego. 21:39, 24.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

chemikchemik

0 0

Co to w ogóle znaczy w wypowiedzi sądu: "w zasadzie"? Czy ten zwrot ma znaczenie merytoryczne, że według jakiejś zasady prawnej, moralnej, boskiej, ludzkiej sąd orzeka, wydaje wyrok?
Kiedy byłem studentem w Szczecinie, na egzaminie z fizyki odpowiadając na pytanie o zasady dynamiki użyłem tego zwrotu "w zasadzie" w sensie przerywnika czy coś takiego, profesor Rewaj wygonił mnie na poprawkowy, chociaż nie wstawił oceny do indeksu, bo dotychczas miałem wszystko na 5+. Jeszcze mi dokopał sentencją, że fizyka jest wystarczająco piękna, by ją ubogacać bzdurnymi dodatkami bez znaczenia.
12:20, 25.08.2022


jurysprudencjajurysprudencja

0 0

Turczynowicz to samo gołosłowne pustosłowie: "...jakby ponad miarę utożsamił się ze sprawą...". Dlaczego jakby, czy to nie tak by, tylko ino jakoś? Ten żargon ma źródło w rządzącym środowiskiem kauzyperdów postulatem ostrożności procesowej, żeby nie dać się złapać na konkrecie a owijać, owijać, owijać. 18:19, 25.08.2022


:):)

1 0

Dobrze, że przypomniałeś, lemanowicz - tak dokładnie było 08:32, 25.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

buahahabuahaha

0 0

poza tym, leman, wszystko w zasadzie ok? 12:35, 25.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jljl

1 0

Nic nie jest w porządku, nie jest dobrze. Geolog zeznający w sądzie w sprawie SO Poznań III K 445/08 zauważył, że produkty rozkładu resztek biologicznych będą drążyć w głąb ziemi. Struktura złóż morenowych jest nieciągła, co stwarza dogodne warunki do penetracji w pokładach przepuszczalnych. Po kilkudziesięciu latach te substancje wnikną do podziemnego, wielkiego naturalnego zbiornika wody pitnej i go zatrują na wiele dziesięcioleci. cdn 17:13, 26.08.2022


ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

1 0

Czym zatrują? 17:17, 26.08.2022


kriminal tangokriminal tango

1 0

"http://www.youtube.com/watch?v=Wko-G7ssz1Q
To film zarejestrowany z ukrycia przez Krystynę i Janusza L. w ich mieszkaniu. Marian J., wtedy główny świadek w sprawie Stokłosy, nie wie, że jest nagrywany. Od 14 min. 20 sek. opowiada Krystynie L. o swoich kontaktach z Bogiem.".
Cały ten tekst, to kriminal tango. Ale jak wiemy z innych wypowiedzi sędziów, w innych sądach, mogą oni otwarcie dywagować w swojej robocie, czyli piredolić głupoty rozwlekle i nie na temat.

15:53, 26.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nieznanynieznany

0 0

znowu te kurvy cenzorskie nie wpuszczaja postówDobre.... 16:57, 26.08.2022


małżeństwopilskichekmałżeństwopilskichek

1 0

"http://www.youtube.com/watch?v=0T-UQcqxZ7Q
A na początku tego filmu obejrzeć można, jak małżeństwo pilskich ekologów przygotowuje się do wizyty Mariana J. - m.in. ukrywają w skoroszycie kamerę ustawioną w kierunku, gdzie niebawem zasiądzie ich gość.".

Kamerę żony w ciąży zainstalował w segregatorze (nie skoroszycie, głupki) Kamil Ceranowski - redaktor naczelny i właściciel ówczesnej kablówki Cyranwod Media Vectra - expressTV, Piła ul. Dąbrowskiego 8. Użycie określenia "małżeństwo" jest nieadekwatne do sytuacji. Sugeruje, jakoby Ceranowski był w jakimś układzie rodzinnym z Lemanowiczami, taki trójkąt lub inny wielokąt, tym bardziej, że żona jako się rzekło w ciąży. Trzeba coś działać, żeby zarobić, kiedy toyota w lizingu a żona w ciąży. Ciekawe, jak się prezentuje żona w ciąży, czy jest cycatą mięsno-słoninową prukwą, czy kości dzwoniące pod skórą na wzór Sylwii Spurek, co uwielbiał Kamil jako nastolatek?
Świat naucza, że żurnalistyka schodzi na psy w glorii syndromu czwartej władzy. Władze ulegają automatycznemu skurvieniu jeśli nie są moderowane przez coś zewnętrznego. Dziennikarstwo przydało sobie, prawem kaduka, miano czwartej władzy. Każda władza w państwie demokratycznym musi mieć pieczątkę cnoty a jest nią wola narodu. 16:55, 26.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nieznanynieznany

0 0

Dobre.... 16:55, 26.08.2022


przypprzyp

0 1

lemanowicz, tu nie ma miejsca na hejt. 11:59, 27.08.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

wyp.wyp.

2 0

szalbierz, tu nie ma miejsca na złodziejstwo. 15:17, 07.09.2022


PytkinPytkin

1 0

Co komu ukradł Szalbierz? 13:08, 25.09.2022


o!o!

0 0

Szalbierz wyznał na portalu faktypilskie.pl, czyli na swoim portalu propagandowym, że bez pytania, bez wiedzy i zgody właściciela dzieła w postaci zdjęcia zabrał z Intwrnetu zdjęcie jakiegoś terenu, dla ubogacenia swojego artykułu czy felietonu. Jest to złodziejstwo wlasności intelektualnej.
Szlabierz obrabował Lemanowicza z wolności i ukradł mu tożsamość zgłaszając go bez jego wiedzy i oczywiście bez zgody do konkursu =Kameleon2005=. Jest zatem bandytą medialnym nieliczącym się z cudzą wlasnością. 12:34, 20.11.2022


;);)

0 1

leman, już wkrótce 👎 15:28, 07.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dohejteradohejtera

0 1

oj, jest ciśnienie na bruzdę, jest wielkie ciśnienie. A wielki wstyd dopiero nadejdzie 👎 19:58, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

serchanserchan

0 1

Jachuju, kocham twego syna. Dźgałem go wielokrotnie moją turecką dzidą - było pysznie 🤣💩 09:28, 25.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GrażynaGrażyna

1 0

Janusze, to nieudaczniki, nie wyłączając Szramy. 13:07, 25.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kormazkormaz

0 1

Tak, leman, już po tobie, cwelu hejterski 13:43, 25.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

człowiek-guwnoczłowiek-guwno

0 1

skazaniec JL wpisał się 9 razy, sam z sobą dyskutując 👎👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 13:45, 25.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

S.K.S.K.

0 1

Uwielbiam odbyt Roberta (Jacka)👍💩👍💩👍💩💩💩💩 13:52, 25.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

o Mariuszo Mariusz

1 0

To wyznanie przekazał światu owsik w duupie, który 4 października dorósł już do operowania aparatem fotograficznym lub nawet kamerą wideo. Owsiki kochają, uwielbiają w duupie. 13:02, 05.11.2022


odnośnikodnośnik

0 0

Ustne uzasadnienie wyroku Sądu Apelacyjnego w Poznaniu w sprawie Henryka Stokłosy.
czas 10:20 - sędzia Szrama - sprawozdawca. źródło YouTube: "Jeśli chodzi o jego relacje, które składał [M. Janowiak] w toku całego postępowania zarówno w toku śledztwa, jak i w toku postępowania jurysdykcyjnego, czyli przed sądem, nie były konsekwentne. Bo tak kolejno można prześledzić jeśli chodzi, albo jeśli nie były konsekwentne, to w niektórych sytuacjach był to opis tak lakoniczny,... taką wersję sąd przyjął, no razi, razi jeśli się weźmie pod uwagę zasady doświadczenia życiowego. Mając na uwadze tutaj, teraz odwołam się do relacji tych, które były poza tymi rozmowami telefonicznymi, które prowadził prokurator Kiełek z panią Lemanowicz, pani Lemanowicz z Marianem Janowiakiem, również było takie zdarzenie, że prokurator Kiełek polecił pani Lemanowicz, żeby spróbowała namówić Mariana Janowiaka, żeby przyszedł do niej do domu i tam ma go nagrywać na wideo. Marian Janowiak dał się na to namówić, poszedł do pani Lemanowicz, pani Lemanowicz włączyła i go nagrywała przez godzinę czterdzieści minut. I co się tam okazało, w trakcie tej rozmowy, w trakcie tej rozmowy Marian Janowiak w którymś momencie mówi: pani Krysiu, tak z ręką na sercu, te sto tysięcy złotych, to nie Stokłosa ale wskazał nazwisko innej kobiety, przekazała mi. Również w trakcie tego nagrania okazało się, że ...mmmm... Janowiak mówi w którymś momencie - ponieważ zdziwiło panią Lemanowicz, że on ma taką wiedzę o tym, o tym, że wie, co będzie za miesiąc, za dwa, mówi że taka sytuacja jest dlatego, ponieważ on ma stały kontakt z zastępcą Boga do spraw specjalnych na Ziemi a jego córka jest jedyną osobą, która może rozmawiać ze zmarłymi. Po ujawnieniu tego, bo to zostało ujawnione, obrońcy zawnioskowali, żeby w takiej sytuacji, ponieważ są pewne wątpliwości - dodam, że Marian Janowiak już jest w wieku zbliżającym się pomalutku do osiemdziesięciu lat - że z uwagi na takie relacje istnieje potrzeba, byłaby potrzeba przesłuchania go ...yyyy... dodatkowego w obecności biegłego psychiatry - psychologa. Sąd tego wniosku nie uwzględnił uznając, że to jest po prostu, to jest po prostu taki światopogląd ...yyyy... Mariana Janowiaka. Ze znanych mi religii nie znam takich, która by mówiła, że Bóg ma tutaj zastępców na Ziemi do różnych spraw, do których się można w takiej sprawie zwracać. Zdaniem sądu apelacyjnego rzeczywiście taka sytuacja mogła wzbudzić wątpliwości co do stanu zdrowia psychicznego tego świadka".

Odniosę się do autorytatywnej wypowiedzi sędziego Szramy - sprawozdawcy o relacji Kiełek - Lemanowicz. Prokurator Robert Kiełek nie miał nigdy egzekutywy w stosunku do Krystyny Lemanowicz, a więc nie mógł jej niczego polecać. Sędzia ten kłamie twierdząc, że Lemanowicz "włączyła i go [Mariana Janowiaka] nagrywała przez godzinę czterdzieści minut". Prokurator Robert Kiełek przeciwnie, radził, aby członkowie Stowarzyszenia, które otrzymało w trybie artykułu 90 kodeksu postępowania karnego status obserwatora w sprawie karnej Stokłosy, nie podejmowali żadnych działań o charakterze quasi operacyjnym, bo od tego są służby. Gdyby sędzia obejrzał inkryminowane nagranie - co należało do jego obowiązków, kiedy podniósł na rozprawie lub przy ogłoszeniu wyroku jakieś argumenty, czy niesprawdzone wieści, które on uważa za fakty - zobaczyłby, że włączył Kamil Ceranowski - redaktor naczelny działający ówcześnie w grupie redakcyjno-realizacyjnej utworzonej przez redakcję Vectra Media express TV. To widać na początku, bo kamerę małżonki Kamila Ceranowskiego należało włączyć przed umieszczeniem jej w segregatorze a następnie na półce. Swoją rolę w tym nagraniu Kamil Ceranowski - podczas przesłuchania na policji w Pile 20 czerwca 2013 roku - określił jako inicjatywną. To jemu zależało, aby - jak podnosił niejednokrotnie - uzyskać wiarygodne materiały do reportażu o Stokłosie, reportażu określanego w rozmowach jako wielki życiorys biznesmena i polityka. W roku 2012 od nowego roku do zaawansowanego lata twierdził, że wytrwale opracowywał koncepcyjnie i faktycznie kompletował materiały medialne już od 2011 roku. Dlatego też był bardzo szczęśliwy z powodu nawiązania w styczniu 2012 współpracy dziennikarskiej z Krystyną Lemanowicz i Januszem Lemanowiczem, ponieważ Krystyna Lemanowicz posiadała znaczny zasób materiałów dokumentacyjnych nadających się do wykorzystania w wielkiej multimedialnej pracy dziennikarskiej dotyczącej Henryka Stokłosy. Kamil Ceranowski jednocześnie utrzymywał stanowczy pogląd o konieczności zawiadomienia prokuratora referenta Roberta Kiełka, że w procesie dzieje się źle. Posiadając dodatkową wiedzę magiczną pochodzącą od Jana Korytowskiego, tajemniczego korespondenta z Poznania zamieszkałego przy ulicy Pszennej pod numerem 50, numerem zbyt wielkim jak na tak niewielką ulicę, a przewidująco donoszącego o hipotetycznych zdarzeniach w czasie rozpraw, które w przyszłości faktycznie nastąpiły, Kamil Ceranowski stwarzał wrażenie pryncypialnego dziennikarza śledczego zdecydowanego ujawnić treść nagrania organom śledczym. Z nagrania wynikała próba korupcyjnego wpływania na postępowanie sądowe poza salą sądową, a listy Jana Korytowskiego wzmacniały - według Ceranowskiego - jego przeświadczenie o kombinacjach w procesie i potrzebie ukrócenia matactwa. Tak więc, stwierdzenie sędziego jest wniesieniem do przestrzeni publicznej fałszu. Zgodnie z ustalonym wspólnie trybem postępowania z rzeczonym nagraniem zostało ono przesłane do prokuratora referenta Roberta Kiełka. Nie było przeznaczone do publikacji. Przekazanie nagrania Tygodnikowi Nowemu dowodzi, że Kamil Ceranowski był w tym procesie stukaczem i prowokatorem na usługach Henryka Stokłosy, dlatego nie budzi zdziwienia publikacja nagrania rozmowy sędziów w czasie przerwy w rozprawie, podstępnie sporządzonego już w połowie lutego 2012 roku.
Prezes sądu apelacyjnego, do którego zwróciła się obywatelka Krystyna Lemanowicz indagowany w sprawie sponiewierania jej w publicznym wystąpieniu sędziego sprawozdawcy sądu apelacyjnego odpisał: sędzia może wszystko powiedzieć, bo oni tak mają, że mogą i nic tu szary żuczek nie jest w stanie osiągnąć. Wniosek stąd taki, że sąd może powiedzieć cokolwiek, a co powie to musi być przyjęte z pochylonym czołem przez lud.
Sędzia Szrama ujawniając publicznie fragmenty toczącego się ówcześnie postępowania przygotowawczego dopuszcza się złamania praworządności, co jest jednym z etapów utrupiania Rzeczypospolitej. Na niedopuszczalność ujawniania danych z postępowania przygotowawczego, szczególnie przez organ państwa zwrócił uwagę w swojej mowie Maciej Gutowski - adwokat Stokłosy. I chociaż odnosił się on do innego, drobniejszego przykładu wejścia policji z nakazem odebrania urządzeń do gromadzenia informacji przez redakcję, a mogących mieć znaczenie w śledztwie, to samo prawo nie pozostawia wątpliwości, że postępek sędziego Szramy naruszył przepis art. 241 §1 kodeksu karnego. Profesor prawa karnego - a więc wybitny znawca, Piotr Kruszyński - w wypowiedzi cytowanej przez express TV oznajmił, że ujawnienie danych z postępowania przygotowawczego jest niedopuszczalne.
W argumentacji sędziego Szramy występują elementy pomieszania różnych spraw. Sędzia nie radzi sobie z uporządkowaniem zdarzeń w czasie. W ustnym uzasadnieniu wyroku sędzia ten zachowuje się nieadekwatnie do sytuacji w jakiej został postawiony przez Rzeczpospolitą. Świadomie, z rozmysłem używa określeń, które w momencie opisywanych przez niego zdarzeń są pojęciami pustymi. Marian Janowiak zakończył swoje zeznania 22 maja 2012 roku. Pierwsze spotkanie Krystyny Lemanowicz z Janowiakiem odbyło się 25 maja 2012 roku, a nagranie, o którym rozwodzili się Maciej Gutowski, Jolanta Turczynowicz-Kieryłło oraz które szczegółowo omawiał sędzia Szrama zostało zrealizowane 9 sierpnia 2012 roku. Jeżeli ludzie prawa uważają, że osoby uwikłane w proces Stokłosy, po spełnieniu swoich powinności są ograniczeni w prawach obywatelskich, nie mogą swobodnie egzystować w państwie, to należy coś zmienić w systemie kształcenia tych ludzi. Sąd Okręgowy w stosunku do świadków wypowiadał w pewnym momencie formułę, że świadek jest wolny. Dlatego całą argumentację Szramy, Gutowskiego, Turczynowicz-Kieryłło i innych bohaterów wystapień z 6 marca (nomen omen dzień po rocznicy śmierci Stalina) należy wrzucić do kibla i spuścić wodę. A tym ludziom polecić, żeby napili się wody. Nikt nie może wymagać od obywatela spełniania zachcianek adwokata, czy sędziego i kwestionować uprawnienia do korzystania obywateli ze swobód obywatelskich. Szczególnie sędzia Szrama dopuszcza się haniebnych ataków na swobody obywatelskie osób, które nie muszą go pytać o pozwolenie na spotkania i rozmowy z innymi wolnymi obywtelami. Przystając na nieuprawnione oceny adwokata Macieja Gutowskiego, który świadomie, celowo miesza dwie różne sprawy sądowe, sędzia Szrama staje w ordynku z Gutowskim, któremu basuje wytrwale Jolanta Turczynowicz-Kieryłło. Refleksje moralne, estetyczne wymogi, standardy, są dla nich utrapieniem, niepotrzebnym balastem. W swojej zapalczywości Jolanta Turczynowicz-Kieryłło przebiła Gutowskiego. Nikt nie odmawia adwokatowi realizacji jego uprawnienia i obowiązku obrony klienta, ale adwokat musi się miarkować względem osoby nie będącej jego klientem a obywatelką, która stawiła się na wezwanie sądu, w swojej działalności społecznej nigdzie nie naruszyła prawa a wprost przeciwnie, została dwukrotnie odznaczona złotym krzyżem zasługi Rzeczypospolitej. Prawo do obrony oskarżonego nie może być prawem adwokata oskarżonego do szmacenia ludzi, obywateli wezwanych przez sąd do świadczenia w procesie, którzy spełnili dawno ten obowiązek, są wolni a nie są nastawieni poddańczo do oskarżonego o ciężkie zbrodnie Henryka Stokłosy. Są też wolni od jakichkolwiek zarzutów karnych.
Obrońca Edward Turczynowicz również niewybrednie atakował werbalnie, pomawiając Krystynę Lemanowicz o podłe czyny. Turczynowicz, który szeroko opisuje rolę adwokata, w piątej minucie komentarza na gorąco tuż po wyroku, podał fałszywą, niesprawdzoną wiadomość o właściwościach świadka, kiedy postępowanie śledcze wszczęte po donosie Kamila Ceranowskiego było w toku (źródło You Tube). Zakończyło się w marcu 2015 roku, podczas gdy sąd apelacyjny zakończył swoje dzieło w marcu 2014 roku. Co konkretnego mógł wiedzieć adwokat Turczynowicz w sprawie postępowania przygotowawczego w toku? Może coś wiedział, a jeśli tak, ujawniając swoją wiedzę naruszył prawo. Pan Turczynowicz w swoim komentarzu na gorąco powiada, że adwokat powinien wykazywać się profesjonalizmem, nie angażować się emocjonalnie a działać według zasad, a robi coś zgoła przeciwnego. Ta wiedza dziurawa, oparta na pomówieniu okazała się niewiedzą. Można się martwić o degenerację zawodu adwokata, skoro doświadczony - jak się zdaje po wyglądzie, obrońca - pozwala sobie na lekceważenie zasad, którym ma służyć. Faktycznie zaś służy utrupianiu Rzeczypospolitej.
Śledztwo wszczęte donosem Kamila Ceranowskiego do Prokuratury Rejonowej w Pile dnia 12 września 2012, następnie przeniesione do Prokuratury Okręgowej w Koninie zostało prawomocnie zakończone umorzeniem 5 marca 2015 roku. Sąd, który zakończył postępowanie nie dopatrzył się, aby Robert Kiełek, Krystyna Lemanowicz, Janusz Lemanowicz lub Marian Janowiak dopuścili się czynów inkryminowanych im przez Kamila Ceranowskiego. Skoro postępowanie sądowe w sprawie karnej Stokłosy trwało od kwietnia 2009 roku do marca 2014 roku, nic nie stało na przeszkodzie, aby sąd odczekał jeszcze rok i dowiedział się prawdy. Innym rozwiązaniem mogło być powstrzymanie się tych uczestników rozprawy apelacyjnej od podnoszenia, komentowania spraw w przygotowawczej fazie postępowania śledczego. Ale wtedy oczywiście nie byłoby na czym oprzeć wydmuszki, która była nakierowana na utrącenie rozstrzygnięcia sądu I instancji.


08:44, 06.10.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jebnięcie w dekiel sjebnięcie w dekiel s

2 0

Szrama uważa, że doświadczenie życiowe ma jakieś zasady, którymi się kieruje. To coś absolutnie absolutnego jak oczywista oczywistość. 19:26, 31.10.2022


ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

2 0

Czy donosiciel Kamil Ceranowski poniósł konsekwencje swojej roboty szpiegowsko-donosicielskiej? Czy ścigano go za fałszywe oskarżenia sformułowane w 36 zarzutach kryminalnych? Czy państwo może tolerować tworzenie przez Ceranowskiego kosztów śledztwa i postępowań sądowych trwających ponad dwa lata? 13:32, 05.11.2022


dopojebusajldopojebusajl

0 1

Niestety współczesna psychiatria jest całkowicie bezradna wobec przypadku 77-letniego hejtera💩. Wyjątkowość tego starca polega jedynie na tym, że jakby sobie w miejsce głowy nałożył dópe, nie byłoby żadnej różnicy. W głowie bruzda, w dópie głęboki rów🤣🤣🤣. Czyli od strony praktycznej to samo. Wizualnie i mentalnie również. 👎 14:02, 06.10.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

jljl

1 0

Takiej treści wpis jest skutkiem wrednej roboty sędzi Moniki Smaga - Leśniewskiej z sądu rejonowego w Poznaniu, która zechciała nie dostrzec plugawości wystąpienia Mariusza Szalbierza. Nie zajęła się wniesionym przez prezesa sądu Paliwodę z Piły problemem naruszenia prawa prasowego. Przez uwolnienie Szalbierza od odpowiedzialności za prymitywną robotę żurnalisty wiejskiego znieważającą osobę pokrzywdzoną dała sygnał chamstwu medialnemu do dalszej wytrwałej roboty znieważającej. Najprościej jest przypiredolić się do wyglądu zewnętrznego, urody, chudości lub otyłości, zeza, skrzywienia kręgosłupa, żylaków, niekompletnego uzębienia, miodu z ucha, kiedy samemu ma się śmierdzące giry obezwładniającym kwasem, zionie na dwa metry przetrawioną wódką Rasputin strong 1 litr solo, portki nieprane od nowości. Monika Smaga - Leśniewska zauroczyła się efektem pracy umysłowej Szalbierza na poziomie sześciolatków z przedszkola dla dzieci specjalnej troski. Dała w ten sposób sygnał: rzucajcie moi mili wiadrem góvna, bo my tu właśnie tworzymy nową hybrydę wyjątkowej kasty z układem żurnalistyki wiejskiej o ambicjach do nauczania ludu. Ten wpis jest chyba już setnym z kolei o tej samej treści, nie wnosi nic nowego a jest przejawem prostracji trollowiska fermy nienawistników instytucjonalnych kierowanych przez układ Tygodnik Nowy - faktypilskie. 19:48, 01.11.2022


ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

0 0

Śledzę wytrwale to, co się wyrabia na łamach Tygodnika Nowego w stałej rubryce Czarny Baran Pikadora. Udziela się tu stały wulgaryzator życia publicznego, *%#)!& z Białośliwia na garnuszku Senatora Smroda. Wtóruje, dokłada się z głupotą denny portal z zabitej kołkami wsi o mieście - stolicy północnej Wielkopolski. Nie dziwi mnie, że proces sprymitywizowania średniej krajowej inteligencji również na naszym terenie ma się świetnie. 20:31, 01.11.2022


uzupełnienieuzupełnienie

0 0

*%#)!&
pie
rdu
śni
ka- fur
fan
te 20:34, 01.11.2022


pp

1 1

po twoich wpisach sądzić należy ,że ty już masz dope na karku 15:50, 06.10.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nie pnie p

2 0

Bywało, bywało. Kiedy miałem okoliczność z pewną panienką w Wałczu, za moich młodych lat kawalerskich, moja dama poczuła się w pewnym momencie zmęczona. Było to koło kina Tęcza. podniosłem ją na tak zwanego barana i zaniosłem do domu w pobliżu 107 szpitala wojskowego. Tak więc wypowiedź trolla - p - trafia w sedno z maja 1967, że miałem duupę na karku, dupeczkę właściwie, bo moja wybranka ważyła wtedy 45 kilogramów. 20:06, 01.11.2022


dolemanadolemana

0 2

.. czyli, starcze, będziesz jednak hejtował w ten halloween?💩 20:14, 31.10.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

2 0

Co to jest halloween? Bo nie wiem. 20:08, 01.11.2022


z polskiego na naszez polskiego na nasze

2 0

Halloween jest to tradycyjne pozdrowienie skierowane do bardzo pilnego ucznia lub studenta. ween, znaczy kujon. Miałem kiedyś kolegę klasowego w ogólniaku, który był pilnym kujonem i nawet do kina chodził z ksiażką i zeszytem. Kino na początku lat 60-tych było praktycznie najpopularniejszą rozrywką. Można powiedzieć do takiego pilniaczka, żeby się oderwał od książki: Hallo ween, chodź na oranżadę w proszku, nie kuj kujonie bo i tak zapomnisz. Od stacji umieć do stacji zrozumieć daleko. 12:10, 20.11.2022


nieznanynieznany

1 0

Dobre.... 12:20, 20.11.2022


212212

0 2

oj, boli to skazanie, boli okrutnie. co rusz wzmaga ciśnienie na 1 bruzdę 77-letniego hejtera. ale masz, coś chciał 👎👎👎🤣 20:05, 01.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

psychbezradnapsychbezradna

0 1

Skazany hejter 💩👎 hejtuje dalej. Żenujący stary cap z z.a.s.r.a.n.y.m.i papierami na koniec hejterskiego żywota. Cała noc jachóju przed tobą (od czasu do czasu sprawdź, czy krychadycha - 20 zł od chorego) 20:10, 01.11.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

💩💩💩💩💩💩

1 0

Kto pożyje a kto zachla się na śmierć jako owsik w duupie, który jest całościowo z.a.s.r.a.n.y, jeszcze się okaże. Nikt nie badał odporności owsika w duupie na zawartosć alkoholu w duupie. Nasz ulubieniec potrafił niegdyś w robocie, jako redaktor naczelny, wychlać, wytrabić, wyżłopać nie mniej niż półtorej flaszki. Podobno takie stężenie jest niegroźne dla askarydów, ale owsik w duupie?💩💩💩 13:07, 05.11.2022


ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

1 0

Czy tu chodzi o Mariusza skazanego w grudniu 2007 za hejt mafijny? Razem z nim skazano jakąś nieboraczkę Annę, która jako słup redakcyjny musiała robić, co kazał Wielki Smrodator. To syndrom Kai Grubaśnej-Sferycznej. 13:12, 05.11.2022


ciekawa podfruwajkaciekawa podfruwajka

0 0

Co to są askarydy? 13:14, 05.11.2022


janusz212janusz212

0 0

Komunikat dla 77-letniego starca: jeszcze sporo dnia przed tobą. Pokaż, hejterski żulu, co jeszczde potrafisz💩💩💩. Potem ocenimy, jak daleko poszła degrengolada twojej ostatniej bruzdy mózgowej🤣 🔥👎 13:32, 05.11.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

realreal

0 0

Zwrot -Potem ocenimy- jest kluczowy w tej wypocino-wypierdzinie. Wskazuje, że jest zespół, miejsce, gdzie odbywają się konwentykle grupy trolli, gnomów, kapusi, pomiotów ormowca z bachorami, tajnych współpracowników esbecji, grubych Kai, ochroniarzy-speców od mokrej roboty. Dowodzi naczelny wydawca z wiochy na peryferiach. Chyba, że jest zagranicą. Wtedy mamusia robi za synusia. Oni tam się rozkładają ze swoimi wódkami, piwami, żarciem ze spadów od szefa i oceniają w wolnych chwilach między chlaniem półtorej flaszki, konsumpcją a wybranzlowaniem gamet z ochoczych donżuanów, czy wyssaniem zawartości coli uteri. Nie wspomina się o tłoku czekoladowym, bo to rutyna w tej grupie. Jest to zgrana fachowo i *%#)!& Grupa Pościgowo-Szpiegująca 100Kłosy powołana 14 kwietnia 2006 roku. 00:57, 19.11.2022


