Masz wolne środki i nie wiesz, co z nimi zrobić? Warto pomyśleć o założeniu lokaty bankowej. Ile możemy obecnie dzięki niej zyskać?
Lokaty bankowe są obecnie dość słabo oprocentowane, co wynika w szczególności z niskich stóp procentowych. Możemy zaciągać kredyty i pożyczki o niższym oprocentowaniu, ale jednocześnie zyski na lokatach nie są zbyt wysokie.
Banki kuszą jednak klientów, oferując im atrakcyjne lokaty krótkoterminowe i długoterminowe. Gdy chcemy zarobić, ale nie chcemy ryzykować, warto zdecydować się na założenie lokaty, co możemy zrobić obecnie nawet przez internet.
Oprocentowanie lokat bankowych
W ciągu ostatnich miesięcy lokaty bankowe w większości banków oscylowały wokoło 1%. Gdy chcieliśmy zarobić więcej, musieliśmy przejść do innego banku. Teraz jest podobnie. Najlepsze lokaty mogą pochwalić się oprocentowaniem rzędu 3% czy 3,5%, niemniej jednak musimy pamiętać o tym, że są one dostępne na określonych warunkach.
Najlepiej oprocentowane lokaty skierowane są głównie do nowych klientów. Często dodatkowo trzeba założyć konto bankowe, które, uwaga, może być płatne. Musimy więc przeliczyć, czy założenie lokaty nam się opłaca. Ponadto pojawia się limit czasu oraz wysokości lokaty. Zwykle promocyjne lokaty są krótkoterminowe i trwają od 1 do 3 miesięcy. Ulokować możemy na ogół mniej niż 20 000 złotych. Takie warunki powodują, że na lokacie bankowej nie zarobimy zbyt dużo, ale będzie to pewny zysk.
Stali klienci banków mogą liczyć na mniej atrakcyjne propozycje od banków. Zwykle oprocentowanie wynosi od 1% do 1,5%. Czasami banki organizują promocje, które pozwalają na skorzystanie z lokat o wyższym oprocentowaniu, niemniej jednak także mają one ograniczone terminy oraz limity wpłat.
Przykładowe zarobki na lokatach:
Zobacz także strony: Préstamos Personales.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
"Patriotyzm" - ostatnie schronienie łajdaków?
Komuna nie ma ojczyzny, jest internacjonalistycznym bytem powołanym przez Karola Marksa i Fryderyka Engelsa w "Manifeście Komunistycznym". Dlatego nie ma zdziwienia, że Antoni Styrczula, były już rzecznik komunisty Kwaśniewskiego, też jest mentalnym komunistą. Wszystko, co jest poza komuną, poczucie przynależności do narodu, są nie do zniesienia dla komuny. Stąd inwektywy, pomówienia, zniewagi wobec osób o nastawieniu patriotycznym.
jl
19:14, 2025-07-01
Wakacyjne paragony "grozy"
Najważniejsze jest nażreć się, żeby potem się wykasztanić i wypuścić gazy trawienne dla ubogacenia atmosfery austriackiej w dwutlenek węgla, metan i inne piardy gnuśne.
turystyka
16:41, 2025-07-01
"Patriotyzm" - ostatnie schronienie łajdaków?
Spanie pod brudną płachtą świadczy o niechęci do higieny. Płachtę można czasem uprać. Niektórzy wielcy lubią chodzić w spodniach blue jeans w kolorze brown od brudu. I nic się nie dzieje.
persil
14:12, 2025-07-01
"Patriotyzm" - ostatnie schronienie łajdaków?
Jeśli są na wysypiskach śmieci resztki z restauracji, sklepów, czy targowisk, to świadczy o ogromnych nierównościach społecznych, mnożeniu się jak króliki w Australii. Nie ma w tym nic z naziolowatości innych nacji.
oczy i śrubokręt
14:08, 2025-07-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz