Polskie Stowarzyszenie Diabetyków to najstarsza i największa w Polsce organizacja zrzeszająca pacjentów zmagających się z cukrzycą. Powstała oddolnie 19 czerwca 1981 roku w Bydgoszczy z inicjatywy samych chorych. Od początku istnienia jej głównym celem jest edukacja, integracja oraz walka o prawa pacjentów do nowoczesnego leczenia i sprzętu.
Koło Cukrzycowe PSD Piła zarejestrowano w 1991 roku. Na czele zarządu stoi Jan Nowak.
EK11:28, 23.06.2026
Czy ten czwarty od lewej to ten, o którym myślę...?😮
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Koszmar w mieszkaniu w Pile! 60 kotów w smrodzie
Dyrektor pilskiego schroniska wypowiedziała się, że tylko kilka kotów było w złym stanie, pozostałe były zadbane i wykastrowane. Szkoda, że fundacja wcześniej nie pomyślała o tym, aby pomoc tej kobiecie :(
Inga
13:50, 2026-06-23
Rozmawiali o przebudowie Andersa. Wybrano wariant
Jak tam saloniki VIP dla platfusów poza kolejnością?
🙂
11:40, 2026-06-23
Pilski hejter skazany prawomocnie!
Wczoraj starzec wykasztanił się tutaj 💩 11 razy. Dzisiaj 5 pod rząd, a jeszcze nie ma południa. A o synowej Robertasa ani słowa. Jak to było jej na imię? 🤣🤣🤣🤣🤣😡
lemanparchowicz
11:32, 2026-06-23
Pilskie koło świętowało 45-lecie PSD
Czy ten czwarty od lewej to ten, o którym myślę...?😮
EK
11:28, 2026-06-23