Zamknij
REKLAMA

Na stadionie przy Okrzei przygotowują punkt szczepień

19:12, 21.04.2021 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Na Stadionie Powiatowym przy ulicy Okrzei w Pile trwają prace związane z uruchomieniem Punktu Szczepień Powszechnych. Równolegle prowadzona jest już rejestracja na szczepienia w tej lokalizacji.

W pierwszej kolejności montowane są namioty i kontenery, w których szczepienia będą prowadzone w formule Drive Thru. Będą z nich korzystać nie tylko ci, którzy przyjadą na szczepienie samochodem, ale również te osoby, które przyjdą tu pieszo.

- Warto wiedzieć, że uruchomiona została już rejestracja szczepień w tej lokalizacji – Piła, ul. Okrzei 4. Dzwoniąc pod numer 989 i rejestrując się na szczepienie można zasugerować to właśnie miejsce. Warto przekazać tę informację znajomym – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Warto wiedzieć także, że niezależnie od montażu niezbędnego wyposażenia na potrzeby Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie, cały czas dostępna jest część sportowa obiektu z bieżnią i boiskami. Natomiast, gdy rozpoczną się szczepienia, część rekreacyjna, m.in. z placem zabaw, dostępna będzie w ograniczonym zakresie.

Przypomnijmy, że Powiat Pilski, prócz Punktu Szczepień Powszechnych na stadionie przy ul. Okrzei 4, jest także organizatorem drugiego punktu, który znajdować się będzie przy ul. Rydygiera 23, w pobliżu Szpitala Specjalistycznego w Pile.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

VERSOVERSO

2 0

I NIC Z TEGO ! CIĄGLE NIE URUCHOMIONO ! 08:06, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wookiwooki

2 0

Trochę dziwna jest sytuacja w Pile z tymi punktami szczepień a dokładnie chodzi o trzy punkty, dwa z nich niedostały pozwolenia na szczepienie a były bardzo dobrze przygotowane a trzeci punkt taki namiocik postawiony i pewnie dostaną pozwolenie na szczepienie. Współczuję tylko personelowi co będzie musiał szczepić ludzi w takim piekarniku ponieważ w ciepłe wiosenne dni ten namiot nie będzie przypominał niczego innego jak piekarnik. 19:14, 05.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

n/Nn/N

0 1

i co na to starosta? 🤣🤣🤣🤣👎 21:12, 05.05.2021


SARS-CoV-2SARS-CoV-2

2 0

I tak mnie nie pokonacie. 10:40, 07.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%