0401194904011949

0 0

Co będzie, jak Heniek yaebnie w kalendarz? A już 74 tuż, tuż! 17:16, 02.01.2023


szrama bliznaszrama blizna

1 0

Tygodnik Nowy – redaktor naczelny Mariusz Szalbierz (1962) – artykuł Gumowe ucho IP: 83.16.217.54 z dnia 2006-01-25 09:32:27.
W związku z rozpisanym przez Tygodnik Nowy konkursem ,,Kameleon’’ zgłaszam jako kandydata do tego tytułu Janusza Lemanowicza, pospolicie znanego jako ,,mąż swojej żony’’. Uzasadnienie: komentując na stronie internetowej Tygodnika Nowego materiał ,,Opiekunka starszej pani’’ Janusz Lemanowicz wystąpił tam pod 13 postaciami. Dowód: posługiwanie się przy każdym wpisie tym samym komputerem o adresie IP: 83.16.217.54. W związku z rozpisanym przez Tygodnik Nowy konkursem ,,Kameleon’’ zgłaszam jako kandydata do tego tytułu Janusza Lemanowicza, pospolicie znanego jako ,,mąż swojej żony’’. Uzasadnienie: komentując na stronie internetowej Tygodnika Nowego materiał ,,Opiekunka starszej pani’’ Janusz Lemanowicz wystąpił tam pod 13 postaciami. Dowód: posługiwanie się przy każdym wpisie tym samym komputerem o adresie IP: 83.16.217.54. I tak: 1). 4 stycznia 2006 o godz. 16:40:27 Janusz Lemanowicz wystąpił na stronie internetowej TN jako Janusz Lemanowicz, zarzucając nam podanie we wspomnianym artykule nieprawdy. Dwa tygodnie temu dowiedliśmy, że to nie my w swoim tekście, a właśnie J. L. w komentarzu do niego dopuścił się bezwstydnej manipulacji. 2). 4 stycznia 2006 o godz. 21:39:05 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,Mariusz’’, ,,zbulwersowany okładką TN’’. ,,Ludzie mają dość tego szmatławca’’ – zagrzmiał. 3). 5 stycznia 2006 o godz. 00:58:42 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,ten, co wie’’, zarzucając nam ,,łajdactwo w najgorszym wydaniu’’, metody ,,od Minca i Bermana, od Noski i Szalbierza’’ oraz ostrzegając, że ,,kręcimy sobie bata na swoją nieatrakcyjną parszywą dupę’’. 4). 8 stycznia 2006 o godz. 23:51:26 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,obserwator z osiedla’’, który ,,podpisuje się pod wpisem sąsiadów’’. 5). 9 stycznia 2006 o godz. 13:19:53 Janusz Lemanowicz wystąpił jako JL, ględząc coś o ,,kryterium prawdy’’. 6). 9 stycznia 2006 o godz. 17:30:48 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,sąsiad M.Ś.’’, pocieszając sam siebie: ,,Szkoda pisania panie L. Do tej hołoty to nie dociera. (…) W TN same kłamstwa. Myślę, że kiedyś będą musieli za wszystko zapłacić’’. 7). 9 stycznia 2006 o godz. 22:59:35 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,M.J.’’, pisząc m.in.: ,,Jestem młodym wolontariuszem, ale nie wyobrażam sobie, żeby pracować z tak ciężko chorą osobą przez wszystkie dni tygodnia po 24 godziny na dobę i przez 5 lat bez wynagrodzenia’’. 8). 9 stycznia 2006 o godz. 23:32:44 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum Piła’’ i po części jako ,,mąż swojej żony’’. 9). 10 stycznia 2006 o godz. 12:50:19 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,Aleksander Kiepel’’ pisząc: ,,Wstyd Panie Redaktorze’’ i życząc mi ,,dobrego samopoczucia’’. 10). 10 stycznia 2006 o godz. 16:06:04 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,Jarek Z.’’, pisząc o Tygodniku Nowym: ,,to nie gazeta, to szmata’’. 11). 12 stycznia 2006 o godz. 16:02:00 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,Agnieszka S.’’, która popiera Janusza Lemanowicza jako ,,Jarka Z.’’ słowami: ,,Zgadzam się z Panem Jarkiem. Nic dodać, nic ująć’’. 12). 15 stycznia 2006 o godz. 00:36:25 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,zwolniony z Farmutilu’’, radząc autorce artykułu ,,uporządkować swoje własne sprawy’’, mnie zaś: ,,Panie Szalbierz, pofolguj pan’’. 13). 16 stycznia 2006 o godz. 16:21:43 Janusz Lemanowicz wystąpił jako ,,gumowe ucho’’, popierające wypowiedź Janusza Lemanowicza jako ,,zwolnionego z Farmutilu’’. Wniosek: IP to unikalny adres, przypisany konkretnemu komputerowi. Teoretycznie można założyć, że wszystkie wymienione wyżej osoby wpisały się naprawdę, a Janusz Lemanowicz tylko udostępnił im w tym celu swój sprzęt. W rzeczywistości szybciej uwierzę w niezwykłość gamety, która spowodowała pojawienie się Janusza Lemanowicza, niźli w to, że około północy przy jego klawiaturze zasiadł ,,obserwator z osiedla’’, o ,,zwolnionym z Farmutilu’’ nie wspominając. Ech, panie Lemanowicz, szczerze mi Pana szkoda. Tyleś się Pan naprodukował i wszystko o kant kloaki rozbić!

Należy dzisiaj zapytać świat prawa i bezprawia: czy Mariusz Szalbierz podając adres IP komputera Janusza Lemanowicza dopuścił się przestępstwa, naruszenia prawa? Status prawny adresów IP z punktu widzenia zasad ochrony danych osobowych nie dopuszcza możliwości, żeby ktoś , jakiś anonimowy osobnik znikąd, z ulicy mógł dowiedzieć się danych strzeżonych przez prawo. W tym czasie przeciwko Januszowi Lemanowiczowi nie toczyło się żadne postępowanie karne, które by upoważniało organ państwowy (GIODO) do wydania pozwolenia upublicznienia adresu IP komputera prywatnej osoby. Zatem ujawniając bezprawnie adres IP, Mariusz Szalbierz dopuścił się przestępstwa, które można zakwalifikować jako zbrodnię przeciwko porządkowi prawnemu w państwie prawa. Ponadto Mariusz Szalbierz nie miał i nie ma żadnej wiedzy, kto konkretnie dokonywał wpisów używając komputera o IP 83.16.217.5. W tym czasie w domu pp. Lemanowiczów działało Stowarzyszenie Hospicjum Piła, gdzie prezesem była Krystyna Lemanowicz. Użyczyła ona jeden pokój na biuro stowarzyszenia łącznie z możliwością korzystania z komputera. Po publikacji dwóch plugawych artykułów Kai Kunickiej (TN 13.12.2005; 4.01.2006) znieważajacych osoby związane z działalnością stowarzyszenia, wolontariusze wpisywali swoje krytyczne uwagi o podłej robocie dziennikarki Kai Kunickiej i całej redakcji tygodnika. Nie ma żadnych przesłanek do tego, by autorstwo tych wypowiedzi przypisać Januszowi Lemanowiczowi. Mariusz Szalbierz dopuścił się szalbierstwa polegającego na sfałszowaniu adresu IP, co po zwróceniu mu uwagi w Internecie uzasadnił swoim posłannictwem do zbadania bystrości opluskwianego obywatela. Jest to ormowski sposób istnienia wzorowany na rosyjskich modelach ochrany, razwiedki i czerezwyczajki. Mariusz Szalbierz jest miłośnikiem języka rosyjskiego, co odnowano szczególnie w segmencie znajomości wulgaryzmów rosyjskich.
18:11, 15.11.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

