Zamknij
REKLAMA

"Koral" zaprasza na Wieczory Dobrego Kina

10:03, 20.11.2020 | RCK Piła
Skomentuj
REKLAMA

Kino "Koral" RCK w Pile zaprasza na grudniowe "Wieczory Dobrego Kina" plus jeden filmowy wieczór kobiecy.


KOBIECY WIECZÓR FILMOWY

9 grudnia, godz. 18.00 "Małe szczęścia", komedia, Francja, Belgia
reż. Daniel Cohen, wyst.: Vioncent Cassel, Bérénice Bejo, Florence Foresti, François Damiens.

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca, konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine, która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem oraz dwójką ich dzieci. Coś jednak zburzy spokój tej czwórki. Pewnego wieczoru, podczas kolacji, Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Jednak jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka Karine zdecyduje się także spróbować swoich sił w pisarstwie, a jej mąż odkryje na nowo swoje kreatywne oblicze. Kiedy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

 

WIECZÓR DOBREGO KINA

10 grudnia, godz. 18.00: "Tenet", thriller, akcja, science-fiction, Kanada, USA, Wielka Brytania
reż. Christopher Nolan, wyst.: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh.

Uzbrojony tylko w jedno słowo - Tenet - bohater przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny.

17 grudnia, godz. 18.00: "Tylko zwierzęta nie błądzą", kryminał, thriller, Francja, Niemcy
reż. Dominik Moll, wyst.: Denis Ménochet, Laure Calamy,  Damien Bonnard, Nadia Tereszkiewicz.

Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu i nie chce dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli. Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylko różne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować.

31 grudnia, godz. 18.00: "Palm Springs", komedia, USA
reż. Max Barbakow, wyst.: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons, Peter Gallagher.

Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Bilety 15 zł, tel. 602 252 675 (kasa), e-mail: [email protected].

(RCK Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%