Zamknij
REKLAMA

Oddała do lombardu sprzęt swego eks-partnera

14:29, 28.01.2022 | st. sierż. Wojciech Zeszot
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 51-letnią kobietę, która przywłaszczyła przedmioty swojego byłego partnera, aby spieniężyć je w lokalnym lombardzie. Wcześniej podrobiła również jego podpis na wniosku o finansowe wsparcie.

51-letnia mieszkanka Piły chcąc pozyskać dodatkowe środki finansowe postanowiła przywłaszczyć rzeczy, które należały do jej byłego partnera. Wykorzystując jego nieobecność kobieta zabrała m.in. dwa tablety, telefon komórkowe, konsolę do gry z akcesoriami oraz elektronarzędzia, których łączna wartość wyniosła ponad 4 tysiące złotych.

Kiedy mężczyzna zorientował się, że jego rzeczy zniknęły, zgłosił sprawę na policję. Podejrzewał, że mogła tego dokonać jego była partnerka. Funkcjonariusze potwierdzili fakt, że kobieta zabrała przedmioty, aby spieniężyć je w lokalnym lombardzie.

Policjanci przy okazji ujawnili również drugie przestępstwo kobiety. W ubiegłym roku 51-latka starając się o przyznanie wsparcia finansowego podrobiła podpis swojego byłego partnera na wniosku, który następnie złożyła w urzędzie.

Kobieta ostatecznie usłyszała dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy przywłaszczenia mienia, a drugi podrobienia podpisu na dokumencie i używaniu go jako autentyczny. Może jej za to grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(st. sierż. Wojciech Zeszot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%