Zamknij
REKLAMA

Szkoła czy bal maskowy? Jest stanowisko

13:22, 14.02.2020 | fp
REKLAMA

Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko do komentarzy, jakie pojawiły się pod felietonem "Szkoła czy bal maskowy?". Oto jego treść.

Drodzy mieszkańcy. Z uwagi na fakt, iż ja i moja rodzina w sposób niezamierzony staliśmy się podmiotem ataków oraz świadkami paniki wywołanej w środowisku, a zwłaszcza w Szkole Podstawowej w Białośliwiu, informuję, że okres przerwy zimowej będącej czasem do prywatnej dyspozycji spędziliśmy bez naruszenia prawa oraz norm społecznych.

Wyjazd odbył się w sposób legalny, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przewidzianych w sytuacjach kryzysowych przez instytucje sprawujące nadzór nad obywatelami. Współmierność zastosowanych na lotniskach procedur do ewentualnego ryzyka epidemiologicznego z pewnością ustanowiona została racjonalnie i przez urzędników państwowych do tego kompetentnych.

Dlatego proszę o wstrzymanie się od komentarzy w przestrzeni publicznej, które upokarzają i godzą w czyjekolwiek poglądy, obawy czy przekonania.

Anonimowość wypowiedzi wyzwala niepohamowane reakcje, ale jednocześnie prowokuje chęć ustalenia autorstwa. Twórcy takich typowań z pewnością nie zdają sobie sprawy, jak dalece krzywdzące konsekwencje wywołują ich pomówienia.

Z uwagi na powyższe z całą stanowczością odcinamy się od wypowiedzi zawartych w komentarzach, prezentując swoje stanowisko jak powyżej.

Z szacunkiem Agnieszka Piosik

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA