Zamknij
REKLAMA

Zabierz książkę w podróż i zostaw po podróży

11:00, 09.09.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, Spółdzielnia Socjalna "Nowe Horyzonty" i Kawiarnia Dworcowa zapraszają 20 września o godz. 18.00 na happening bookcrossingowy pod hasłem "Zabierz książkę w podróż / Zostaw po podróży".

- Książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, by mogły żyć i spełniać swoje zadanie. W tej podróży ważne jest to, że po prostu są czytane. Nie są ozdobami na półkach, stają się ogólnodostępne. A więc - żyją, bo nas uczą, bawią, zaskakują - mówi o wydarzeniu Joanna Wyrwa-Krzyżańska, dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile.

- Celem akcji jest zapełnienie Małej Wolnej Biblioteki, która znajdzie się w Kawiarni Dworcowej. Zachęcamy do przyjścia z własnymi książkami. Na pewno znajdzie się u Państwa na półce chociaż jedna książka, którą zechcecie się podzielić z innymi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego oznakowania i uwolnienia przyniesionych książek. Mile widziane także uczestnictwo rodzinne i dzielenie się również książkami dla dzieci - dodaje Joanna Wyrwa-Krzyżańska.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mm

0 0

Cześć Panowie :) ,Mam na imie Monika i mam 25 lat jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na www.wyspakobiet.eu/monika25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)... 12:51, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone