Wiadomości z regionu

Zamknij

Byłeś u spowiedzi lub komunii? Skontaktuj się z sanepid

Starostwo Powiatowe w Pile 15:01, 21.10.2020
3 Byłeś u spowiedzi lub komunii? Skontaktuj się z sanepid

W związku z wykryciem koronawirusa u jednego z księży Parafii Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych w Pile, sanepid prosi o pilny kontakt osoby, które w kościele na osiedlu Górnym przystępowały do komunii świętej i spowiedzi 15 października podczas mszy odprawionej o godzinie 18:00.

Telefon do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pile: 67 35 19 880 w godzinach od 7.25 do 20.00.

(Starostwo Powiatowe w Pile)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Z WałczaZ Wałcza

0 0

Brat Sebastian z parafii św. Antoniego w Wałczu zmarł.

21:26, 21.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

ww

0 0

kara za grzech sodomii ! ?

21:45, 21.10.2020

CiJaCiJa

0 0

i ponoć leman także, bo od śwagra przyszła zaraza

08:04, 22.10.2020


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowy obowiązek dla właścicieli zwierząt. Inaczej kara

Muchy będziemy czipować😡

Niedługo

17:47, 2026-04-18

Nowy obowiązek dla właścicieli zwierząt. Inaczej kara

Wspierajcie dalej LGBT, to będziecie uprawiali seks ze zwiętami.

No tak

14:55, 2026-04-18

Czy Morawiecki będzie królobójcą naczelnika?

antek, spadaj, jak szalbierz na korytarzu sądu okręgowego w poznaniu.

do głupka

12:34, 2026-04-18

Pilski hejter skazany prawomocnie!

Mijają dni, miesiące, mijają lata. Dla nowych użytkowników portalu faktypilskie.pl, zapodajemy stary motyw, że zdjęcie ilustrujące ten plugawy wpis z 13 października przez roboli jaczejki Szalbierza zostało wykonane 4 października w trybie "owsik w dupie" właśnie przez Szalbierza, któremu zabrakło odwagi na wykonanie Lemanowi fotki en face. Ilustrowanie zdarzeń zdjęciami z innego czasu jest obscenicznym szkaradzieństwem mentalnym właściwym dla niedorobionych ćwierćinteligentów, aborygenów wiochy na peryferiach. W razie zgłoszonych uwag o niestosowności takich poczynań wynikających z tchórzostwa, wydawca będzie kminić i bajdurzyć przeważnie nie na temat, czyli dywagować o trudzie pracy dziennikarza, który musi być wciąż na chodzie, na czuwaniu dla swoich czytelników i dla posłannictwa mediów służących społeczeństwu, narodowi, całej populacji światowej. Przy okazji można nachlać się w robocie, jak na Kolegium Redakcyjnym lub na kąpielisku Plaża Ty i Ja w Tucznie.

Liga Obrony Cnoty

10:25, 2026-04-18

0%