Zamknij

Sukces uczennicy I LO w konkursie literackim w języku hiszpańskim

10:24, 18.06.2025 Aktualizacja: 10:27, 18.06.2025
Skomentuj fot. Powiat Pilski fot. Powiat Pilski

Zuzanna Gołębiewska, uczennica klasy lingwistycznej 3i w I LO w Pile, zajęła trzecie miejsce w XX edycji konkursu literackiego w języku hiszpańskim "Giner de los Ríos".

 

"Giner de los Ríos" to ogólnopolski konkurs, którego organizatorem jest Biuro Radcy ds. Edukacji Hiszpanii przy Embajada de España en Polonia - Ambasadzie Hiszpanii w Polsce.

 

Honorowy komitet oceniający prace składa się z takich osobistości, jak Jego Ekscelencja Ambasador Hiszpanii w Polsce Ramiro Fernández Bachiller oraz Radca ds. Kultury, Turystyki i Edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii José Aurelio Llaneza Villanueva.

 

Konkurs był podzielony na trzy kategorie: licea dwujęzyczne, szkoły średnie i szkoły podstawowe.

 

Zuzia w nagrodę za trzecie miejsce otrzymała książki oraz materiały edukacyjne. Warto dodać, że do finału zostały zakwalifikowane tylko trzy osoby z Polski.

 

Opiekunem Zuzi jest nauczycielka Natasza Posadzy.

(Powiat Pilski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

😘😘

0 0

Super❤️dzięki ambasadzie w Polsce nasza polanka zajęła 3 miejsce👍

11:52, 18.06.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%