żyć nie umieraćżyć nie umierać

1 0

Mariusz, dopóki jest w bańce ochronnej układu trzymającego władzę w powiecie na czele z Wielkim Smrodatorem, może się czuć bezpiecznym wyrobnikiem medialnym od najgorszej roboty. Zawsze też może liczyć na kontenerek flaszek, kaszankę ze ślizgiem ze spadów, kiełbasę lekko zzieleniałą, karkówkę drugiej świeżości, torbę węgla do grilla, piwo - 3 sześciopaki piwa strong. W razie, jak żona wyjedzie na wschód, są gotowe na wszystko sprzedajne duupy wielokrotnego użytku. Duupy mogą być damskie, lub męskie. 17:13, 02.01.2023


wnuczkiwnuczki

0 0Co będzie, jak Heniek yaebnie w kalendarz? A już 74 tuż, tuż! Czas szybko mija, już torba dłuższa od kija. A puszka z Pandorą to nie mensil.
17:20, 02.01.2023


prawdaprawda

0 1

tak, nawet ojca hejtera taka sytuacja z tłokiem czekoladowym musi uwierać. Jego wróg, największy obiekt hejtu, ma syna, syn ma żonę, ma dziecko. Czyli normalnie. A u Robertasa odtylec udostępniany osobnikom tej samej płci💩💩💩 Przelot wielkości wiadra. Uwiera to starego, uwiera🔥🔥🔥 07:54, 19.11.2022

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

rodzinne wszystkorodzinne wszystko

2 0

W ramach zanurzenia w odmętach tolerancji, akceptacji i afirmacji dla wszelkich zboczeń, dewiacji i nałogów informujemy społeczeństwo trzeźwości i normy biologicznej, że Maciej jest pedałem, który korzystając z mimikry, w celu utajnienia swoich chuci ożenił się i zmajstrował bachora, który będzie w przyszłości rozszerzał i pogłębiał dynamiczny rozwój genderyzmu mnogiego. Według wstępnych danych biznesowych, wykorzystując doświadczenia przodków, w tym dziadków, ma rozwinąć i doskonalić produkcję wiatraków odbytniczych z wałem osadczym o zmiennej długości i średnicy od ołówka monterskiego do postulowanego przez użytkownika =prawda= przelotu wielkości wiadra. Prędkość obrotowa zmienna z wykorzystaniem manualnej skrzyni biegów z ciężarówki MAN od kumpla z Podgórnej a posuw regulowany przez korbowód wymontowany ze złomowanej kolejki wąskotorowej z Białośliwia. Tatuś Maćka, wytrwały inicjator i organizator marszów zboczeń jest zachwycony. Dlatego kupił kontenerek wódki 15 flaszek (1,75 litra tzw Krowy) i dziesięć czteropaków piwa strong Warka 6,5 % ekstrakt 13,6%, żeby pochlać. Tradycyjnie chowa pod pryczą flaszkę koniaku lub brandy 0,7 litra a w szufladzie pod gaciami i skarpetami whisky Jack Daniels 1,75 litra oraz dwie bombki Highlander 0,7 litra. Znając upodobania jasia hejterka, którego ubogacił w 22 odcinku programu publicystyczno-satyrycznego =Szydercy= resztką swojego urobku pijackiego, za komputerem redakcyjnym schował amerykańskiego Whiskey Bourbon Evan Williams 43% 1litr za ponad stówę. Przy drugiej flaszce jest wszystko jedno, czy on wali starą w picz, czy wnuka w tył w trybe tłok czekoladowy. I tak toczy się szczęśliwe życie rodzinne wokół picia, chlania i bzykania. 11:46, 20.11.2022


Beata walec drogowyBeata walec drogowy

2 0

Czy roschodzi sie o komputer IP 77.45.84.46, co mu kupiła żem w czasokresie wielkiej miłości między nami? 11:49, 20.11.2022


PytaczPytacz

1 0

Czy demontaż złomu wąskotorówki nie wymaga zgody Piotra Rogozińskiego? 11:55, 20.11.2022


praca domowapraca domowa

0 0

U Maryjósza nie da rady inaczej, jak na koniec trzy co najmniej musztardówki żołądkowej gorzkiej 🔥🔥🔥. Wtedy na drugi bieg biegnie do bryki i bryka do redakcji, żeby być tam, gdzie każdy dziennikarz musi być. Albowiem jest ryzyko, że może zdarzyć się coś, co wymaga jego obecności twórczej. Ale wychlać trzeba, oczywiście w towarzystwie grajka dancingowego, co ma zawsze pod górkę. U starych steranych samców jest bowiem problem z defekacją. Tylko uchlanie się do zbydlęcenia zapewnia wypływ klocków fekalnych jak nie przymierzając u bydła 💩💩💩, co daje ulgę i możliwość obserwacji skrzepów hemoroidalnych, a wlew musztardówkowy sprzyja dezynfekcji i ogranicza inwazję owsików w duupie. I tylko stara ma robotę pozbierać, wyprać gacie, wytrzeć polepę. Pomiary objętości utwierdzają wiedzę, że musztardówka to 250-260 mililitrów. 16:02, 18.12.2022


LemanLeman

0 1

oj, jak mnie boli to skazanie, jak cholernie boli, bruzda gore na okrągło 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😡😡😡😡 nawet w niedzielę nie odpuszcza😡😡💩💩💩💩 12:32, 20.11.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

analizatoranalizator

1 0

Mamy tu, jak zwykle zresztą, siedem kolejek dla każdego z czterech czerwonych od wódki mord pijackich. I nie chodzi tu o kieliszki, literatki ale o musztardówki. Musztardówka średnio 250 ml. 250 x 7 = 1750 ml. A to jest 1,75 litra na łba. Jest tu klasyczna tak zwana Krowa alkoholowa. Ile wytrąbili ci czcigodni pijacy? 1,75 x 4 = 7 litrów. To się mniej więcej mieści w zwyczaju Mariusza, który pijał z kumplem w pół drogi dużego Jack Daniels'a. To flaszka 3 litrowa. 14:26, 29.11.2022


kronikikroniki

1 0

Zakładam, że te flaszki każdy miał przy sobie, bo ochlapusy są zazdrośni o swoje zasoby środka halucynogennego. Nieraz dochodziło do bardzo dramatycznych wydarzeń z użyciem tak zwanego tulipana, czyli pobitej butelki. 14:30, 29.11.2022


syndrom grodzkisyndrom grodzki

1 0

Postać Szramy jest tu niepotrzebna, chyba żeby obrzucić wiaderm góvna świadka w sprawie Stokłosy. Bo nie moze być tak, żeby nie obrzucić wiadrem gówna świadka, który nie pasuje do linii sądzenia w sądzie apelacyjnym o cechach kopertowych. 11:30, 20.01.2023


luxtorpedaluxtorpeda

1 0

Janowiak nie był głównym świadkiem a był jednym ze świadków. Nie istnieje w systemie prawnym pojęcie głównego świadka. Takie *%#)!& są efektem niedojrzałości pomyślunku autora. 13:51, 29.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

poprawka klasówkipoprawka klasówki

1 0

*%#)!&
pie
rdo
ły 14:06, 29.11.2022


skazany13-goskazany13-go

0 1

normalka - hejter JL zaczyna się znów kasztanić. Kapeluśnik za ciasny i gniecie 1 bruzdę? 🤣🤣🤣💩 14:55, 29.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

......

0 1

ciśnie na hejterski baniak nawet w święta 15:32, 25.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

upadekupadek

2 0

Sędzia Szrama raz jest Janusz Szrama, innym razem Jarosław Szrama. W sądach oni już nawet nie wiedzą jak się nazywają. A mają sądzić. 17:00, 02.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

brawo sąd!brawo sąd!

0 2

13.10.2022 r. Janusz Lemanowicz został prawomocnie skazany za zniesławienia. 17:39, 02.01.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

xx =11xx =11

1 0

Facet, który chleje w pracy co najmniej półtorej flaszki, może czuć się dotknięty, że krytyczna wypowiedź będąca cytatem z oficjalnego komunikatu Kolegium Redakcyjnego o chlaniu w czasie obrad Kolegium Redakcyjnego jest tak skromna w swojej treści, bo nie doinformowuje gawiedzi o dalszym toku imprezy. A to przecież nie wszystko, co można było wytrąbić w robocie 8 marca 2006 roku przy ulicy Roosevelta 39. Niedokładność relacji kładzie się cieniem na możliwościach krytyka. Jest jeszcze radocha z absencji laureata co stworzyło możliwość dochlania się koniakiem przeznaczonym pierwotnie na toasty, czego nie omieszkał podać do wiadomości redaktor naczelny* Tygodnika Nowego.
___________________
* - Mariusz Józef Szalbierz 1962 pesel 621012088xx 13:45, 09.01.2023


sąd trupi swądsąd trupi swąd

1 0

Nikt nie lubi, kiedy ktoś postronny komentuje jego nałogi, chlanie w pracy, narowy, braki intelektualne erudyty z przeceny, czy że kto ma w rodzinie pederastę, lesbijkę, pedofila, żonę na wschodzie, znawcę filmoteki, *%#)!& pozamałżeńskiego, dziecioroba ciągle uciekającego od swoich pomiotów, choć *%#)!& się chce. Takie rzeczy od razu kwalifikują się do roboty w nagrzanych sądach rejonowych i okręgowych pełnych sędziów leniuszków nie czytających akt i orzekajacych bez zrozumienia. 12:11, 20.01.2023


REKLAMA

elana elana

1 0

Co tu robi temat z Januszem Szramą? Przecież on nie jest skazany, przynajmniej na razie. Nie każdemu Januszowi przysługuje Płóciennik. 13:32, 09.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

212/77+212/77+

0 0

Ruszył! 🤠💩💩💩oj, boli to skazanie, jak cholernie boli, bruzda gore na okrągło 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😡😡😡😡 12:55, 20.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

czerwone ryje 😡😡😡😡czerwone ryje 😡😡😡😡

0 0

Jest tu Jarek, co ma zawsze pod górę [🤠], i trzech zasrańców [💩💩💩] redakcyjnych z redakcji (fp) - Futurologia Przeszłości według Blaira. Każdy wali siedem kolejek [🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥] z musztardówek i ryje czerwone [😡😡😡😡]. 19:07, 24.01.2023


wiadro pełne góvnawiadro pełne góvna

0 0

Cotu robi Szrama Janusz z sądu apelacyjnego w Poznaniu? To, że Janusz, nie znaczy, że hejter. Z drugiej strony jest to tak niedoskonały egzemplarz, że można się porzygać, kiedy lubi obrzucić wiadrem góvna świadka w sprawie. 13:48, 23.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oczywista sprawaoczywista sprawa

0 1

Mariusz👍 vs Janusz🤠😡👎 2:0 🤣🤣🤣 14:02, 23.01.2023

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

zjebał mi się sziftzjebał mi się szift

1 0

sprawa nie jest zakończona, bo nie ma uzasadnienia wyroku na piśmie. wprawdzie było przysłane, ale z takimi durnymi błędami rzeczowymi i ortograficznymi, że musiało odpłynąć do rekonstrukcji. sygrela się nie popisał albo się zestarzał. już mija miesiąc a tu nic. może się w końcu zawali ta zmurszała instytucja wymiaru kary! 18:41, 24.01.2023


o grzybacho grzybach

1 0

Mariusz jest starą purchawką ciągle niedopitą, ciągle w ciągu flaszkowym, syndromie delirki i spotkań z Kaczyńskim w Sarbinowie, gdzie akurat nie ma Kaczyńskiego. Ale zwidy sfilcowanego umysłu każą ustalić, że Kaczyński jest wszędzie, gdzie zagoni ochlapusa musztardówka z wódką. Względem uchlewania się Mariusz v Janusz jest nieskończoność : zera.[∞ : 0]. 18:51, 24.01.2023


o dupceniuo dupceniu

1 0

Oby Mariusz żył wiecznie. Podobno glizda (Lumbricus terrestris) jest nieśmiertelna. Jak ją przetniesz łopatą, to ona się zregeneruje. I taki jest Mariusz - dżdżownica. Układ nerwowy typu łańcuszkowego ze zwojem mózgowym po stronie brzusznej, nie ma bruzdy, jak skazany, Dlatego lubi do góry duupą. 18:58, 24.01.2023


emeryci z łapąemeryci z łapą

1 0

Ja sie pytam, co w tym antórarzu robi Szrama Janusz? Przecież on nie jest - przynajmniej na razie - skazany. 18:38, 24.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

skazanyJLskazanyJL

0 0

Wpisał się skazany hejter🤠💩 kilka razy pod rząd - i już na 1 bruździe lżej🔥🔥😡. Ciśnie ten wyrok, boli, oj boli 😡😡😡🙄😭- a tu jeszcze zapłacić trzeba. 20:13, 24.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%