Zamknij
REKLAMA

Bitwa Warszawska - namaluj ją albo napisz o niej wiersz

11:19, 14.10.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Muzeum Okręgowe w Pile zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-poetyckim "Bitwa Warszawska. Do walczącego żołnierza...". Jego inspiracją jest muzealna wystawa czasowa "Rok 1920. Bitwa Warszawska".

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży i ma na celu pogłębienie wiedzy wśród uczniów szkól podstawowych z klas IV-VIII na temat historii Bitwy Warszawskiej z 1920 roku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej (plakatu) lub napisanie wiersza. Technika wykonanej pracy oraz tematyka powinny być zainspirowane wystawą czasową "Rok 1920. Bitwa Warszawska", zorganizowaną przez Muzeum Okręgowe w Pile.

Prace plastyczne powinny mieć format nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A3. Wiersze powinny mieć maksymalną objętość 1000 znaków ze spacjami, wydruk komputerowy (A4). Na odwrocie plakatu lub wiersza należy zamieścić czytelne informacje: nazwę konkursu, pełne imię, nazwisko i wiek autora pracy, tytuł, klasę, nazwę i adres szkoły oraz wypełnić i dołączyć "Kartę zgłoszenia".

Prace plastyczne lub wiersze należy składać w siedzibie Muzeum Okręgowego w Pile do 30 października (piątek) 2020 r. Najciekawsze zostaną nagrodzone.

Regulaminem konkursu dostępny jest na stronie internetowej muzeum.

 

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA