Zamknij
REKLAMA

Złoto Pawła Piotrowskiego - wygrał trzykrotnie

20:01, 24.02.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Paweł Piotrowski, zawodnik "Sokoła" Piła, wziął udział w ogólnopolskim turnieju bokserskim "Bitwa o Poznań", który w sobotę rozegrano w Poznaniu.

Turniej odbył się w formie sparingów, podczas których zawodnicy boksowali w kaskach, albowiem toczyli nie jedną, a kilka walk w jednym dniu i chodziło o ich bezpieczeństwo.

Paweł Piotrowski stoczył trzy zwycięskie pojedynki, tym samym zdobywając puchar za pierwsze miejsce w turnieju. Najpierw w ćwierćfinale pokonał zawodnika z KS Boxing Przeźmierowo. Potem w półfinale efektownie zwyciężył sąsiada zza wschodniej granicy, Rosjanina Pavela Bealieva z klubu Spartak Moskwa, który postawił wysoko poprzeczkę, ale Piotrowski nie dał się wciągnąć w półdystans i walcząc z dystansu - a zarazem dobrze kontrując - wypunktował przeciwnika odnosząc jednogłośne zwycięstwo. W finale po zaciętym i mającym duże tempo pojedynku wygrał z Filipem Culepą z klubu Home of Champions.

Ojciec i trener uważają zawody jako dobre przetarcie i kolejne zdobyte doświadczenie ringowe, w sumie oceniając występy Pawła zdecydowanie na plus. Sam pięściarz cieszy się z dobrych walk po powrocie do boksu.

23-letni Paweł Piotrowski otrzymał wsparcie w rozwoju kariery bokserskiej od Magdaleny Woźniak z firmy Novabus, która także ufundowała dla niego dres z logo firmy.

Klub "Sokół" Piła dziękuję za udostępnienie hali do trenowania Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pile.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Sąsiad Sąsiad

2 0

Tak trzymać gratulacje. 22:43, 24.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA