Zamknij
REKLAMA

Nowa aplikacja mobilna Helios - kupuj bilety szybko i wygodnie!

14:42, 18.07.2022 | Helios Piła
Skomentuj
REKLAMA

Sieć kin Helios udostępniła swoim widzom nową wersję aplikacji na smartfony, która pozwala kupować i rezerwować bilety do wszystkich kin sieci w Polsce. Rozwiązanie, działające w oparciu o system płatności mobilnych, umożliwia wygodne przeglądanie repertuaru, oglądanie zwiastunów filmów i samodzielny wybór miejsc.

Aplikacja mobilna Helios to wygodny sposób na kupowanie biletów, bez konieczności stania w kolejkach do kas. Po dotarciu do kina można od razu udać się w kierunku sali, okazując obsłudze bilet w postaci kodu QR, bez konieczności drukowania biletu.

Aplikacja pozwala także szybko zapoznać się z opisami i zwiastunami filmów, jak również sprawdzić widok sali i samodzielnie wybrać najlepsze miejsca. Jej dodatkowym plusem jest intuicyjny system, który nie wymaga wchodzenia na stronę internetową i każdorazowego podawania danych osobowych przy zakupie. Aplikacja ponadto umożliwia dokonanie zwrotu biletów, a także podarowanie ich wybranej osobie.

W celu dokonania zakupu biletów wystarczy wybrać jeden z dostępnych w repertuarze tytułów, a następnie określić dzień, godzinę seansu oraz miejsca w sali. Proces zakupu jest realizowany przy użyciu podłączonej do systemu karty płatniczej widza.

Z rozwiązania mogą korzystać klienci wszystkich 52 kin sieci Helios w całej Polsce. System zapamiętuje wskazaną lokalizację, co eliminuje konieczność wybierania jej za każdym razem, kiedy aplikacja jest uruchamiana.

Bezpłatna aplikacja Helios działa na telefonach z systemami iOS oraz Android. Aby móc z niej korzystać wystarczy przejść jednorazowy proces rejestracji. Kartę służącą do płatności za bilety można w każdej chwili dodać z poziomu telefonu. Program posiada wszelkie wymagane certyfikaty zabezpieczające dla transakcji kartami płatniczymi w aplikacjach mobilnych.

Z aplikacją Helios można z łatwością wybrać najlepsze miejsca w sali, szybko kupić bilet lub, w razie potrzeby, go zwrócić. Pobierz już dziś w App Store lub Google Play!

(Helios Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%