Stopa bezrobocia kolejny miesiąc utrzymuje się na rekordowo niskim poziomie. Najlepiej sytuacja wygląda w województwie wielkopolskim. Co więcej, Polska jest krajem o jednym z najniższych wskaźników bezrobocia w Unii Europejskiej. Według danych Eurostatu znajdujemy się na drugim miejscu.
Odpowiedzialna polityka pozwoliła nam uchronić miliony miejsc pracy w okresie pandemii. Przeznaczyliśmy na to miliardy złotych, choć faktycznie wprowadzenie do gospodarki tak wielkich środków jest krajowym komponentem mającym wpływ na inflację. Głównym pozostaje wojna. Najpierw energetyczna, która zaczęła się w zeszłym roku, a od lutego inwazja na Ukrainę.
Mimo problemów naszych głównych partnerów gospodarczych, nadal będziemy bronić miejsc pracy - głównej ekonomicznej tarczy chroniącej Polaków. Mimo nawoływań członków Rady Polityki Pieniężnej wybranych przez większość w Senacie, kolejny raz nie podniesiono stóp procentowych.
Wzrost PKB, a przede wszystkim miejsca pracy są najważniejsze i nie można schładzać gospodarki, jak robili to przed laty nasi poprzednicy.
Super13:07, 14.11.2022
❤️ Wszyscy pana oglądamy w programie minęła 8 i minęła 20. ? Bardzo dobrze pan mówił wczoraj w programie Strefa starcia. PeOwcy boją się zaorania i nikt od nich nie przychodzi do tego programu.
Osle05:50, 15.11.2022
Człowieku jaki wskaźnik bezrobocia , czy ty jesteś typowym *%#)!& , a twoje statystyki zaliczają ludzi którzy wyjechali pracować za granicę?? A odpowiedzialna politykę tak prowadzicie że jak staniecie przed sądem to nie powiesz on mi kazał . A będziesz siedział automacie podpisowy....
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Naciągnięci na "lewe" kryptowaluty. Stracili 4 mln zł
Głosujcie dalej na Koalicję Oszustów to będzie więcej takich przypadków
No tak
13:34, 2026-06-26
Naciągnięci na "lewe" kryptowaluty. Stracili 4 mln zł
na hulajnodze też zainwestował w krypciochę,a TY ? 🤣
Sławek
13:28, 2026-06-26
Moje nietypowe smaki lodów
A czy były lody o smaku. Kaka, ta. Putina danon, roban heren? 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃😂🤣😋😂🤣😋🙃😂🤣😋🙃😂🤣😋🙃😂😋🙃😂🤣😋🙃😋.
TomRajder
11:42, 2026-06-26
W piątek w pubie Classic koncert Joanny Pilarskiej
leman😡wicz, jak się tu pojawi reklama pampersów, to załaduj sobie XXL w dópę i w gębę. Wizualnie żadnej różnicy, prócz położenia - w obu przypadkach śmierdzącego - rowu😡💩
dobra rada
11:27, 2026-06-26