Zamknij
REKLAMA

Książka GO! Szukaj w mieście!

14:16, 04.05.2021 | Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Książka GO! to terenowa gra miejska - akcja szukania książek ukrytych w rożnych miejscach miasta, w której nagrodami są odnalezione książki. Do udziału w grze w ramach "Tygodnia bibliotek" zaprasza Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile.

Wskazówki do lokalizacji, w których zostaną ukryte książki, będą opublikowane w mediach społecznościowych biblioteki  8 maja 2021 r. o godzinie 10:00

W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do Internetu. Znalazcy książki powinni umieścić w poście pod tym wydarzeniem zdjęcie odnalezionej książki oraz oznaczyć ją hasztagami #ksiazkago #znajdzieszmniewbibliotece #chodzedobiblioteki. Dzięki temu pozostali gracze dowiedzą się, która pozycja znalazła swojego właściciela.

Zasady szukania książek :

1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone na  Facebooku biblioteki
2. Rusz w miasto szukać książek!
3. Znalazłeś książkę? Pochwal się! Zamieść zdjęcie znalezionej książki na Facebookowym wydarzeniu z hasztagiem #ksiazkago  #znajdzieszmniewbibliotece #chodzedobiblioteki 

Książka GO! została zainicjowana i zorganizowana kilka lat temu przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku.

(Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%