Na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Pile odbył się koncert "Polska Rodzina".
Koncert z okazji Święta Rodziny dla swoich rodziców przygotowały nauczycielki i dzieci z Publicznego Przedszkola nr 19 im. Misia Uszatka w Pile.
Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy z pilskiej "19", od maluszków po starszaki, w repertuarze jak najbardziej ludowym , nawiązującym do polskich tradycji. Mali artyści wystąpili m.in. w walcu wiedeńskim, Marszu Radeckiego i kujawiaku. Występ uświetniły ludowe zabawy taneczne, piosenki i wiersze.
Pomimo tego, że dla większości dzieci był to pierwszy występ na tak wielkiej scenie w świetle reflektorów, to mali artyści spisali się na medal, a nagrodą były gromkie brawa ze strony publiczności.
Parasol ochronny Trumpa
Nie to, co twój tatuś na pierwszej linii walki z lemanem, w tym przeszukaniem w domu akurat wolnym od mieszkańcow. To jest poświęcenie dla sprawy.
O etosie kapusty
18:56, 2026-01-04
Parasol ochronny Trumpa
Najszybsza aneksja całego kraju w historii świata.
Znawca tematu
17:17, 2026-01-04
Nowy koncert mocarstw? Małe i średnie państwa będą...
Tak wygląda jednogodzinna specjalna operacja wojskowa panie putinie 🤣
Amerykanin
17:16, 2026-01-04
Nowy koncert mocarstw? Małe i średnie państwa będą...
będzie miała zgryz czy dać du.y Putinowi czy może Trampkowi
kato bolszewia
14:16, 2026-01-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz