Zamknij
REKLAMA

Zbierali produkty dla hospicjum w Złotowie

09:25, 06.04.2021 | mgr Aleksandra Baumann
Skomentuj fot. UMiG Łobżenica
REKLAMA

W Szkole Podstawowej w Łobżenicy zorganizowano wielkanocną zbiórkę dla dzieci z hospicjum w Złotowie

W dniach od 19 do 27 marca prowadzona była Wielkanocna Zbiórka Produktów Spożywczych i Higienicznych, której adresatem były dzieci przebywające w Hospicjum św. Elżbiety w Złotowie. Pomysłodawczyniami i organizatorkami przedsięwzięcia były: dh przewodniczka Olga Król-Synoradzka z 14. DSH "Bratnie Dłonie" oraz Sandra Soja i Aleksandra Baumann ze Szkolnym Kołem Wolontariatu "pomocni" przy Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy.

Zbiórka odbywała się w dwóch miejscach: w sklepie GS "Lewiatan", a także w budynku Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej.

W tym miejscu chcielibyśmy wyrazić słowa podziękowania dla prezes GS „Lewiatan” w Łobżenicy-pani Marii Bociek za wyrażenie zgody na zorganizowanie zbiórki na terenie sklepu, paniom ekspedientkom sklepu "Lewiatan" za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki, dyrekcji szkoły - pani Hannie Król Synoradzkiej oraz całemu gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za wsparcie przedsięwzięcia. Zbiórka nie byłaby również możliwa, gdyby nie hojność i otwarte serca klientów sklepu "Lewiatan". Za wszystkie dary jeszcze raz bardzo dziękujemy.

30 marca wraz z kartkami świątecznymi i życzeniami przygotowanymi przez harcerzy i wolontariuszy  zostały przekazane do hospicjum w Złotowie.

(mgr Aleksandra Baumann)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%