Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali na weselu poszukiwanego listami gończymi

08:37, 20.08.2019 | podkom. Żaneta Kowalska
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku, Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w Ujściu zatrzymali na przyjęciu weselnym 49-letniego mężczyznę, który od kilku miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi w celu osadzenia w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa.

Policjant z Komisariatu Policji w Wyrzysku w czasie wolnym ustalił, że na przyjęciu weselnym w Kaczorach będzie przebywał 49-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy jest poszukiwany dwoma listami gończymi. Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że faktycznie poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego, Patrolowo-Interwencyjnego oraz z Posterunku Policji w Ujściu przystąpili do działania.

Przed godziną 22. na salę, gdzie trwała impreza, dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy i wyprowadzili poszukiwanego w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości. 49-letni mężczyzna był spokojny. Obecnie nie ma on stałego miejsca zamieszkania. Teraz za więziennymi kratami spędzi kilka najbliższych lat.

(podkom. Żaneta Kowalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

sandmansandman

2 0

Jeden bandyta mniej :) 15:56, 22.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone