Zamknij
REKLAMA

"DC Liga Super-Pets" - fantastyczne pokazy przedpremierowe tylko w kinach Helios!

11:59, 21.07.2022 | Helios Piła
Skomentuj
REKLAMA

Specjalnie z myślą o wszystkich sympatykach animacji, komiksów, superbohaterów oraz zwierzaków sieć kin Helios zaplanowała wyjątkowe pokazy przedpremierowe najnowszego filmu przygodowego "DC Liga Super-Pets".

Rodzinne seanse odbędą się już podczas najbliższego weekendu (23 i 24 lipca) we wszystkich kinach Helios w dwóch godzinach: 10:00 i 12:30. Na najmłodszych widzów czekać będzie moc atrakcji, quizy i zabawy, a także filmowe nagrody!

Wszystkim dobrze znane są moce superbohaterów - czas się teraz przekonać co potrafią te zwierzaki. Tym razem to właśnie one przybędą na ratunek porwanym herosom z Ligi Sprawiedliwości, ponieważ w najnowszej animacji ze studia Warner Bros. to nie Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia czy Aquaman są na pierwszym planie, tylko właśnie zwierzaki o supermocach!

Całej operacji przewodzi Superpies Krypto, który był do tej pory nierozłączny ze swym przyjacielem - Supermanem.

Mają te same moce i ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Herosi z Ligi Sprawiedliwości zostają uprowadzeni przez złowieszczą Świnkę Morską Lulu.

Krypto musi przekonać naprędce niesforną grupę zwierzaków, których właścicielami są również członkowie Ligi - Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa - do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Superprzygoda tego lata zawładnie ekranami kin Helios już w najbliższy weekend! Bilety na porywające, przedpremierowe seanse dostępne są w kasach kin w całej Polsce, a także na stronie: www.helios.pl/DCLigaSuper-Pets oraz w nowej aplikacji mobilnej.

(Helios Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

skojarzeniaskojarzenia

0 0

Postać po lewej stronie przypomina mi redaktora naczelnego i wydawcę. 09:57, 25.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%