Zamknij
REKLAMA

Konkurs fotograficzny o nagrodę marszałka województwa

11:20, 23.10.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Lubisz robić zdjęcia lub masz w swojej kolekcji piękne kadry z Wielkopolski? Konkurs Fotograficzny o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego jest właśnie dla ciebie!

To już piąta edycja konkursu. Podobnie jak w latach poprzednich adresowany jest on do szerokiego grona miłośników fotografii i wypoczynku wśród wielkopolskich atrakcji - zarówno tych turystycznych, przyrodniczych, jak i historyczno-kulturowych. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową (zestaw 3 fotografii) do jednej z trzech kategorii:

• zabytkowe obiekty - zdjęcia ukazujące ruchome (np. parowozy, drezyny) i nieruchome (np. zamki, pałace, dwory, kościoły, klasztory, skanseny, muzea, ratusze, kopalnie, fabryki) obiekty posiadające wartość historyczną, artystyczną, naukową czy emocjonalną (zdjęcia z zewnątrz, jak również wnętrz); również pejzaże obejmujące zabytkowe obiekty
• atrakcje przyrodnicze - zdjęcia ukazujące najcenniejsze okazy wielkopolskiej flory i fauny, niepowtarzalne krajobrazy/pejzaże
• wydarzenia - zdjęcia dokumentujące imprezy, akcje, wystawy plenerowe, festiwale, rajdy etc. o charakterze turystyczno-rekreacyjnym, kulturowym, historycznym.

Do konkursu mogą być zgłaszane zdjęcia wykonane w Wielkopolsce w latach 2018-2020.

Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe o łącznej wartości 15.000 zł: I nagroda 2.500 zł, II nagroda 1.500 zł, III nagroda 1.000 zł.

Prace konkursowe można zgłaszać do 27 listopada br. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.fotokonkurs.wielkopolskie.pl.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%