Zamknij
REKLAMA

Wielki rekord WOŚP w małej Dobrzycy - zebrano prawie 120 tysięcy złotych!

10:42, 31.01.2022 | WOŚP Dobrzyca
Skomentuj fot. WOŚP Dobrzyca
REKLAMA

119.340 złotych - tak duża kwota to zasługa prawie 170 licytacji na Allegro oraz hojności uczestników Finału WOŚP w Dobrzycy, podczas którego przeprowadzono prawie 50 licytacji!

- Jesteśmy przeszczęśliwi! Ponad 50.000 odsłon licytacji na Allegro i niesamowita frekwencja Finału WOŚP w Dobrzycy, a przede wszystkim otwarte serca uczestników, to wszystko złożyło się na tak imponujący wynik! - mówi organizator finału, mieszkaniec Dobrzycy, radny Rady Gminy Szydłowo Paweł Kądziela.

Licytacje na Allegro pozwoliły zebrać 77.220 zł, licytacje w Dobrzycy przyniosły ponad 20.000 zł, a dodatkowo do puszek podczas niedzielnego finału wrzucono ponad 22.000 zł.

Najwyższe kwoty z licytacji osiągnęły: koszulka Michała Kubiaka (10.200 zł), kolacja z jurorem MasterChef Junior Tomaszem Jakubiakiem (6300 zł), wycieczka "Odkryj tajemnice przyrody" z dr Pawłem Owsiannym (łącznie 6300 zł).

W Dobrzycy rekordową zbiórkę osiągnęło rękodzieło "Leśne Domowisko. Dobrzyca", podarowane przez ks. proboszcza Romana Piwońskiego (2000 zł), Kurs Nauki Jazdy K. Strzelczyk (1700 zł) i Weekend dla Dwojga w SPA (1400 zł).

Ciekawostką są ceny osobistego przewodnika po mieście z dedykacją od Jarosława Ramuckiego (1000 zł) oraz torby z autografem Jerzego Owsiaka (aż 700 zł)! Unikatowy Stolik WOŚP został wylicytowany z 1775 zł, ale pojawiła się osoba gotowa zapłacić tyle samo i stolarz Piotr Kluk zabiera się za wykonanie kolejnego egzemplarza!

Imprezę poprowadził Krzysztof Belak, a na scenie Amfiteatru Leśnego wystąpiło wielu młodych artystów, w tym uczniowie Muzostacji Piotra Belaka. Za nagłośnienie i oświetlenie podczas finału odpowiadał Adam Lewicki z Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowo.

Finał nie byłby takim sukcesem, gdyby nie wsparcie OSP Stara Łubianka, które było pomocne wszędzie gdzie tylko pojawiła się taka potrzeba!

Pyszną gastronomię zapewniły KGW Dobrzyczanki Cuda-Wianki, KGW Stara Łubianka oraz OSP Pokrzywnica oraz wielu innych bezinteresownych mieszkańców.

- Tak wielki sukces to efekt połączenia serc wielu osób, nie tylko z Dobrzycy, ale z całej Gminy Szydłowo oraz z Piły. Stworzyliśmy świetną orkiestrową drużynę, która zagra nam jeszcze niejeden raz. Warto podkreślić, że dotychczasowe trzy finały WOŚP w Dobrzycy przyniosły orkiestrze ponad 219 tysięcy złotych - dodaje Paweł Kądziela.

(WOŚP Dobrzyca)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (8)

AutopromocjaAutopromocja

6 0

ciekawe te wybory Wójta będą za rok , oj ciekawe :) 11:49, 31.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wyborca SzydłowaWyborca Szydłowa

3 0

Na wójta szykuje się Kądziela już teraz wprowadził w gminie zamęt chcąc nawet usunąć wójta, sam jest zachłanny i pazerny dbający o własny stołek i interes, nową funkcje w gminie próbował zacząć od podwyżek podatku co nie przeszło przeszły natomiast podwyżki diet radnych z wniosku radnego Kądzieli nawet nie po połowie kadencji radnych od wyborów. 07:47, 04.02.2022


XX

12 10

Czyżby koronawirus wczoraj miał wolne? W poprzednim artykule straszyli karami nawet do 6tys a tutaj wośp na covid daje dyspensę. 12:21, 31.01.2022

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

ty się zdecydujty się zdecyduj

8 4

jest ten covid czy nie ma,bo jak sam pleciesz antyszczpionkowe brednie to nie ma,a jak jest WOŚP to już jest zagrożenie i w ogóle skandal 15:42, 31.01.2022


XX

4 6

To wasza partia niech się zdecyduje. Jak do sklepu bez maseczki to mandat bez pouczenia, w razie odmowy szykujecie żeby sąd karał nawet 6tys zł a na wośp policja oko przymyka. Czyżby zaszczepionym już nie przeszkadzali niezaszczepieni? Wyzywacie na PiS że pieniądze rozdaje, ale przytulacie się do nich. Już wam pieniądz od pisowców nie śmierdzi? 21:33, 31.01.2022


***** ******** ***

6 3

14 mln za działkę od pedofila,24 mln za trefne respiratory,to są pieniądze jakie zarobili tylko Morawiecki i Szumowski,a ty gołodu..cu onanizujesz się ochłapem jaki dostałeś i to dostałeś ode mnie,a nie od żadnego zasr..go PiSu,bo PiS żadnych pieniędzy nie ma 😠 14:04, 01.02.2022


JadwigaJadwiga

4 6

lepiej dać na biedny kościół 16:46, 31.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JurekJurek

5 8

Nie ma czy się chwalić, najpierw zakładano na twarz maski i faszystowską błyskawicą popierając aborcje na zawołanie strajki kobiet atakujące kościoły osobiście robił to Owsiak, teraz maski z faszystowską błyskawicą zastąpiono serduszkami i zbierając pieniądze na ratowanie życia dzieci to, to jak jest ratujemy życie czy pozbywamy się jeszcze przed ich urodzeniem /aborcja na zawołanie bez ograniczeń/ Na sylwestra apelowano aby nie używa fajerwerków z uwagi na szkodliwe działanie dla zwierząt tak apelował -mówił miedzy innymi Trzaskowski, obecnie huki nie przeszkadzały wymyślono światełko do nieba osobiście użycie wystrzałów odliczał Trzaskowski w Warszawie w całej Polsce w innych miastach odbywały się również fajerwerki, Owsiak przeprosił ciekawe czy wystraszone zwierzęta i martwe ptaki przeprosiny przyjęły, Owsiak twierdził , ze w Warszawie strzelano tylko 4 minuty- jakby jego wsiąść wsadzić do beczki i walić z kliku stron w beczkę przez 4 minuty może wówczas przekonałby się czy to długo czy nie. Policzyć należałoby w skali całej Polski jakie koszty samorządy poniosły na organizację zbiorek pieniędzy wychodzi to na miliony np: zespoły i piosenkarze nie występowali charytatywnie tylko za pieniądze Nic się nie liczy tyko kasa po przez reklamę nie żadne ratowanie życia 08:16, 03.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%