Dyrektor Muzeum Okręgowego w Pile Ziemowit Niedźwiecki zaprasza na wystawę pt. "Zabytkowe rowery z XIX wieku ze zbiorów Piotra Urbaniaka".
Otwarcie wystawy nastąpi 16 listopada o godzinie 17.00 w muzeum przy ulicy Browarnej 7.
Ekspozycja prezentuje bardzo rzadkie w skali europejskiej rowery drewniane z XIX wieku, które w Polsce praktycznie na rynku antykwarycznym nie występują.
Czynna będzie do 14 stycznia.
Kuratorem wystawy jest Marek Fijałkowski.
Pilski hejter wskazuje swojego wroga nr 1
Stan wrogości ze strony Mariusza Józefa Szalbierza względem Janusza Lemanowicza i jego rodziny w kraju i za granicą jest stały, niezmienny jak zwis kopulatora żurnalisty tkwiącego w chawirze do góry dupą.
nalepa
12:38, 2025-07-08
Hołowizm
Bosak,Ziobro,Hołownia..😡
dyszkanciki:
10:17, 2025-07-08
Nowa umowa na czołgi K2 coraz bliżej. "Wzmocnić polski
To masowe wyrzucanie naszych pieniędzy przez ,,polityków,, z bożej łaski powinno skończyć się długoletnimi odsiadkami (bez zawieszenia).
***
09:08, 2025-07-08
Jak poprawić recykling Marszałkowie chcą zmian w defini
Rozwiązanie godne nagrody Nobla. Wszystkie kłopoty znikają po zmianie definicji rzeczy do tej pory podlegających kryminalizacji. Kradzież, oszustwo, nawet morderstwo można przecież nazwać inaczej i zaliczyć do postępowań nienagannych. Inteligencja pięciolatka, czy działanie dla własnych korzyści. Po prostu syfiarze.
***
09:02, 2025-07-08
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz