Ostatnie lata to czas, gdy polski futbol zasłynął ze świetnych bramkarzy, grających w najlepszych ligach na świecie. W ślady Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego czy Artura Boruca chcą iść kolejna pokolenia. Z myślą właśnie o tych, którzy widzą swoją przyszłość między słupkami, powstał projekt Wielkopolskiej Akademii Bramkarzy w Pile.
Jego celem jest podnoszenie umiejętności bramkarskich poprzez indywidualizację zajęć i specjalistyczne ćwiczenia. Jeśli czujesz, że rola bramkarza to coś dla Ciebie. Przyjdź na otwarty trening w piątek 8 listopada o godzinie 18:30 do hali w Liceum Salejzańskim (ul. Dębowskiego 4 w Pile) i sprawdź jak Ci się spodoba. Zapisy: tel. 502 136 800.
- Trening bramkarski stanowi elementarną dziedzinę wiedzy trenerskiej. W drużynach występujących na niższych szczeblach rozgrywek często brakuje specjalisty w tej dziedzinie, więc każdy trener powinien chociaż w stopniu minimalnym znać specyfikę pracy z zawodnikami występującymi na bramce. Trening z nimi wymaga indywidualnego podejścia oraz powtarzania czynności z zakresu techniki gry bramkarza. Wychodząc z takiego założenia należy odpowiednio uatrakcyjnić i wszechstronnie rozbudować zajęcia treningowe, by nie dopuścić do znużenia pracą treningową prowadzoną przez wszystkie okresy, objęte rocznym planem pracy - mówi trener bramkarzy.
Podopieczni WAB na co dzień pracują w małych grupach nad poprawą takich elementów, jak kondycja fizyczna, technika bramkarska i siła mentalne. To wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Do zajęć wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, a treningi oparte są o autorską metodykę szkolenia. Współpraca z profesjonalistami, wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz sprawdzona metodologia szkolenia są gwarancją szybkiego rozwoju zawodników. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu już od najmłodszych lat, młodzi bramkarze Akademii mają szanse zaistnieć na piłkarskiej scenie i zagrać w najlepszych europejskich klubach.
Jeśli swoją futbolową przyszłość widzisz między słupkami i zależy Ci na poprawie bramkarskich umiejętności - postaw na bramkę!
Apel do Tuska i Sikorskiego
Niech wyp..li stąd ambasadora Izraela. Nikt nie będzie dyktował warunków kto może a kto nie może być posłem w polskim sejmie.
Apel do Tuska
07:22, 2026-04-23
Białośliwie: dwa wieczory White Plum Fest. Start w piąt
Przyjde na krzywy ryj się nachlać
Sułtan
07:15, 2026-04-23
W Kaczorach przebudowują ulice
Znalazł się normalny inaczej. Na 120% już jesteś niepełnosprawny. Tego ci życzę.
rh
22:02, 2026-04-22
Pobiegli 10 kilometrów asfaltem i polnymi drogami
Jedno i tak im zazdroszce
Wszystko
21:09, 2026-04-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz