Zamknij
REKLAMA

Przyjdź na "Skok w bok". Zabawa gwarantowana!

13:42, 03.02.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

15 lutego 2020 roku o godzinie 17:00 "Skok w bok" Teatru Capitol. Zapraszamy na walentynkowe przedstawienie do Auditorium Maximum Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile.

Komedia "Skok w bok" autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę i Piłę!

Zapraszamy Państwa na Capitlane Walentynki w gwiazdorskiej 7-osobowej obsadzie aktorskiej. Na deskach Auditorium Maximum Państwowej Uczelni Stanisława Staszica wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny aktorskiej, m.in. w roli Jima - Robert Wabich, w roli Brendy - Andżelika Piechowiak, w roli Colina - Sławomir. Nie może Państwa zabraknąć! Świetna zabawa i śmiech do łez gwarantowane!

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście, niestety, partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec - najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Sprzedaż biletów trwa - już dziś zarezerwuj najlepsze miejsce!

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kurtkakurtka

0 0

No, no plejada gwiazd. Sławomir. A czy Żenek też będzie? 13:02, 30.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA