Zamknij
REKLAMA

Plakaty Tomasza Perlicjana trafią na słupy

09:06, 05.06.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

W sytuacji gdy sztuka nie może zaistnieć w galeriach, zaprezentowana zostanie w otwartej przestrzeni, w miejscach ogólnie dostępnych zarówno dla świadomego, jak i przypadkowej odbiorcy.

"W epidemicznym nastroju" - pod tym hasłem Tomasz Perlicjan - Penetrator Mistycznych Przestrzeni Plastycznych - zaprezentuje w przestrzeni miejskiej Piły swoje plakaty. Od 8 czerwca będzie można zobaczyć na słupach ogłoszeniowych pierwszy z nich pt. "Uha, ha i oy, oy" z 2013 roku (format B1: 100 cm x 70 cm).

Plakaty będzie można nabyć w kasie Regionalnego Centrum Kultury w cenie 20 zł za sztukę. Kontakt telefoniczny: 602 252 675.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA