Zamknij
REKLAMA

Wymyśliły sobie głupią zabawę - kładły się na bardzo ruchliwej ulicy

22:01, 30.04.2021 | sierż. Wojciech Zeszot
Skomentuj
REKLAMA

Głupią i niebezpieczną zabawę wymyśliło sobie siedem nastolatek. Dziewczyny kłady się na ruchliwej ulicy w Pile. Nagranie trafiło do sieci.

W ostatnim czasie w przestrzeni medialnej opublikowany został film, na którym widać jak nieletnie dziewczyny urządziły sobie zabawę kładąc się na jezdni jednej z najbardziej ruchliwych ulic Piły. Sytuacja, która została opublikowana w sieci, nie była jednak jedynym wybrykiem, którego dopuściły się nieletnie.

Funkcjonariusze Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii niezwłocznie ustalili personalia dziewczyn, które stwarzały zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Jak się okazało, opublikowany w internecie film nie był tylko jednorazowym incydentem. Ostatecznie ze sprawą miało związek siedem dziewcząt w wieku od 11 do 13 lat, które w różnych konfiguracjach zachowywały się w sposób wykazujący wysoki stopień demoralizacji. Nieletnie m.in. używały słów wulgarnych i obraźliwych w stosunku do przypadkowych osób, pluły na przechodniów, spożywały alkohol, a także wchodziły bez pukania do przypadkowych domów i pod pretekstem skorzystania z toalety zamierzały dokonać kradzieży.

Zebrany przez policjantów materiał ujawnił także, że związane ze sprawą nieletnie sprawiały szereg problemów wychowawczych w szkołach. Wobec jednej z nich prowadzone jest odrębne postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pracownika oświaty.

Siedem dziewczyn za swoje zachowanie odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, który zadecyduje o zastosowaniu wobec nich odpowiednich środków wychowawczych.

(sierż. Wojciech Zeszot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

pp

0 0

Młode ,to i *%#)!& 21:50, 01.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%