Teresa Godlewska ma 94 lata. Jest prezenterką pasma "Pytanie na śniadanie". Zna osiem języków. Odwiedziła 66 krajów, mieszkała m.in. w Dubaju, gdzie prowadziła galerię sztuki.
Jej książka "66 powodów do szczęścia" to biografia kobiety niezwykłej , której życiorys, to gotowy scenariusz serialu sensacyjnego, o czym wiemy tylko dlatego, że niespodziewanie pewnego dnia przecięły się drogi jej i pewnego reportera z TVN-u.
Od dziecka żyła w niezwykłych okolicznościach. W wielu wywiadach opowiada o czasach, gdy jako dziewczynka siedziała na kolanach Józefa Piłsudskiego.
Była milionerką i bankrutką. Nieustannie wzbudza podziw podejściem do życia. Zaraża optymizmem, radością i uśmiechem.
Spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godzinie 18.00 w hotelu Arche w Pile, ul. Piłsudskiego 1.
Wstęp wolny.
[BANER]0[/BANER]
Polski astronauta rozpoczął misję
Poleciał, bo wszyscy zapłaciliśmy za tą ,,wycieczkę,, 280 milionów. Jakże proste wytłumaczenie.
***
08:10, 2025-06-27
Jak karać hejterów bez wprowadzania cenzury?
Wydaje mi się, że Józefaciuk powinien się zmobilizować i dopełnić czerń swoich tatuaży. Wtedy byłby to jeden asfalt - nachodźca, naszego chowu, więcej.
tatoo
22:07, 2025-06-26
Czego się Antoni "dowiedział" w metrze warszawskim…
Bo ty jesteś beton komuszy.
referendum
22:04, 2025-06-26
"Złote pędzle" dla uczniów Lucyny Pach
Lucynę Pach Każdy by bach! Taka to laska Że we łbie trzaska.
prawdziwy facet
22:01, 2025-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz