Zamknij
REKLAMA

Kraina baniek mydlanych w PWSZ w Pile

08:02, 17.10.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

25 października br. do Auditorium Maximum PWSZ w Pile dotrze międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych. Interaktywne widowisko z bańkami w rolach głównych, przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 3-10 lat, jest częścią polskiej trasy koncertowej.

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na wyjątkowe widowisko dla dzieci - spektakl "Tajemnica Bańki Szczęścia", w którym spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia… I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza - dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka - prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna - mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas - osobliwy naukowiec i oczywiście widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

Seans dla szkół i przedszkoli o godzinie 10.00, seans rodzinny o godzinie 18.00.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JepJep

0 0

Z tego co ja wiem no i może "kilka" osób z Piły to chyba nie ma już PWSZ w Pile - coś wywiad słabo działa... 22:20, 24.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone