Zamknij
REKLAMA

Kasyna z Skrill

10:36, 23.09.2021 | Poradnik
Skomentuj
REKLAMA

Płatności online Skrill coraz bardziej popularne w Polsce.

Wartość krajowego rynku zakupów online dynamicznie wzrasta. Zwiększa się nie tylko ilość sklepów online działających w poszczególnych segmentach rynkowych, ale przede wszystkim wartość sprzedaży oferowanych produktów i usług. Dlatego polscy konsumenci poszukują wygodnych, szybkich i bezpiecznych metod płatności, które zagwarantują bezproblemowe zakupy w internecie. Klienci z Polski coraz częściej chcą mieć dostęp do wielu, różnych sposobów płacenia za zakupy: portfeli elektronicznych, portali oferujących atrakcyjne stawki wymiany walut, a także błyskawicznych systemów przesyłu pieniędzy, jak np. pay-by-link.

W polskim e-commerce coraz większą popularność zdobywają płatności Skrill, których główną zaletą jest: szybkość realizowanych transakcji oraz bezpieczeństwo. Od lat przekonują się o tym gracze kasyn ze Skrill, którzy składają przy pomocy tej nowoczesnej metody płatności depozyty w złotówkach. Firma cieszy się zaufaniem klientów, gdyż działa na rynku już od ponad 20 lat. Obecnie należy do międzynarodowej grupy finansowej Paysafe Group, notowanej na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Elektroniczny portfel Skrill jest w pełni legalnym podmiotem uprawnionym do udziału na europejskim rynku finansowym, dzięki posiadanej licencji, która została wydana przez Centralny Bank Irlandii. Posiada oddziały w 120 krajach, oferując płatności w 40 walutach. Klienci mogą przesłać pieniądze do portfela Skrill korzystając z elektronicznych kart płatniczych, przelewów bankowych, pośredników, a nawet z kryptowalut.

Aby założyć konto w serwisie płatniczym Skrill, wystarczy być pełnoletnim i posiadać aktywny adres poczty elektronicznej. W chwili pisania tego artykułu firma oferowana swoim klientom trzy rodzaje kont: Skriller, True Skriller oraz VIP Skriller. Różniły się one między sobą tym, że oferowały dodatkowe punkty lojalnościowe Knect, za które zdobywa się nagrody gotówkowe, a także bonus za polecenie serwisu swojemu znajomemu oraz korzyści VIP Diamond.

Klienci, którzy zdecydują się założyć konto w Skrill mogą nie tylko płacić w sklepach internetowych i na platformach z grami, ale również kupować i sprzedawać kryptowaluty. Konsumenci z Polski mogą także uzyskać przedpłaconą kartę Mastercard, która pozwala na natychmiastowy dostęp do salda konta, bezdotykowe płatności w sklepach stacjonarnych, wypłaty z bankomatów i korzystanie ze zgromadzonych funduszy za granicą. Bezpłatną opcją, którą oferuje firma, jest prawo do uzyskania wirtualnej przedpłaconej karty Mastercard. Dzięki niej klienci Skrill mogą korzystać ze środków na koncie, by realizować zakupy wszędzie tam gdzie akceptuje się karty Mastercard. Należy pamiętać, że Skrill nakłada limit na kartę wirtualną w przypadku zakupów w sieci i obecnie wynosi on 23 tysiące złotych.

(Poradnik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%