Zamknij
REKLAMA

Kiedy ruszy dalszy remont alei Niepodległości?

16:57, 27.02.2020 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W ubiegłym roku zmodernizowano pierwszy fragment alei Niepodległości w Pile. Było to możliwe dzięki poprawce do budżetu państwa, zgłoszonej przez posła Marcina Porzucka. Co dalej?

Jak zapewnił na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami Marcin Porzucek, Oddział GDDKiA gotowy jest kontynuować remont. Pojawił się jednak… problem.

- Blisko rok temu uczestniczyłem w spotkaniu z wiceprezydentem Szewcem. Miasto zobowiązało się przygotować dokumentację. Jej wartość to zaledwie 1% inwestycji, ale jest niezbędna. Liczyłem na to, że ruszymy już jesienią, mamy koniec lutego, a dokumentacji nadal nie ma. Zwracałem na to uwagę prezydentowi Głowskiemu. To niepoważne. Za chwilę firmy wypełnią portfele zamówień i ceny sezonowo wzrosną. Mimo to mam nadzieję, że ratusz wreszcie się obudzi i przyspieszy prace. Remont blisko 2-kilometrowego odcinka alei Niepodległości powinien odbyć się w tym roku - poinformował poseł.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

pisfanpisfan

6 2

te porzucek ty się weź za obwodnicę ujścia i piły i pokaż że masz jaja, a nie wydmuszki, którymi na konferencjach grzechoczesz 19:00, 27.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone