Zamknij
REKLAMA

Pomóżmy Klaudii powrócić do zdrowia!

09:03, 30.10.2021 | Uczniowie, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Klaudia, uczennica VIII klasy Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile, to wesoła, uśmiechnięta i ciesząca się życiem dziewczynka. Taka była jeszcze całkiem niedawno.

W drodze do szkoły Klaudia straciła przytomność… Karetka, reanimacja, walka o funkcje życiowe, niedotlenienie mózgu, śpiączka… Nie oddychała. Nikt nie znał przyczyny. Nikt nie wiedział co się dzieje. Nikt nie potrafił jej pomóc. Z Piły została przetransportowana do Bydgoszczy. Tam lekarze stoczyli kolejną bitwę o jej życie. Wykonano tracheotomię, a Klaudia kolejny raz przestała oddychać. Tak jakby chciała się poddać, ale przecież życie jest zbyt piękne, żeby się poddawać! Nie teraz, nie w ten sposób.

Pojawił się kolejny problem - żaden lekarz nie chciał podjąć się leczenia. W końcu udało się znaleźć doktora w Warszawie. Tam Klaudia toczy kolejną już bitwę o swoje życie, tym razem zakończoną sukcesem! Oddycha sama! Okazało się, że wychodząc do szkoły, jadła orzeszki i jeden z nich przedostał się do tchawicy! Spowodowało to zadławienie i wszystkie następstwa z nim związane.

Klaudia nadal przebywa w szpitalu w Warszawie. Lekarze rozpoczęli proces wybudzania ze śpiączki. Reaguje i rozumie, co mówi do niej mama. Jest silna i walczy - daje znać, chce do nas wrócić. Według lekarzy jest na to nadzieja, ale potrzebne będzie długie i kosztowne leczenie.

Nadal nie wiadomo jak duża suma pieniędzy będzie potrzebna, ale koszt godzinnej rehabilitacji to ok. 200 zł, a takowa będzie musiała się odbywać codziennie i zapewne po kilka godzin. Wierzymy, że z Waszą pomocą Klaudia odzyska pełną sprawność i będzie tą samą ósmoklasistką, którą była przed wypadkiem - z marzeniami, planami na przyszłość i wielkim uśmiechem na twarzy.

Jesteśmy pełni nadziei i dobrych myśli. Liczymy na wasze wielkie i otwarte serca!

TUTAJ możesz pomóc Klaudii.

(Uczniowie, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

jaja

4 0

I wszystko przez orzeszka. Wracaj do zdrowia dziewczyno. 10:06, 30.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XX

2 0

Ciekawe kto bierze te 200zł i dlaczego tyle wynosi? Dlaczego lekarze nie chcą się podjąć leczenia? Bo za mało zarabiają? Przecież po protestach dostali podwyżki. Ten rząd zamiast przeznaczać pieniądze *%#)!& to niech przeznaczą na rechabilitacje. Rodzice z pewnością pracują i odprowadzają składki, więc lekarze zamiast leczyć ciapatych i nierobów, to niech zajmą się tymi co płacą podatki. 22:05, 30.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XX

1 0

Covid - s r o w i d 22:07, 30.10.2021


REKLAMA
0%