Oto najnowsze stanowisko Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w sprawie wyborów prezydenckich:
"Decyzję o tym, czy będę na liście (wyborczej), czy nie, podejmę 7 maja, bo nie mogę teraz podjąć tej decyzji, skoro zostanie zmieniony termin wyborów i będą na przykład na jesieni. Tę decyzję podejmę po ogłoszeniu, kiedy będą wybory i w jakiej formie" - oświadczyła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta.
Biorąc po uwagę wypowiedzi z ostatnich tygodni można odnieść wrażenie, że co innego mówi Kidawa, a co innego Błońska, a jej zwolennicy mają już papkę z mózgu.
Nowa Nadzieja Mentzena chce zmienić swoją nazwę na...
Wspieramy PiS 🙂
♥️
18:08, 2026-03-23
Myj się seniorze, myj - czyli o tym, jak portale robią
brudno,śmierdząco i ponuro,czyli patryotycznie i katolicko 🤣
bo ma być
17:17, 2026-03-23
Izrael musi zaboleć - czyli, kto sieje wiatr, zbiera...
W takim bądź razie on ma 70 lat. Nie wstyd tak długo powiększać ślad węglowy z utleniania w organizmie wszystkich produktów zawierających węgiel i wodór. Na przykład wódka, koniak, whisky, denaturat, bimber, piwo, wino, cukierki, pączki i chrusty, a do tego trzeba palić w piecu drewnem albo węglem czy koksem. Gaz sieciowy, to przede wszystkim metan. Czyli facet jest obciążeniem dla takiej na przykład Urszuli Zielińskiej znanej wiceminister środowiska.
CO₂
15:30, 2026-03-23
Rekordowe wsparcie powiatu dla pilskiego żużla
Ale się wygłupili.
rh
15:26, 2026-03-23
6 2
a co mówią Kosiniak i Kamysz ? ?
2 2
nutria
4 2
Jedyna rzecz, której można być pewnym to taka, że pani kandydatka MKB jeszcze nie raz zmieni zdanie przed wyborami.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz