Zamknij
REKLAMA

Widzisz swoją przyszłość między słupkami?

15:03, 04.11.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Ostatnie lata to czas, gdy polski futbol zasłynął ze świetnych bramkarzy, grających w najlepszych ligach na świecie. W ślady Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego czy Artura Boruca chcą iść kolejna pokolenia. Z myślą właśnie o tych, którzy widzą swoją przyszłość między słupkami, powstał projekt Wielkopolskiej Akademii Bramkarzy w Pile.

Jego celem jest podnoszenie umiejętności bramkarskich poprzez indywidualizację zajęć i specjalistyczne ćwiczenia. Jeśli czujesz, że rola bramkarza to coś dla Ciebie. Przyjdź na otwarty trening w piątek 8 listopada o godzinie 18:30 do hali w Liceum Salejzańskim (ul. Dębowskiego 4 w Pile) i sprawdź jak Ci się spodoba. Zapisy: tel. 502 136 800.

- Trening bramkarski stanowi elementarną dziedzinę wiedzy trenerskiej. W drużynach występujących na niższych szczeblach rozgrywek często brakuje specjalisty w tej dziedzinie, więc każdy trener powinien chociaż w stopniu minimalnym znać specyfikę pracy z zawodnikami występującymi na bramce. Trening z nimi wymaga indywidualnego podejścia oraz powtarzania czynności z zakresu techniki gry bramkarza. Wychodząc z takiego założenia należy odpowiednio uatrakcyjnić i wszechstronnie rozbudować zajęcia treningowe, by nie dopuścić do znużenia pracą treningową prowadzoną przez wszystkie okresy, objęte rocznym planem pracy - mówi trener bramkarzy.

Podopieczni WAB na co dzień pracują w małych grupach nad poprawą takich elementów, jak kondycja fizyczna, technika bramkarska i siła mentalne. To wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Do zajęć wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, a treningi oparte są o autorską metodykę szkolenia. Współpraca z profesjonalistami, wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz sprawdzona metodologia szkolenia są gwarancją szybkiego rozwoju zawodników. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu już od najmłodszych lat, młodzi bramkarze Akademii mają szanse zaistnieć na piłkarskiej scenie i zagrać w najlepszych europejskich klubach.

Jeśli swoją futbolową przyszłość widzisz między słupkami i zależy Ci na poprawie bramkarskich umiejętności - postaw na bramkę!

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA