Na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Pile odbył się koncert "Polska Rodzina".
Koncert z okazji Święta Rodziny dla swoich rodziców przygotowały nauczycielki i dzieci z Publicznego Przedszkola nr 19 im. Misia Uszatka w Pile.
Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy z pilskiej "19", od maluszków po starszaki, w repertuarze jak najbardziej ludowym , nawiązującym do polskich tradycji. Mali artyści wystąpili m.in. w walcu wiedeńskim, Marszu Radeckiego i kujawiaku. Występ uświetniły ludowe zabawy taneczne, piosenki i wiersze.
Pomimo tego, że dla większości dzieci był to pierwszy występ na tak wielkiej scenie w świetle reflektorów, to mali artyści spisali się na medal, a nagrodą były gromkie brawa ze strony publiczności.
Łobżenica: targowisko w wodzie. Otwarto jaz na Łobżonce
Dzienki PIS slórzby dzialajom. Kohamy PIS❤️
Super
11:02, 2026-02-24
PiS, wasal Trumpa, czyli rzecz o zdradzie
Wasal o duszy chłopa pańszczyźnianego, poddany Stokłosy, nadal stosuje formułę Error 1006 jako obronę ostateczną. On się nie wydostanie z plątaniny zależności od wódki, żarcia ze spadów i poleceń seniora, choćby najbardziej plugawych.
.,.
18:28, 2026-02-23
Referendalne hokus pokus, czyli jak Nawrocki chce...
Gwoli przypomnienia. Sztandar Ludu wyklęty powstań ludu ziemi.
Rok 1984
13:50, 2026-02-23
Okradał garaże na Zamościu
Ale wstyd... Dorosły chłop...
KS
10:04, 2026-02-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz