Zamknij
REKLAMA

Przebudowa ulic Rodła i Zesłańców Sybiru

09:20, 22.09.2020 | Piotr Gadzinowski
Skomentuj fot. Bartek Mirowski
REKLAMA

Gmina Piła przeznaczy 1,5 mln złotych na przebudowę ulic Rodła i Zesłańców Sybiru aż do ulicy Grottgera. Inwestycja związana jest z planami powstania w tym miejscu osiedla mieszkaniowego.

- Przebudowa ulicy Rodła to kontynuacja zadania inwestycyjnego wykonanego w 2017 roku, który objął odcinek po drugiej stronie ulicy Podchorążych w rejonie zabudowy szeregowej. Obecna inwestycja obejmie jezdnię wraz z nową podbudową i odwodnieniem. W pierwszej kolejności przygotowana zostanie dokumentacja projektowo-kosztorysowa - informuje Miron Tadych, dyrektor Zarządu i Zieleni w Pile.

Dyrektor ZDiZ zaprosił również mieszkańców do udziału w konsultacjach.

- Zapraszam w szczególności przedstawicieli firm zlokalizowanych w rejonie ulic Rodła i Ofiar Katynia - do składania uwag i pomysłów dotyczących projektu przebudowy na adres mailowy: [email protected]. Czas trwania konsultacji do 30 października - dodaje M. Tadych.

- To jest bardzo ważny projekt, który zmieni kolejny obszar miasta. Po pierwsze cały rejon ulic Rodła, Zesłańców Sybiru zostanie przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Będzie to doskonałe uzupełnienie projektu, który robimy przy skrzyżowaniu ulic Podchorążych i Kossaka, gdzie po sprzedaży terenów powstaną projekty dużego, ładnego osiedla mieszkaniowego - deklaruje prezydent Piotr Głowski.

(Piotr Gadzinowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA