Zamknij
REKLAMA

Gwiazdy światowej iluzji w RCK w Pile

08:04, 14.09.2021 | RCK Piła
Skomentuj
REKLAMA

Po premierze obydwu części filmu "Iluzja" i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki.

Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany "Champions of Illusion". Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu.

Jej występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic. We wrześniu 2019 roku gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix. Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Spektakl jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103!

Tym razem, podczas europejskiego tournee także pilska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show. A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów! Trzeba to przedstawienie zobaczyć na własne oczy i przekonać się, że magia istnieje naprawdę!

Zapraszamy 26 września na godzinę 19.00 do RCK w Pile. Bilety 100 zł, 80 zł balkon.

(RCK Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

1 0

Trzeba mieć nierówno z deklem żeby płacić za to, że jakiś koleś lub kolesiówa robi cię w balona. 08:29, 14.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%