Zamknij
REKLAMA

W SP nr 3 w Pile zebrano na WOŚP ponad 29 tys. zł

14:18, 13.01.2020 | Krystyna Bukowska
Skomentuj fot. SP nr 3 w Pile
REKLAMA

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile już po raz trzeci zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to naprawdę wyjątkowy i magiczny dzień!

Co też się w tym dniu działo? Przede wszystkim rodzice i dzieci z klas edukacji wczesnoszkolnej rozegrali między sobą zawody sportowe, kto chciał mógł sprawdzić swoje możliwości w „Kąciku gier planszowych”, można było także obserwować produkcję mydełek i je zakupić. Zmęczone ciała można było zregenerować w gabinecie masażu, a piękno poprawić w salonie urody. Głodni i spragnieni znaleźli pyszności w kawiarence prowadzonej przez Radę Rodziców. Kto miał trochę pieniędzy na zbyciu, mógł zakupić różnorodne rzeczy na kiermaszu o nazwie „pchli targ” oraz w „second handzie”. Dla odważnych i wesołych była możliwość zrobienia sobie wyjątkowych zdjęć w fotobudce.

Kulminacją działań były oczywiście aukcje różnorodnych rzeczy ofiarowanych przez sponsorów: rodziców, członków Rady Osiedla Staszyce, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły. Licytacje odbywały się w sali gimnastycznej w przerwach między zawodami sportowymi i przyciągnęły tłumy chętnych. Podczas aukcji można było wylicytować m.in. torty, ekspresy do kawy, obrazy, zegarki, smartwatche, książki, pluszowe zabawki oraz wiele voucherów na różne usługi, od korepetycji z matematyki i języka angielskiego po wizyty w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

W SP nr 3 w Pile po raz kolejny pokazano, że potrafią się doskonale bawić i wspólnie zrobić naprawdę wiele dobrego. Atmosfery panującej tego dnia nie da się opisać słowami, trzeba to zobaczyć, ale to już najwcześniej za rok. Do zobaczenia!

To jeszcze informacja nieoficjalna, ale można już ogłosić, że zeszłoroczny rekord został pobity - w szkole zebrano 29.148, 18 zł, które przekazano do sztabu w RCK w Pile.

(Krystyna Bukowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25 22:23, 13.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA