4 lipca 2025 roku w Pałacu Rzeczypospolitej, siedzibie Biblioteki Narodowej w Warszawie, odbędzie się konferencja Women Leaders, organizowana przez klub Women on Boards. To ogólnopolskie wydarzenie ma na celu promocję równości w dostępie do stanowisk kierowniczych oraz wspieranie kobiet w budowaniu pozycji liderskiej w świecie biznesu, administracji i organizacji społecznych.
Program konferencji podzielony został na dwie części: warsztatową i konferencyjną. Poranny blok pod nazwą Personal Branding Event poświęcony będzie praktycznym aspektom budowania marki osobistej. Uczestniczki i uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertki i ekspertów z obszaru komunikacji, wizerunku, mediów i nowych technologii. Spotkania poprowadzą m.in. Justyna Adamczyk z JMA Consulting oraz Marcin Banaszkiewicz z MyLogo. Zaprezentowane zostaną także najnowsze narzędzia AI wspierające rozwój osobisty i zawodowy, a Aleksandra Smyczyńska z E.On wiodącej firmy energetycznej, opowie, jak budować wiarygodność i autorytet w roli liderki.
Po południu rozpocznie się część konferencyjna. Wystąpienie otwierające wygłosi Katarzyna Ostenda, Dyrektorka Biblioteki Narodowej w Pałacu Rzeczypospolitej, a uroczystej inauguracji dokona Senator Adam Szejnfeld. Istotnym punktem programu będzie prezentacja rekomendacji klubu Women on Boards dla Ministerstwa Aktywów Państwowych, przygotowana przez Kamilę Król i Martę Rosiecką, przewodniczące Komitetów.
Centralnym elementem konferencji będzie panel dyskusyjny zatytułowany „Od deklaracji do działania - skuteczne strategie wspierania kobiet na stanowiskach zarządczych”. W debacie udział wezmą: senator Adam Szejnfeld, Ewa Urbaniak (wiceprezeska McCormick Polska), Kamila Cichocka (dyrektorka marketingu w Microsoft), Irena Pichola (prezeska zarządu Artha Consulting Network) i Sylwia Buźniak (wiceprezeska Agencji Rynku Energii). Dyskusję poprowadzi Karolina Motylewska z Grupy WP.
Na zakończenie wydarzenia odbędzie się uroczyste wręczenie nagród Women on Boards, przyznawanych za działania na rzecz wzmacniania pozycji kobiet w zarządach i radach nadzorczych. W tym roku laureatkami zostaną m.in. Agnieszka Okońska (PSE), Magdalena Bezulska (VEOLIA term) oraz Iva Georgijew (Deloitte).
Konferencję zakończy zwiedzanie Pałacu Rzeczypospolitej z przewodnikiem - to również okazja do kuluarowych rozmów i nawiązania wartościowych kontaktów.
Women Leaders to wydarzenie skierowane do liderek, liderów, menedżerek, przedstawicieli administracji, mediów i wszystkich osób zainteresowanych budowaniem równości w biznesie i życiu publicznym.
Rejestracja: www.womenonboards.pl
Sukces Henryka Liszkiewicza w konkursie na fraszkę
Nie wiem, czy jest się czym chwalić, bo akurat w tym konkursie jurorzy nagradzają z reguły kiepskie fraszki. Pewnie wygląda to tak, że zbierają się za pięć dwunasta i podejmują decyzję na chybcika albo wyszukują w Google, który autor wygrał już jakiś konkurs, i na tej podstawie wnioskują, że skoro gdzieś tam wygrał, to i w Zwoleniu trzeba go nagrodzić.
Veritas
17:26, 2025-06-30
Sukces Henryka Liszkiewicza w konkursie na fraszkę
Żurnalista z Białośliwia Idiotyzmem świat zadziwia.
ja
13:18, 2025-06-30
"Pod Lipami" - dom z bijącym sercem
Super💕pozdrawiamy🥰
😘
11:17, 2025-06-30
Festyn w Dworzakowie - pysznie, wesoło i… z dźwiękiem
Super👍 pozdrawiamy🙂
😘
11:16, 2025-06-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz