Tradycyjnie przed Świętami Wielkiej Nocy przedstawiciele Powiatu Pilskiego w imieniu radnych i Zarządu Powiatu w Pile wręczyli prezenty dla dzieci przebywających w placówkach opiekuńczych, rodzinnych domach dziecka i w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.
Radni Monika Kubiak Majewska, Krzysztof Pabich oraz Przemysław Pochylski przekazali świąteczne upominki dzieciom przebywającym w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej przy ulicy Rydygiera w Pile. Prezenty odebrała Joanna Uszko, dyrektor placówki.
Kosze pełne słodkości i świąteczne zajączki przekazano również mieszkańcom Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy. W ich imieniu prezenty odebrała pracownica ośrodka Sandra Kulesza.
Radni powiatowi udali się również do Szpitala Specjalistycznego w Pile i na ręce położnej Beaty Urbanowicz (zdjęcie nr 1), pełniącej obecnie obowiązki Naczelnej Pielęgniarki, przekazali prezenty dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym i Oddziale Chirurgii Dziecięcej.
Z kolei radna Iwona Schulz z koszem upominków odwiedziła Rodzinny Dom Dziecka w Osieku nad Notecią, który prowadzą Iwona i Maciej Czekała.
Nie zabrakło również słodyczy i zajączków dla Rodzinnego Domu Dziecka w Wysokiej, który prowadzą Bernadeta i Wojciech Depta. Prezenty dla dzieci przekazała radna Ewa Ramusiewicz.
Chciał wymusić na księdzu, by... zakończył mszę
prowokacja by zonanizować się mitem rzekomo,,prześladowanego kościoła"🤣
tandetna
21:50, 2025-09-15
Przy al. Powstańców Wlkp. 182 ruszyła "Kuchnia w Lesie"
że miasto zamknęło tę uciążliwą dla otoczenia i kosztowną dla miasta strzelnicę !👍
jak to dobrze
17:37, 2025-09-15
Ciuchcia zakończyła sezon
Chwała Bogu.
Eulalia
06:40, 2025-09-15
To już 86 lat... Oddali hołd pomordowanym w Zacharzynie
dlaczego się wszędzie pisze hitlerowców nazistów jak to byli przecież niemcy
ja
14:59, 2025-09-14
4 0
pikna ta ustawka - a plebsu nie wpuszczą do szpitala
4 1
Jednakowe kosze za pieniądze powiatu, diety z pieniędzy powiatu, opłacone zdjęcia i artykuł z pieniędzy powiatu. A może by tak "biznesmeni powiatowi" chociaż jeden grosz z diet raz w roku przeznaczyć dla powiatu i jego mieszkańców
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz