Zamknij
REKLAMA

Roztańczony Wiedeń na deskach Teatru Miejskiego

12:39, 22.11.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

23 stycznia w Teatrze Miejskim RCK w Pile odbędzie się Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński. Będzie to muzyczna podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa.

Wybitne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszych scen Wiednia i Broadwayu. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują najwspanialsze światowe arie, szlagiery i duety miłosne.

Koncert Wiedeński swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich, wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata. Publiczność usłyszy największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z "Zemsty Nietoperza", "Księżniczki Czardasza", "Barona Cygańskiego", "Wesołej Wdówki", walca "Nad pięknym modrym Dunajem", "Marsza Radeckiego", "Skrzypka na dachu".

Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00. Bilety 120 zł, 100 zł balkon.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%