Zamknij
REKLAMA

Radni powiatowi przywieźli świąteczne upominki dla dzieci

17:13, 01.04.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Tradycyjnie przed Świętami Wielkiej Nocy przedstawiciele Powiatu Pilskiego w imieniu radnych i Zarządu Powiatu w Pile wręczyli prezenty dla dzieci przebywających w placówkach opiekuńczych, rodzinnych domach dziecka i w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.

Radni Monika Kubiak Majewska, Krzysztof Pabich oraz Przemysław Pochylski przekazali świąteczne upominki dzieciom przebywającym w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej przy ulicy Rydygiera w Pile. Prezenty odebrała Joanna Uszko, dyrektor placówki.

Kosze pełne słodkości i świąteczne zajączki przekazano również mieszkańcom Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy. W ich imieniu prezenty odebrała pracownica ośrodka Sandra Kulesza.

Radni powiatowi udali się również do Szpitala Specjalistycznego w Pile i na ręce położnej Beaty Urbanowicz (zdjęcie nr 1), pełniącej obecnie obowiązki Naczelnej Pielęgniarki, przekazali prezenty dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym i Oddziale Chirurgii Dziecięcej.

Z kolei radna Iwona Schulz z koszem upominków odwiedziła Rodzinny Dom Dziecka w Osieku nad Notecią, który prowadzą Iwona i Maciej Czekała.

Nie zabrakło również słodyczy i zajączków dla Rodzinnego Domu Dziecka w Wysokiej, który prowadzą Bernadeta i Wojciech Depta. Prezenty dla dzieci przekazała radna Ewa Ramusiewicz.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

pisfanpisfan

4 0

pikna ta ustawka - a plebsu nie wpuszczą do szpitala 19:37, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

M.M.

4 1

Jednakowe kosze za pieniądze powiatu, diety z pieniędzy powiatu, opłacone zdjęcia i artykuł z pieniędzy powiatu. A może by tak "biznesmeni powiatowi" chociaż jeden grosz z diet raz w roku przeznaczyć dla powiatu i jego mieszkańców 08:49, 02.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%