Zamknij
REKLAMA

Chciał skoczyć z masztu telekomunikacyjnego

12:23, 02.03.2021 | MF
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Posterunku Policji w Lipce zostali powiadomieni, że młody zdesperowany mężczyzna zamierza skoczyć z wieży telekomunikacyjnej. Skuteczne działania policjantów pozwoliły zapobiec tragedii.

W niedzielę około godziny 3:35 dyżurny złotowskiej jednostki Policji otrzymał informację o młodym mężczyźnie, który wszedł na szczyt wieży telekomunikacyjnej z której zamierza skoczyć.

Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z miejscowego posterunku, którzy potwierdzili zgłoszenie. Gdy tylko dostrzegli mężczyznę stojącego na szczycie wieży, od razu zaczęli rozmawiać z desperatem. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, gdyż skok z takiej wysokości realnie zagrażał życiu nastolatka.

Mundurowi za wszelką cenę chcieli nakłonić go do zejścia. Początkowo mężczyzna nie reagował na słowa policjantów i nie chciał prowadzić z nimi rozmowy. Jednak ostatecznie determinacja i opanowanie funkcjonariuszy przyniosły zamierzony efekt. Desperat uspokoił się i zrozumiał, że najbezpieczniej dla niego będzie jeśli zejdzie z wieży, co też uczynił w asyście policjantów.

Badanie 16-letniego mieszkańca gminy Lipka wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Nastolatek trafił pod opiekę rodziców. O całej sytuacji powiadomiony został także sąd rodzinny.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%