Zamknij
REKLAMA

Od kolorowych włoskich po mądre francuskie

10:27, 06.04.2021 | RCK Piła
Skomentuj fot. RCK w Pile
REKLAMA

11 kwietnia o godzinie 18.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile wystąpi Michał Bajor z programem "Kolor Cafe - przeboje włoskie i francuskie".

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej "Je suis malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga, czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości" Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

Bilety 80 zł.

Podczas koncertu obowiązują rygory związane z epidemią wirusa Sars-CoV-2.

(RCK Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

pp

0 0

co mnie cieszy ,to mnie cieszy,że mi cycki rosną
mam dwa cycki ,jak dwa dzbanki jeszcze mi odrosną......sąsiadka śpiewała tak gdy byłam mała 20:20, 08.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%