Zamknij
REKLAMA

Bonusy bukmacherskie - czym są i kiedy można je wykorzystać?

18:00, 19.04.2021 | artykuł sponsorowany
Skomentuj Źródło zdjęcia: shutterstock.com
REKLAMA

Kiedy ktoś zobaczy reklamę firmy bukmacherskiej, jego oczom prawdopodobnie ukaże się także informacja o dostępnym bonusie. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Bonusy bukmacherskie są obecnie znakiem rozpoznawczym całej branży. Można nawet stwierdzić, że mają one dla graczy równie duże znaczenie, co sama możliwość obstawiania spotkań. Oczywiście początkujący typerzy mogą mieć pewne problemy ze zrozumieniem warunków oraz samych zasad działania bonusów. Toteż jeszcze przed założeniem konta warto zaznajomić się z tym zagadnieniem.


Czym są bonusy bukmacherskie i jaka jest ich rola?

Firmy bukmacherskie już dawno temu musiały wyjść poza ramę samego przyjmowania zakładów. Wynika to zarówno z rosnących oczekiwań graczy, jak i coraz większej konkurencji na rynku. Dlatego bonusy bukmacherskie stały się swoistym narzędziem do przyciągania uwagi graczy.

Czym są takie bonusy? To po prostu różnego typu promocje, z których mogą skorzystać typerzy. Zdecydowanie najwięcej uwagi bukmacherzy poświęcają bonusom dla nowych graczy. To właśnie one mają przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i skłonić ich do założenia konta. Obecnie bonusy bukmacherskie dla nowych graczy coraz częściej przyjmują formę pakietów powitalnych. Oznacza to, że składają się one z kilku promocji. Najczęściej bukmacherzy zapewniają graczom:

1. Bonus od depozytu - jest to najczęściej stosowana forma promocji startowej. Polega ona na przyznaniu graczowi bonusu, którego wysokość odpowiada sumie wpłaconego depozytu.

2. Zakład bez ryzyka (cashback) - przegrany typ oznacza porażkę gracza i utratę postawionych środków. Aby więc ułatwić nowym klientom obstawianie spotkań, bukmacher może zaoferować im gwarancję zwrotu postawionych środków w razie przegranej. Taki bonus jest określany jako zakład bez ryzyka lub cashback.

3. Darmowy zakład (freebet) - zdecydowanie najbardziej lubianym przez graczy bonusem jest freebet, czyli darmowy zakład. Ten bonus można otrzymać nawet bez wcześniejszego wpłacania depozytu, co stanowi jego unikalną cechę.

Oczywiście bukmacherzy tworzą także przeróżne promocje dla stałych klientów, czyli graczy, którzy mają już zarejestrowane konto. Warunki takich akcji są jednak zbyt zróżnicowane, aby doszukiwać się tutaj podobieństw. Tak naprawdę łączy je tylko jedna wspólna cecha...


Bonusy dotyczące największych imprez sportowych - co czeka graczy przy okazji Euro 2020?

Wspomnianą cechą jest fakt, że najwięcej bonusów bukmacherskich pojawia się przy okazji wielkich imprez sportowych. Taka zależność nie powinna nikogo dziwić. Koniec końców ogromne zainteresowanie danym wydarzeniem przekłada się na znacznie większą liczbę zawieranych zakładów. Z tego względu bukmacherzy chcą maksymalnie wykorzystać okazję i zachęcić możliwie największe grono typerów do obstawienia dostępnych zakładów.

Przedstawioną zależność można zobrazować na przykładzie Euro 2020. Mistrzostwa Europy to obok mundialu oraz Ligi Mistrzów największa impreza w świecie piłki nożnej. Dlatego mecze rozgrywane w ramach Euro cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Już teraz wiadomo, że polscy bukmacherzy szykują dodatkowe promocje z okazji tego wydarzenia. Niemniej żadna firma nie złożyła jeszcze jasnych deklaracji, co oznacza, że warunki promocji na Euro 2020 pozostają tajemnicą.

Jedno jest jednak pewne. Każdy mecz rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy 2020 będzie okazją do zgarnięcia bonusów bukmacherskich!

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%