27 sierpnia o godzinie 18.00 w patio BWAiUP w Pile odbędzie się spotkanie promujące antologię wierszy uczestników 18. edycji Nadnoteckich Dni Literatury pt. "Nie biegnij tak prędko - podziwiaj... Antologia Nadnoteckich Dni Literatury 2019".
W antologii znalazły się wiersze 19 autorów: Elżbiety Anbroż, Bogusława Chmiela, Edmunda Muscari Czynszaka, Waldemara Jaglińskiego, Edyty Kin, Henryka Liszkiewicza, Ewy Nowakowskiej, Moniki Pardy, Zuzanny Przeworskiej, Weroniki Pytlarz, Andrzeja Rubika, Doroty Niny Semenov, Agnieszki Świderskiej, Bogusława Urlika, Jerzego Utkina, Elżbiety Wasyłyk, Dominiki Wróbel, Tadeusza Wyrwa-Krzyżańskiego, Eweliny Wyrzykowskiej.
Wyboru dokonał i wstępem opatrzył dr Dariusz Tomasz Lebioda, który poprowadzi spotkanie. Muzycznego wsparcia udzieli zespół Djemble Planet.
Czy jest w Białym Domu psychiatra? O tym, jak Trump...
Może coś o Majtkowym PO Złotów?
Antek
08:01, 2026-03-28
Produkcja dronów ustrzeże przed zwolnieniami w Signify?
Może KO uruchomi produkcję ANDRONÓW? Dla obecnie rządzących ANDRONY z Piły, są na wagę utrzymania zaufania wśród klakierów 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪.
Dry 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪.
00:06, 2026-03-28
Drzewo przewróciło się na linię energetyczną
Pewnie jakieś głupki z zielonych protestowały, że tam na drzewie są żuczki i pajączki, nie wycinać drzewa, *%#)!& mać! I samo się przewróciło a co szkód!... I żuczki poszły w trawę na zatracenie.
nasza Urszulka w rzą
21:59, 2026-03-27
Czy jest w Białym Domu psychiatra? O tym, jak Trump...
***** ciapatych z uciętymi napletami
🤡
21:30, 2026-03-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz